Göz Makyajı Tuhaf bir saçmalık yaptım kaş boyamadan anlayan ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Posedion25

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2016
479
557
32
Aslında tesettürlüyüm. Canım sıkıldı. Saç boyası aldım siyah. Benim saçım ve kaşım acikkumral. ve beyaz tenliyim. Sonra saçımı boyadım. Etraftan duyardım saç ve kaş aynı renkte olmalı falan diye. Sonra kaşımı da boyadım. :deli:
Ve şimdi erkek gibi kaşım var.
Kızlar ben şimdi ne yapayım???
Kaşımı ince alsam yakışır mı?
Yoksa kumral bi boya alıp yeniden boyayım mı??
Of o_O

Kuaföre git onlar düzeltir. Gidemem derseniz sık sık yıka,özellikle sabunla yıka çabuk akar.İnce alırsanız yakışmayabilir ve bir de kaşlarım eski şekli daha güzeldi diye üzülürsün.ince kaşı kalınlaştırmaya çalışırken çok kötü görünüyor bence.

Yanlış bilmiyorsam sarışın saçlarda kaşlar bir kaç ton koyu, siyah saçlarda bir kaç ton açık olmalıymış. Aynı renk değil yani.

Çok hafif açıcı deneseniz?

Ren açıcıyı suyla oksidanla azcık karıştırıp kaşlarına sürersen rengi açılır ama çok bekletirswn turuncu olur. Bence en iyisi kıaföre gitmek 10 tl anca alır düzeltmek için

Bugün mü boyadın ? Eğer bugünse kaşlı derin boyanmıştır, o yüzden kötü duruyordur. Kolonyalı pamukla silebilirsin.
İki saat oldu boyadım.
Zeytinyağı + yüz temizleme toniği+ krem + peeling vs bir saattir uğraşıyorum.
Umarım deriden dolayı kötü gözüküyordur

Olsun sabunla yada sampuanla yika akar o.
Cok mu beklettin
Cok az tutman gerekirdi maksat rengi kirmak cunku.
Benimde saclar kizil oldugu icin kaslara cok az surup hemen siliyorlar.
Saçlarım ile ayni dk tuttum. Yani yarım saat. Of.

Kaşı saç boyasıyla mı boyadın? Kaş için ayrı boyalar var, onlardan almalıydın. Düzgün bir kuaföre git düzeltirler.

bence dokunma. inceltme kuaföre de açtırma. iyice kötü olabilir. bi süre sonra akar gider zaten.

X