Tüp bebek negatif sonuç

nusya78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
2
0
29
Merhaba Ocak ayındaki ilk tüp bebek denemem negatif sonuçlanmıştı sebebini bilemediler. 5 aa idi ve yaşım 29 . Rahim pilde de hiçbir sorun çıkmadı. Ikinci transferimi önümüzdeki hafta olacaktım ama rahim duvarı ince diye kalıslasması için estrofem kullandırdı doktor . Önceki transferinde de kullanmıştım kalınlaştığında transfer olmuştum. Ancak bu sefer kullandığımda bir etkisi olmadı. Bugün doktor kontrolüm vardı transfer günü verecekti. Ama rahmi ilaca cevap vermediğini söyledi rahmin yorulmus olabileceğini iki ay dinlenmem gerektiğini söyledi. Biz önceki ay Era testi yaptırmıştı ama ondan kaynaklı değil dedi rahim duvarını neden olduğunu çözemedi doktor . Düzelmez mi acaba

Benimde bu ay olacaktı adetin ikinci günü gittiğimde rahhim kalınlığı 11 mm çıktı adetli olmama rağmen ve nur topu gibi iki tane kist çıktı bu ay iptal oldu nasip bekliyecez artık demeki günü daha var😇

Benimde ilk denemem taze transferdi tutmadı. Iyi kalite 5.gun embriyosuydu. Her şey çok güzeldi demek nasip değilmiş. Dondurulmuşlarla deneyeceğim. Şu an rahim dinlendirme aşamasındayım.

Merhaba arkadaşlar benim geçen ay tüp bebeğim negatifle sonuçlandı ardından adet gördüm ve kontrolde bi sorun yok dedi doktor biz ara vermek istedik. Bu ay adet tarihimden 3 gün önceden kahverengi akıntım gelmeye başladı şuan 8. Gündeyim hala kahverengi koyu akıntım oluyo toplasanız 1 ped dolmaz o derece az gögüslerimde acıyor aynı zamanda normalmi acaba bu düzensizlik yaşayan varmı ?

Merhaba arkadaşlar benim geçen ay tüp bebeğim negatifle sonuçlandı ardından adet gördüm ve kontrolde bi sorun yok dedi doktor biz ara vermek istedik. Bu ay adet tarihimden 3 gün önceden kahverengi akıntım gelmeye başladı şuan 8. Gündeyim hala kahverengi koyu akıntım oluyo toplasanız 1 ped dolmaz o derece az gögüslerimde acıyor aynı zamanda normalmi acaba bu düzensizlik yaşayan varmı ?
Benimde ilk denemem negatif sonuçlandı, taze transferdi. Regl düzenim bozulmadı gününde oluyorum. Gebelik testi yapın isterseniz. İnşallah gebesinizdir.

X