Tüp bebek transfer

gazelsii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
8
11
26
Merhaba kızlar kimyasal tüp bebek geçirdim ikinci adette yeniden transfer olacağım ikinci adeti bugünlerde olmam gerek ama hiçbir belirti vs yok olmadım bugün kan verdim 1.20 çıktı beta böyle olan var mı genelde 0 civarı çıkardı beta bilgisi olan yaşayan var mı

Merhaba kızlar kimyasal tüp bebek geçirdim ikinci adette yeniden transfer olacağım ikinci adeti bugünlerde olmam gerek ama hiçbir belirti vs yok olmadım bugün kan verdim 1.20 çıktı beta böyle olan var mı genelde 0 civarı çıkardı beta bilgisi olan yaşayan var mı
Maalesef gebelik yok benim de 2.30 Çıkmıştı ama gebelik olmadı. Bende Mayıs'ta transfer olucam Allah kısmet ederse

Bende yumurta toplamadan sonra ikinci adeti beklemiştim. Baya bi gecikmişti ikinci adetim. Olabiliyor gecikme. Bekleyin biraz daha.

Peki ikinci adetin ne zaman geldi benim gelmiş olması lazımdı ama olmadı olmadıkça insan stres oluyor bende mayısta transfer olacağım
Ben ilk defa tubbebek yaptırıyorum daha önce bı kere Aşılama yaptırdım o zaman böyle çıkmıştı sonuç.

Peki ikinci adetin ne zaman geldi benim gelmiş olması lazımdı ama olmadı olmadıkça insan stres oluyor bende mayısta transfer olacağım
Niye olmadı niye olmadı diye düşünmekten olmuyor, akışına bırak birkaç gün gecikmesi de normal zaten, ılık bir düş al rahatla olacaksin

Benim transferden sonra ki adetim gecikmedi gününde geldi ama benim başka sebeblerden ertelendi ikinci adeti bekliyorum mayısın 10 da olmam lazım

Bende karasiz kaldim benimde ilk transfer olcam 15 mayista rahim dinlendirme diye bisey demediler ama 5 gunluk embriyo transferi olacam biyerde rahim dinlendirme ve dondurulmus embriyo daha fazla sans artiryor dediler amaa

Açıkçası doktor tercihi bana bırakmadı.
Herkesin durumuna göre karar veriyorlar.
Benim yumurtalarım çok fazla oluyordu ve çok tetikleniyordu. O yüzden böyle karar verdi.
Belki sizinki normaldir o yüzden taze transfer daha uygundur.

X