Tommy kullanan var mı?

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.432
11
39
Benim ikinci en sevdiğim parfüm de Tommy, D&P'de T2 koduyla satılıyor. Forumda neredeyse hiç bahsedilmemiş. Tommy kullananlar, deneyip de beğenmeyenler buraya a.s

Kimse kullanmıyor mu ya? Ben etrafta pek çok kişiden duyuyorum Tommy kokusunu. Forumda niye Tommy'ci yok?

biri tommy T2 mi dedi :)))) duydum koştum geldim , tam 6 yıldır kullanıyorum cnm benim ve aslada bırakmayı düşünmüyorum :))) tabii başka parfümlerimde var ama bu bittikçe mutlaka alırım her zaman kesinlikle en sevdiğim kokum diyebilirim :KK69::KK69:

Ben de Tommy Girl kullanıyorum ama orijinali.Eşim bu parfümü çok seviyor,ama ben bunu genellikle yolculuk yaparken tercih ediyorum ve de yazın.

Bence de Tommy yaz için harika bir seçim. Kokusu da oldukça kalıcı, açık parfümü bile kalıcı. Orjinalini bir kez kullanmıştım, kokusunu bütün gün üstümden uçmamıştı.

kızlar bana bi yardımcı olun lütfen ..
dp de T2 kodu ile aldığımız parfümün orjınal ismi tam olarak nedir .

Tommy Hilfiger olarak bi sürü çeşidi var bunun

Tommy Girl klasik
Tommy T girl
Tommy Girl 10 birde Dreaming diye bi çeşidi daha var .

ben hep dp den T2 olanını kullandım ama orjinalidinide almak istiyorum , T2'nin tam karşılığı hangisi acaba bilen varmı ??:44::44:

kızlar bana bi yardımcı olun lütfen ..
dp de T2 kodu ile aldığımız parfümün orjınal ismi tam olarak nedir .

Tommy Hilfiger olarak bi sürü çeşidi var bunun

Tommy Girl klasik
Tommy T girl
Tommy Girl 10 birde Dreaming diye bi çeşidi daha var .

ben hep dp den T2 olanını kullandım ama orjinalidinide almak istiyorum , T2'nin tam karşılığı hangisi acaba bilen varmı ??:44::44:

Canım biraz geç oldu ama bildiğim kadarıyla cevaplayayım. Ben de T2 koduyla alıyorum bu kokuyu. Tommy Girl zannediyordum eskiden ama yanlış biliyormuşum. Tommy olarak geçiyormuş parfümün adı sadece. Yani "girl" yok.

Canım biraz geç oldu ama bildiğim kadarıyla cevaplayayım. Ben de T2 koduyla alıyorum bu kokuyu. Tommy Girl zannediyordum eskiden ama yanlış biliyormuşum. Tommy olarak geçiyormuş parfümün adı sadece. Yani "girl" yok.

tek başına tommy olaramı yani ?
ben sadece tommy diye bulamıyorum ya :KK43:((

tek başına tommy olarakmı yani ?
ben sadece tommy diye bulamıyorum ya :KK43:((

güzel ama çok ağır bi çiçek kokusu:KK50:,dpde tommy girl dynce t2yi weriolar

ben 5-6 senedir dp den alırım bu t2 yi , çokk seviyorum bence ağır değil ama tabii koku konusu herkese göre değişir ve inanılmazda kalıcıdır en azından bende böyle cnm :)

bu zamana kadar hep dp den T2 diye aldım , şimdi orjınalini almak istiyorum ama hangi tommy onu tam olarak bilemiyorum işte :44:

ben 5-6 senedir dp den alırım bu t2 yi , çokk seviyorum bence ağır değil ama tabii koku konusu herkese göre değişir ve inanılmazda kalıcıdır en azından bende böyle cnm :)

bu zamana kadar hep dp den T2 diye aldım , şimdi orjınalini almak istiyorum ama hangi tommy onu tam olarak bilemiyorum işte :44:

Bu arada D&P'de Tommy Girl derseniz farklı bir koku veriyorlar, Tommy deyince T2 veriyorlar bana.

Ben Tommy T girl kullanmıştım ama orijinalini,çok güzeldi kokusu kalıcılığı da süperdi diemem ama fena deildi,d&p den denemiştik bi kere orijinali yanımdaydı,bi bileğe açık diğerine orijinal sıktık arada koku olarak çok fark vardı ya,açık olanı bize o kadar yavan gelmişti kii,t2 yi bilmiyorm ama bi ara kokusuna bakmaya gidicem,merak ettim

Son düzenleme:
çareyi şu şekilde buldum arkadaşlar ,
yanıma T2 şişesini alıp en iyisi sevil veya tekin acar gibi büyük parfümerilere gidip , kokuyu onlara koklatıp bu neyse bundan almak istiyorum dicem en sonunda :KK9::KK9:

cevabı sizede söylerim :))

tommy girl gerçekten çok güzel.
ben gül kokusu tavsiye edermisiniz dediğimde bunu vermişlerdi.
ve gerçekten şimdiye kadar koklaadıgım en gerçekçi gül kokusu

X