Tup bebek embrio transferinde 8 günüm

sonuç bu

Eklentiler

• Screenshot_20240103_002622.jpg
    Screenshot_20240103_002622.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 93
Okadar üzüldüm ki anlatamam her yerim morardı sivilce sorunu oldu psikolojim zaten bozuldu 10 tane test yaptım sonuç negatif resmen bahceci tup bebek para tuzağı
Merhaba, ben de bahçeci tüp bebek merkezinde tedavi oldum. 4. denemede tuttu benim çok yoruldum ama doktorumu bırakmadım çok sevdim ve güvendim, pes etmedim. Bu süreçte hangi merkez olursa olsun öncelikle içinize sinen bir yer olması çok önemli, o yüzden mutlaka sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir doktor bulun ve onunla devam edin. İçinize sinmeyen hiçbir yerde tedavi olmayın duygusal olarak yıpratıcı olduğu kadar maddi anlamda da zorlayıcı bir süreç. İnşallah bir sonraki deneyeceğiniz yerde pozitif haber alır ve sağlıkla da bebeğinizi kucağınıza alırsınız. 🤲🏻

Merhaba, ben de bahçeci tüp bebek merkezinde tedavi oldum. 4. denemede tuttu benim çok yoruldum ama doktorumu bırakmadım çok sevdim ve güvendim, pes etmedim. Bu süreçte hangi merkez olursa olsun öncelikle içinize sinen bir yer olması çok önemli, o yüzden mutlaka sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir doktor bulun ve onunla devam edin. İçinize sinmeyen hiçbir yerde tedavi olmayın duygusal olarak yıpratıcı olduğu kadar maddi anlamda da zorlayıcı bir süreç. İnşallah bir sonraki deneyeceğiniz yerde pozitif haber alır ve sağlıkla da bebeğinizi kucağınıza alırsınız. 🤲🏻
Çok teşekkür ediyorum beni bahçeci çok yıprattı birdaha denemek istemiyorum

Sonucu gordm ama ne anlama geliyor bilemedim tam olarak sormakta fayda var
Merhaba canım nasılsın, bende geçen ay amerikanda ilk denememi yapmıştum tutmadı, bugün rahim kontrolü için gittim herhangi bir sorun yok, doktora gelecek ay deneme için çift transfer istediğimi söyledim kabul etmedi, geçen seferde çok ısrarlamama rağmen tek embriyonun tutacağını merak etme eğer tutmazsa gelecek sefer çift yaparız demişti, ama bugün yine inatla tek yapacağız diyor, ben de eşimde bu durumu kabul etmiyoruz çünkü çift transfer tutunma oranını yükseltiyor hem ben hep ikiz istedim dua ettim, o yüzden hastane değiştirip embriyo taşıttırsam diye düşünüyorum ama başka bildiğim doktpr yada hastane yok , şimdi ne yapacağımı bilemiyorum

Merhaba canım nasılsın, bende geçen ay amerikanda ilk denememi yapmıştum tutmadı, bugün rahim kontrolü için gittim herhangi bir sorun yok, doktora gelecek ay deneme için çift transfer istediğimi söyledim kabul etmedi, geçen seferde çok ısrarlamama rağmen tek embriyonun tutacağını merak etme eğer tutmazsa gelecek sefer çift yaparız demişti, ama bugün yine inatla tek yapacağız diyor, ben de eşimde bu durumu kabul etmiyoruz çünkü çift transfer tutunma oranını yükseltiyor hem ben hep ikiz istedim dua ettim, o yüzden hastane değiştirip embriyo taşıttırsam diye düşünüyorum ama başka bildiğim doktpr yada hastane yok , şimdi ne yapacağımı bilemiyorum
Bence orada devam etmelisin taşıma işlemi zor olur hatta merkez zorlaştırır bütün tahlilleri tekrar isterler

İlaçlar pahalı zaten ben Emsey de yaptırdım daha sonucumu öğrenmedim bekliyorum 30bine yaptırdım ilaçlar için de amh değerim düşük olduğu için Zeynep kamilden rapor çıkardım devlet ilaçların yüzde 80 inini ödüyor biraz uğraşıyorsunuz ama bir çok indirimden yararlanıyor
Emsey in sponsorlu olarak verdiği instagram postunda ilaçsız tüp bebek sahibi olan çiftimiz diye bir post var bütüncül tıp politikasına sahip bir hastane sanırım postlarından anladığım kadarıyla öyle mi acaba siz memnun kaldınız mı

Bilemiyorum ne yapsam, yaşımda 32 , aslında zaman kaybetmekte istemiyorum eşimde bende ikiz olsun bir kere olsun istiyoruz, hayırlısı artık
Banada 30 yaşındayım cif embrio yasak 35 yaş öncesine dediler 3 başarısız denemeden sonra 35 yaş altına çift embrio tranferi yapabiliriz diyorlar kanunen yasakmış

Emsey Nesrin hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 35 yaş sınırı olmasına rağmen az yumurtam olduğu için çift transfer etti bana

Emsey in sponsorlu olarak verdiği instagram postunda ilaçsız tüp bebek sahibi olan çiftimiz diye bir post var bütüncül tıp politikasına sahip bir hastane sanırım postlarından anladığım kadarıyla öyle mi acaba siz memnun kaldınız mı
Ben çok memnun kaldım. Benim önceliğim şahsi olarak muhafazakar olmasıydı utanıyordum çatal muhabbeti geriyordu beni. Çatala yine çıkıyorum ama doktorum ışığı kapatıyor üstümü örtüyor ve besmele ile başlıyor her seferinde çok sakin bir kadın ve ilgileniyor. Yoğun oldukça ama yine de samimi. Söylediği şeyleri uygularsaniz bir sıkıntı olmaz. Sigara yi bırakamadım bir tek

Ben çok memnun kaldım. Benim önceliğim şahsi olarak muhafazakar olmasıydı utanıyordum çatal muhabbeti geriyordu beni. Çatala yine çıkıyorum ama doktorum ışığı kapatıyor üstümü örtüyor ve besmele ile başlıyor her seferinde çok sakin bir kadın ve ilgileniyor. Yoğun oldukça ama yine de samimi. Söylediği şeyleri uygularsaniz bir sıkıntı olmaz. Sigara yi bırakamadım bir tek
Peki süreç aynı mı ilerliyor diğer yerlerle kullanılan bütün ilaçlar aynı mı

Her denemede aynı ücreti mi ödediniz

Her denemede aynı ücreti mi ödediniz
Sadece muayene ücretini en başta verip 6 ay boyunca istediğin kadar muayene hakkımız oluyordu. Bir de yumurta toplama ücreti ve dondurma ücretini ilk baştaki fiyatla 1 kere ödedik. Sonra o işlemler bittiği için embriyomuz da olduğu için sonraki denemelerde sadece transfer ücretini ödedik o da her transferde ücreti artmıştı çünkü biz 1 yıla yaydık geçen sene enflasyondan dolayı hep fiyat artması problemi oluyordu. Ama maalesef iğneler de her aldığımızda artıyordu fiyatı. İğnelere çok fazla para ödedik.

X