Tüp bebek aşamalarında neler yaşadınız kızlar deneyimlerinize ihtiyacım vaar

Nerde yaşıyorsunuz acaba taze transfer mi yapıldı yoksa dondurulmuş embriyo mu

Hollandada yaşıyorum ama doktorum İstanbulda.
İstanbulda tedavi gördüm.
Bana dondurulmuş embriyo transfer edildi
(Yumurtalıklarım fazla uyarıldığı için tazede atabilir dedi)

Hollandada yaşıyorum ama doktorum İstanbulda.
İstanbulda tedavi gördüm.
Bana dondurulmuş embriyo transfer edildi
(Yumurtalıklarım fazla uyarıldığı için tazede atabilir dedi)
Anladım herşey gönlünüzde olsun güzel bi hamilelik süreci geçirirsiniz inşallah 🙏

Amin inşallah 🙏 eğer özel değilse sizdeki sorun nedir
Açıklanamayan infertilite eşimin değerleri çok iyi bende hiçbir problem çıkmadı ama 2 yıldır gebe kalamıyorum önce yumurta takibi yapıldı ilişki günleri verildi olmadı sonra 2 kere çatlatma iğnesi tedavisi gördüm yine olmadı daha sonra 2 kere aşılama tedavisi oldum maalesef yine negatif hiç arayı açmadan şimdi tüp bebeğe geçicez

Açıklanamayan infertilite eşimin değerleri çok iyi bende hiçbir problem çıkmadı ama 2 yıldır gebe kalamıyorum önce yumurta takibi yapıldı ilişki günleri verildi olmadı sonra 2 kere çatlatma iğnesi tedavisi gördüm yine olmadı daha sonra 2 kere aşılama tedavisi oldum maalesef yine negatif hiç arayı açmadan şimdi tüp bebeğe geçicez
Anladım inşallah ilk denemede pozitif sonucunu alırsınız 😊

Kızlar eşim bugün mikro tese ameliyatı oldu çok şükür yeterli sayıda sperm bulundu. Tüp bebek sürecine başlayacağız adetin 2 yada 3 gününde çağırdılar daha sonrasında iğnelerim olacakmış siz neler yaşadınız vermek istediğiniz tavsiyeler var mı
Transfer sonrası bol bol dinlenin.
Bol su için,Avokado,mango,kivi, c vitamini ağırlıklı beslenin.Haşlanmis yumurta,Somon
Çiğ badem,ceviz, yer fıstığı , çiğ kabak çekirdeği tutunmaya yardımcı besinler ben bunları tüketmiştim.

Transferden önce doktorun verdiği vitaminleri düzenli kullanın
Kilonuz varsa diyet yapın kilolu baslayinca gebelik şekeri çıkabiliyor
Ben de çıktı insülin vuruyorum diyet yapıyorum
Öncesinde kilo verseydim keşke doktor söyledi dikkate almamıştım
78.8 ile hamile kaldım şu an 73.5 kiloyum bisey yiyemediğimden kilo verdim şükür almadım.

Transfer sonrası bol bol dinlenin.
Bol su için,Avokado,mango,kivi, c vitamini ağırlıklı beslenin.Haşlanmis yumurta,Somon
Çiğ badem,ceviz, yer fıstığı , çiğ kabak çekirdeği tutunmaya yardımcı besinler ben bunları tüketmiştim.

Transferden önce doktorun verdiği vitaminleri düzenli kullanın
Kilonuz varsa diyet yapın kilolu baslayinca gebelik şekeri çıkabiliyor
Ben de çıktı insülin vuruyorum diyet yapıyorum
Öncesinde kilo verseydim keşke doktor söyledi dikkate almamıştım
78.8 ile hamile kaldım şu an 73.5 kiloyum bisey yiyemediğimden kilo verdim şükür almadım.
Bende şuan 75 in önümüzdeki aya kadar dikkat etmeye calisicam yediklerime inşallah ignelre başlanır sorun çıkmazsa transferden sonra dediklerinizi yaparım. Sürekli yatmak gerekiyor diye bir çok yazı okuyorum siz sürekli yattiniz mi yoksa normal hayatinza devam mi ettiniz

Bende şuan 75 in önümüzdeki aya kadar dikkat etmeye calisicam yediklerime inşallah ignelre başlanır sorun çıkmazsa transferden sonra dediklerinizi yaparım. Sürekli yatmak gerekiyor diye bir çok yazı okuyorum siz sürekli yattiniz mi yoksa normal hayatinza devam mi ettiniz
Salı günü öğleye kadar çalıştım ögleden sonra transfer oldum(şimdiki aklım olsa çalışmazdim o gün stresli iş yetistirdim bi de belki rahat olsam 2 embriyo tutardi)
Transferden sonra eve geldim hep yattım sonraki 3 gün izin almıştım 2 gün de hafta sonu 5.5 gün ben sürekli yattım annem bakti annemde kaldım hala da annemde kalıyorum evime nadir gidip geldim.Dinlenmek önemli. Transferden sonra da arabanin arkasında yatarak geldim.Annem çarşaf sermişti.

Salı günü öğleye kadar çalıştım ögleden sonra transfer oldum(şimdiki aklım olsa çalışmazdim o gün stresli iş yetistirdim bi de belki rahat olsam 2 embriyo tutardi)
Transferden sonra eve geldim hep yattım sonraki 3 gün izin almıştım 2 gün de hafta sonu 5.5 gün ben sürekli yattım annem bakti annemde kaldım hala da annemde kalıyorum evime nadir gidip geldim.Dinlenmek önemli. Transferden sonra da arabanin arkasında yatarak geldim.Annem çarşaf sermişti.
Tamam canım bende normalde çalışıyorum ondan dolayı sordum yatıp dinlenmek gerekiyor öyleyse bende rapor alacağım. Evde de ihtiyaçlarım hariç yatıp dinlenecegim bol bol tutunması için

X