Nakış Tubilik'in kanaviçeleri

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

Arsima

mamutun tavuğu
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
7.618
3
38
bir derginin arka kapağında bu model var ama bitürlü bunun olduğu dergiyi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

dsc00256nz4.jpg

bir derginin arka kapağında bu model var ama bitürlü bunun olduğu dergiyi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

dsc00256nz4.jpg

sonunda buldum ve bu akşam başlayacağım işlemeye
eğer beğenip benim gibi yapmak isteryen olursa eklerim buraya :dance::dance::teytey:

tubilik malesef bazı şemalar büyütülemiyor. özellikle elinde gülle oturan ayıcık büyütülemiyor. daha net ve büyütülebilecek şekilde ekler misin lütfen?

boyutları çok yüksek ancak bu şekilde yapabildim ama o zamanda küçük olduğundan net olmadı
özelden mail adresi verirsen mail atmayı denerim

tubilik çok şık olmuş, merak ettiğim battaniyenin kanaviçe kumaşını nerden bulduğun?:nazar:

Pike ve Yastık Kılıfı
dsc00346iq4.jpg

Bu örneği sercansenay yda cankonun topiğinden almıştım. Tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:
uzun süredir emek harcadığım yatak örtüm bitti
arada bikaç havlu işledim şimdi ise küçük ama büyük bi işe başladım
hediye etmek için birine bebek battaniyesi işliyorum henüz yeni başladım bakalım beğenecekmisiniz kaydirigubbakcemile5

dsc00885kg1.jpg

26578367hz5.jpg

ellerine sağlık canım maşallah tatlım çok marifetlisin sana bayılıyom valla ne kadar isteklisin ben anca pinekliom gamyoncuiremsu

maşallah tubilik çok beğendim yaptıklarını ne güzel vakit ayırıp bunları yapıyorsub ben imrenmekle kalırım ancak:)

maşallah tubilik çok beğendim yaptıklarını ne güzel vakit ayırıp bunları yapıyorsub ben imrenmekle kalırım ancak:)

teşekkür ederim canım Şeniz
ben akşamları bunları yaparak stres atıyorum kaydirigubbakcemile2
hemde çeyizimin bi kısmını tamamlıyorum kaydirigubbakcemile5

X