Tüp bebek tedavisi genetiği seçilmiş embryo pgt

flowerss07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
11
2
27
Kızlar merhaba daha önce tekrarlayan gebelik kayıplarım oldu daha sonra femara kullandım 3 ay iğnelerle desteklendi gebelik elde edemedik doktorumun da tavsiyesiyle tüp bebeğe karar verdik daha önce düşüklerim olduğu için genetik incelemeli Pgt yaptırmak istiyorum fiyatlar pahalı en az kaç tane göndermeliyim ben 4 yada 5 tane göndermeyi düşünüyorum incelemeye aranızda daha önce yaptıran varsa yazarmısınız 😊

Merhaba. Oluşan embriyo sayınıza göre istediğiniz kadar gönderebilirsiniz. benim 10 embriyom oluştu dört tanesini gönderdik 3 tanesi sağlıklı olarak geri geldi.

Ben 9 embriyodan 3 unu gonderdim sağlıklı geldi ngs den. Ama onlar tutmadı düşük kimyasal vs oldu gondermediklerimden tutundu doğum yaptım.

Tuttu mu aceba birde inceleme kaç gün sürüyor bu süre zarfında dondurma ücretide alıyorlar mı sonuç geldikten kaç gün sonra transfer oldunuz😊

Tuttu mu aceba birde inceleme kaç gün sürüyor bu süre zarfında dondurma ücretide alıyorlar mı sonuç geldikten kaç gün sonra transfer oldunuz😊
2 veya 3 hafta suruyor sonuç gelince ne zaman isterseniz o zaman transfer olabilirsiniz

evet çok şükür tuttu. şu an 18 haftalık olduk. ben o süreçte ameliyat olduğum için kaç günde pgt sonucu geldi takip edemedim. benim embriyolarım zaten dondurulacağı için transfer de üç ay sonra oldu. dondurma ücreti transferden sonra ödedim

Kızlar merhaba daha önce tekrarlayan gebelik kayıplarım oldu daha sonra femara kullandım 3 ay iğnelerle desteklendi gebelik elde edemedik doktorumun da tavsiyesiyle tüp bebeğe karar verdik daha önce düşüklerim olduğu için genetik incelemeli Pgt yaptırmak istiyorum fiyatlar pahalı en az kaç tane göndermeliyim ben 4 yada 5 tane göndermeyi düşünüyorum incelemeye aranızda daha önce yaptıran varsa yazarmısınız 😊
Merhaba cnm rabbim gönlüne göre versin benimde iki tane oldu gitti ikiside sağlıkla geldi sonucum 10 günde geldi isteyen herkese versin ❣

2 hafta sonrası sonuç geldikten kaç gün sonra transfer olacaksınız aceba hayırlısıyla kucağınıza almayı Allah nasip etsin

merhaba , ben de genetikli tüp bebek tedavisindeyim, Nisan ayında 2 embriyom gitti ama 2side sağlıksız geldi şuan yeni bir oğu tedavisine başladım umarım bu defa sağlıklı gelirler. Benim gittiğim merkezde embriyo başına genetik ücret 370 euro, 10.günde sonuç için aradılar beni. Ama kesinlikle ne kadar gelişirse hepsinin gönderilip dondurulması bence en mantıklı seçenek.

2 hafta sonrası sonuç geldikten kaç gün sonra transfer olacaksınız aceba hayırlısıyla kucağınıza almayı Allah nasip etsin
Test sonuclari geldikten sonraki ilk adette bir sorun olmazsa transfer gerceklesecek. Pazartesi yumurtalarim toplandi suan dollenme asamasindalar. Rabbim hepimizin gonlune gore versin insallah.

X