Gelinbaşı ve Gelin Tacı Trabzonda kuaför

slm kızlar benmde 2 düğün olcak nişanlım trabzonlu ve trabzonda güzel kuaför bulmam lazm yeni gelinler yardımcı olur umarım:KK16:

evet arkadaşlar..nolur trabzonda gelin saçını yaptıranlar fotolarını koyup nerde yaptırdıklarını yazabilirler mi..çünkü çok riskli bi durum bu ..benim de haziranda olucak düğünüm ve izmirden gelicem :KK4: saçıma ve makyajıma çokk ama çok önem veriyorum....lütfennnnnnnnnnn :KK69:
tavsiyelerinizi dikkate alıcam... :21:

hiç mi saçını yaptıranlar yok trabzonda..nikah için saçımı ve makyajımı yaptırıcam...YARDIMMMM...:KK43:

ahhh trabzon ahh:) 50 tane kuaforum var kızlar napım sacı güzel yapan makyajı batırıyor kası güzel alan sacı kesemıyor:KK19:

Kizlar ben de Laila kuaförü duydum, kendi gözlerimle de gördüm:) Gelinbasini cok güzel yapiyorlar, makyaj bana biraz abarti geldi ama genelde türkiye´de zaten cok abartili oluyor..

Kizlar ben de Laila kuaförü duydum, kendi gözlerimle de gördüm:) Gelinbasini cok güzel yapiyorlar, makyaj bana biraz abarti geldi ama genelde türkiye´de zaten cok abartili oluyor..

Laila kuaför tam olarak nerde,bilgi verebilirmisin acaba..ne kadardır ki..fiyatlarda bi bilgin var mı ?

Laila kuaför tam olarak nerde,bilgi verebilirmisin acaba..ne kadardır ki..fiyatlarda bi bilgin var mı ?

uzun sokakta, caprazinda nike var sanirim..Bitane pasajin icinde, yaziyor zaten orda laila kuaför diye..Hemen yaninda bi cantaci var (adini suan hatirlayamadim) Valla fiyatini bilmiyorum, biz ödemedigimiz icin..Ama gidip bi konusun isterseniz..

uzun sokakta, caprazinda nike var sanirim..Bitane pasajin icinde, yaziyor zaten orda laila kuaför diye..Hemen yaninda bi cantaci var (adini suan hatirlayamadim) Valla fiyatini bilmiyorum, biz ödemedigimiz icin..Ama gidip bi konusun isterseniz..

teşekkür ederim cevabınız için..ya laila yada ercan kuaför de karar kıldım..umarım istediğim gibi olur ya..bilmediğin bi yerde saçını makyajını yaptırmak çok zor ve riskli..

ben 6 şubatta laila da yaptırdım düğün saçımı nişanımıda daha önce yaptırmıştım harika yaptı şenol bey topuzu harika makyajda eşi süper yapıyo mükemmel bir kuaför ercan kuför içinde tavsiye etmem yıllarca arkadaşımız vardı diye ona gittik düğünlere gitmeden saçım bozulurdu.fiyat lailada 200 tl gelin saçı makyajı yeri uzun sokakta kristal pasajının içerisinde

Son düzenleme:
ben 6 şubatta laila da yaptırdım düğün saçımı nişanımıda daha önce yaptırmıştım harika yaptı şenol bey topuzu harika makyajda eşi süper yapıyo mükemmel bir kuaför ercan kuför içinde tavsiye etmem yıllarca arkadaşımız vardı diye ona gittik düğünlere gitmeden saçım bozulurdu.fiyat lailada 200 tl gelin saçı makyajı yeri uzun sokakta kristal pasajının içerisinde

hadi ya...bende kimse cevap vermeyince görümceme ercan kuaföre bakabilirmisin dedim,o da anlaşmış 250 tl demiş saç,makyaj,manikür,pedikür ama makyaj porselen değil.offfffff ya keşke tamam demeseydim..ama bilmiodum ki..ercan kuaförle laila yakın mı birbirine..nikah salonuna yakın olsun istiorum hem..çok teşekkür ederim msj için ..

hadi ya...bende kimse cevap vermeyince görümceme ercan kuaföre bakabilirmisin dedim,o da anlaşmış 250 tl demiş saç,makyaj,manikür,pedikür ama makyaj porselen değil.offfffff ya keşke tamam demeseydim..ama bilmiodum ki..ercan kuaförle laila yakın mı birbirine..nikah salonuna yakın olsun istiorum hem..çok teşekkür ederim msj için ..
tabiki yakın uzun sokakta bütün kuaförler ablamlar ercanda gelin oldu gözlerinin üzerinde far yanardı yeşil yeşil şenoldada herşey içinde pedikür yaptırmadım onun bilmiyorum varmıydı porselen değil makyaj donduurcu sprey sıkıyorlar yarın saç boyatmaya gidecem kartını kaybettim şuan onu arıyorum randevu almak için

arkadaşlar nikahım oldu 19 mayısta:nazar:..
gitmeden önce yazmıştım ercan kuaförü ayarlamıştım die..17 sinde kendim bi dolaşayım dedim,laila kuaförü önermiştiniz bana,hep aklım ordaydı..şenol bey çokkkkkkk ama çokkkk güzel karşıladı..izmirden geldiğimi burda hiç bir yer bilmediğimi internetten bulduğumu ee bide sitresli olduğumu görünce beni bayaa bi rahatlattı..beğendiğim modelleri gösterdim,sonay hanıma da istediğim makyaj tipini gösterdim.
sonuç:GERÇEKTEN MÜKEMMEL OLDU..SAÇIM MAKYAJIM TAM İSTEDİĞİM GİBİYDİ...
burdan evlenecek arkadaşlara önerim kesinlikle LAİLA KUAFÖR..BURDAN ŞENOL BEYE VE SONAY HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..umarım mesajımı görürler..
laila kuaförü öneren arkadaşa çokkk teşekkür ederim...siz söylemeseydiniz gerçekten bilemezdim..çok sağolun..:KK69:

Son düzenleme:
merhaba, benimde temmuzda düğünüm var ve trabzonu hiç bilmiyorum. ne yapıcam nasıl yapıcam ınanılmaz panik var. LAila kuaför hakkında başka bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum.

2012 içinde yorum alalım lütfennnnnn :/ 2011de güzel olabilir kuaförler ama eleman değişir bişey olur kötü yapabilirler.. yorum bekliyorum arkadaşlar :KK5:

2012 içinde yorum alalım lütfennnnnn :/ 2011de güzel olabilir kuaförler ama eleman değişir bişey olur kötü yapabilirler.. yorum bekliyorum arkadaşlar :KK5:

Kesinlikle...Bütün mesajları tek tek okudum.Özellikle Laila Kuaför denmiş,fakat çalışanları değişmiş midir,aynı mıdır?Hala gidip memnun kalan arkadaşlar varsa ve buraya yazarlarsa çok seviniriz...

sevgili kız arkadaşlarım , canlarım cancişlerim.. yeni yılınızı hepinizin çok içten kutluyorum.. 2013 hepimize en başta mutluluk ve sağlık getirsin inş..

02 şubat 2013 ALLAN nasip ederse düğünüm olacak ve ben hala kuaförü bulamamışım. nolur bana bir yer önerin. ALLAH nasip ederse türbanlı olacağım . yorumları okudum laılayı herkes çok sevmiş acaba türbanlı yapıyorlarmı. türbanlı iyi yapan varmı yardımcı olursanız minnettar kalırım..:KK36:

Arkadaşlar Temmuz ayında düğünüm olacak ama kuaföre bir türlü karar veremiyorum.memnun kaldığınız kuaförleri söylerseniz çok memnun olurum :)

X