Tüp bebek iğneler

Merhaba arkadaşlar yumurta toplama işleminde hangi iğneler kullanılıyor ücreti fazla diyolar bilginiz varsa paylaşırmısınız
Herkesin durumuna göre ekstra ilaç uygulanabiliyor. Bende pcos var. Gonalf,cetrotide, Ovitrelle falan kullanmıştım. Gonalf yumurta büyütmek için, cetrotide yumurtalar catlamasin eşit büyüsün diye, Ovitrelle de catlatmak için. Eğer raporsuz alırsanız ilaçları pahalıya patlıyor çünkü Euro/dolar bazlı ilaçlar olduğu için. Herkesin tedavisine göre de kullandığı miktar değişebilir.

Merhaba arkadaşlar yumurta toplama işleminde hangi iğneler kullanılıyor ücreti fazla diyolar bilginiz varsa paylaşırmısınız
Gonal-f ve yumurta çatlatma iğnesi kullanmıştım ben, sebepsiz infertilite nedeniyle tedavi görüyorum amh iyiydi en düşük doz gonal-f kullanmıştım. Tanesi 2 bin TL civarıydı Kasım ayında. En yüksek doz 5 bindi diye hatırlıyorum. Güncel fiyatlara internetten bakabilirsiniz ama dozuna göre çok değişiyor fiyatlar dediğim gibi. Ovitrelle 3 tanesine 700 civarı vermiştim ben, diğerlerinin yanında ucuz kalıyor 😂 hap da çok kullanılıyor ama yumurta büyütücü iğneler çok pahalı onun dışındakiler çok gelmiyor insana.

X