tüp mide mucizesiyle 8 günde 8 kilo :)))

fiyat hastaneye ve doktora göre değişiyo 10 bin tl ile 25 bin tl arasında değişiyo belki daha falasıda vardır bilmiyorum ama bunu ücretsiz yapan hastanelerde var üniversite hastaneleri ücretsiz yapıyo tabi talep çok oldugu için sırada oluyo araştır bi istersen ama unutma doktor seçimi çok önemli ben bir bucuk sene önce oldum ameliyat için 8 bin tl verdim tahliller için 500 tl verdim çok memnun kaldım hastane ve personel çok ilgilendi hiç bir sorun yaşaadım toplamd 51 kilo verdim 113 ile ameliyata girdim 62 kiloyum şuan 3 aydır 62 kiloyum
Siz nerede ameliyat oldunuz?

Acaba bana bu ameliyatı olan kişiler özelden mesaj atabilirmi. Fiyat bilgisine çok ihtiyacı var.

Canım bu ameliyat neredeyse artık her hastanede yapılıyor.Her bütçeye göre seçenek var.Ben 3 yıl önce ameliyat olmuştum.Artık zayıf bir insanım ihtiyacı olan herkesi yolda çevirip ameliyatı anlatıyorum.Bence bütçeni zorla iyi bir yerde ameliyat ol çünkü ameliyat sonrası sudan çıkmış balık gibi oluyorsun ve mutlaka destek gerekiyor. Facedeki gruplarda herkes birşeylerden şikayetçi.Ben hiçbirini yaşamadım.Benim doktorum İzmirde çalışıyor Tufan Ergenç.Mutlaka görüşmeni tavsiye ederim.Biran önce fazlalıklarından kurtul. Ayrıca konuda hamilelik konuşulmuş ben ameliyatımdan 9ay sonra hamile kaldım çocuğum şu an 2,5 yaşında ve çok şükür çok sağlıklı..

Canım vücut kitle indeksin 40 ın üzerindeyse aydın devlet hastanesinde para alınmıyor ve Dr unda birçok ameliyat i bulunmaktadır araştırın isterseniz

Anladım bende kendim için istiyorum fakat 40 ın üzerinde değilim suan ama araştırdım yinede Aydın'da oturuyorum devlet hastanesinde genel cerrahi Dr Okay bey var hastaneyi aradinizmi bilgide veriyorlar duyumlarimda iyi yönde hep geçmiş olsun şimdiden

X