Tüp Mide sonrası Mide Fıtığı

Pinky93

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
2.154
2.166
31
2021 Ocak ayında Tüp mide ameliyatı oldum. Ağustos ayında hamile kaldım. Hamileliğimde aşırı derecede mide yanması yaşadım şişe şişe gaviscon içiyordum. Doğumdan sonra 3. Ayda ameliyatımı yapan doktora kontrole gittim. Mide fıtığı olmuş. Yeniden laporoskopik ameliyat olmam gerekiyor. Şu an istisnasız her gece yatağa yattığımda mide yanması reflü şikayetim var. Asla acı ya da asitli yiyemiyorum. Limon domates vs tüketemiyorum. Hayatım cehenneme döndü. Yiyeceğim çok fazla şey kısotlandı. Sürekli mide gazım var. Yani afedersiniz sürekli yaşlı teyzeler gibi geğiriyorum. Türkiye’ye tatile gittiğimde kesinlikle mide fıtığı için ameliyat olacağım.

Merhaba bende tüp mide oldum 6yıl sonra reflü oldum 1yıldır böyleyim revizyon deniyor bypas siz hangi doktora ameliyat olacaksınız

Merhaba bende tüp mide oldum 6yıl sonra reflü oldum 1yıldır böyleyim revizyon deniyor bypas siz hangi doktora ameliyat olacaksınız
Ben şu an almanyadayım burada bu ameliyatı yaptırmam çok zor randevu bile almak çok zor o yüzden Türkiye’de Antalya’da bir doktor bulmayı düşünüyorum. Henüz bir doktor bulmadım.

X