Topuklardaki Sertleşmeler için Ne Önerirsiniz Arkadaşlar

esra44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
21
4
53
topuk sertleşmeleri için kullandığınız bir krem vs var mı arkadaşlar..belli bir zamandan sonra topuklarım sertleşiyor..ponza taşıyla gideriyorum tabi ama kullandığınız etkili bi topuk kremi var mı?

adaşım bnm de topuklarım sertleşşiyodu.eczaneden lappitak ayak kremi aldım.5 ytl.kullanıyorum harika.bir dene derim.

hiç bir şeye gerek yok söyleceğim şeyi yap. inan varya bebek topuğu gibi olacak. pespembe:)) ben ellerim çatladığında yada dirseklerimede yaparım canım. hani banyoda ponza taşıyla temizliyormuşsun ya çıkınca hemen biraz limon suyu sür. üstüne vazelini sür. iyicene yedir onu. ayak tırnaklarınada sür harika olucak. sonra bir çorap giy.bir kaç saat kalsın. çıkardığında mükemmel olacak sende bana dua edeceksinn :teytey:

bencede limon sur ayaklarina banyoda ponza ile temizler gibi yatarkende 1 hafta surekli vazelin sur corabini giy yat catlaklari ve sertlikleri gideriyor

bence hafif sıcak bir suda dinlendir yumusat ayaklarını ve su kuaförlerde kullanılan törpüyle biraz törpüle ardından biraz nemlendirici işini görür..

topuk sertleşmeleri için kullandığınız bir krem vs var mı arkadaşlar..belli bir zamandan sonra topuklarım sertleşiyor..ponza taşıyla gideriyorum tabi ama kullandığınız etkili bi topuk kremi var mı?

ben varya en son artık basedemedım yumuşattım jıletle temızledım sonra her gece ve sabah glıserın surdum onuda aktarda bulursun zaten eşim bıle topukların yumuşacık oldu dıo dene kardeş bende ıse yaradıa.s.

lapıtak harıka arkadaslar mantarada cok ıyı gelıyor bu arada bepanthene merhem de cok ıyı gelıyor
her derde deva:))
sıvılce yanık yara bere de cok etkılı oldugunu bılıyordum ama topulardada cok ıyı oluyor deneyın:)) 2ytl fıyatı
ama cesıtlerı cok kremı ffalanda var ama merhemı cok yogun ve etkılı oluyor tavsıye ederım
ozellıkle kızlarımda asla pısıklerde kızarıklarda cok ıse yaradı baska bısey kullanmadım hıc dusmeden dolayı olusan yara berelerdede dahıl :))
ben cok memnunum yanı

tatlım vazelin sür ponza yaptıktan sora ve pamuklu çorap giy sabaha kkadar bekle süper oluyor..

arkadaslar ben denedim menun kaldım

ayağınızın değdirebilceğiniz sıcaklıkta su ayarlayın içine badem yağı koyun ayaklarını içinde yarım saat bekletin sonraponza tasıyla ovun sonra ayaklarınızı bi güzel yıkaın daha sonra kerasal vicsk birde vazelini karıstırın ayağınıza sürün :) pamuklu corap giyin aksam yatın bunu bi kaç gün uygularsanız ne nasır kalır ne birsey :)

ben ayağımda çorapla yatamam:KK43:

ponza taşıyla banyoda ovduktan sonra vücut nemlendiricisi sürüyorum

ben bi ara her banyoda ponza taşı kullanırdım sonra bi yerde okudum,ponza taşı çok kullanınca topuk kendini savunmaya geçiyormuş kendini korumak için daha sert bi deri oluşturuyormuş bıraktım ponzalamayı sadece keseyle ovuyodum,vazelin flan sürüyordum banyodan sonra,bi süre sora topuklarım kendi kendine düzeldi şimdi sert flan deil gayet ii durumda,hem de ben her banyoda uğraşmaktan kurtuldum hem de ayaklarım her daim yumuşak,ayaklarla çok fazla uğraşmak hele de topuk rendesi flan kullanmak daha beter yapmaktan başka işe yaramıo,fazla uğraşmayın derim

kızlar avon veya oriflame ayak kremleri çok güzel tavsiye ederim memnun kaldım.banyodan sonra ayağıma sürüyorum.

Bana da yillar önce kuafor arkadasim soylemisti.. size aynen aktarayim...topuklarinizi banyo yaptiginiz esnada ponza tasi..vb aletlerle hemen orada yapmayin.banyondan cikinca ayaklarinizi kurulayin ondan sonra bu islemi torpuleme islemini yapin..isiniz bittikten sonrada vazalin surun. yani islak iken topuklar ovalandiginda yani torpulendiginde istenilen basari ile kurulandiktan sonra yaptiginiz torpulemedeki basariyi gozlerinizle goreceksiniz demisti...o gun bugun bu dogrultuda hareket ediyorum..cok da memnunum...vazalin gercekten cok iyi geliyor..arada catlaklar olursa da ürederm surup kurtulabilirsiniz..urederm bacaklardaki pullanmalara da iyi geliyor ( bacaklar nemsiz kalinca boyle uyarilar veriyor pullanma gibi) bundada ayni islem..banyo sonrasi kurulanir kurulanmaz bacaklariniza topuklariniza suruyorsunuz...
pespembe topuklara :))))))))

sevgimle

topuk sertleşmesine vazelin birebir.her banyodan sonra vazelin sür.hem ucuz hem etkili.
birde topuk dirsek ve dizler için biraz karbonat ve limon suyu ile masaj süüpppeeerrr....

hepinizi okudumm ben sşize bir şey diyeyim eczanede satılıyor karneyede yazılıyor ahika
topuklar için diz dirsellerde sürünn ben gece ellerime bile sürüp yatıyrum adı elasalic pomat
doktor vermiş arkadaşıma
harika
yaa
salisalik asit içeriyor
çok memnun kalcaksınız

arkadaşlar ben avonun topuk yumuşatıcısını kullandım tavsiye ederim

ayaklarıma uyguladığım tuzlu suya sokuyorum ayaklarımı ondan sonra ponzayla törpüleyip vazelinle yumuşatıyorum.

"lapitak" kesinlikle kullan çok memnun kalacaksın a.s
lapitakı sür ayaklarına iyice yumuşat..banyoya girince ponza ile ov..
4 günde farkı göreceksin:1hug:

bepanthene i geçen gün gülben ergen den duydum, o da topuklarına sürüyormuş şçok memnunmuş.. ben denemedim hiç.. kullanan varsa hangi bepanthene olduğunu söyleyebilir mi, malum pekçok çeşidi var..

X