Tombiş yanaklara çözüm

Yüzüm tombiş bunun için ne yapabilirim kilolu değilim yanaklarim var hifu yaptıran memnun kalan var mi
Benm de öyle hatta 2 kilo alsam ilk yüzümden belli olur 🙄😁 bi dr masseter botoks önermişti bunun için bence bişektomiden daha az masraflı ve pratik. Ama çene kasları zayıfladığı için yanaklarda sarkma pluyor diye cesaret edemedim biraz araştırınca . Bişektomi de o şekilde o yanak yapdır kastır işte yaşlandıkça çok ihtiyacnz olacak müdehale ettirmeyin diyordu geçen bir uzman da . Ha hepsinin çaresi vardır ama estetik konusunda cesur değilseniz ya da imkanınız yoksa düzelttirmek de zor olabilir. Ben yüz yogasu yapıyorum faydası da oldu bence ha kısa vadede değil 2 sene oldu belki düzenli yapıyorum. İnsan etkisini gördükçe bırakamıyor zaten. Yine de derseniz ki estetik müdehale olsun ben masseter botoks yaptırırdm korkmasaydım 🙃

Hifuyu ben de araştırmıştım. Benim de yanaklarım dolgun, kilo versem dahi yüzümden gitmez. Hifu’nun yüzde sarkma ve yanaklarda orantısız incelmeye neden olduğu, bu yüzden yaptıranların pişmanlıklarını anlattığı yazılara denk gelmiştim. Geçen sene Şubat ayında iki seans(ikincisi kontrol), Kasım ayında da yine iki seans olmak üzere masseter botoks yaptırdım. İlkinde çok olmasa da çenem sarkma yaptı, buldog yanak diye tabir edilen şekilde. İkincide bu sarkma daha da belirginleşti, botoksun etkisi azalsa da o sarkıklık geçmedi. Meğer masseter kaslarım o kısımlarda gerginlik sağlıyormuş. Hifu dışında başka yüz inceltme yöntemi yaptırıp memnun kalan varsa ben de öneriler için başlığı takip ediyor olacağım

Hifuyu ben de araştırmıştım. Benim de yanaklarım dolgun, kilo versem dahi yüzümden gitmez. Hifu’nun yüzde sarkma ve yanaklarda orantısız incelmeye neden olduğu, bu yüzden yaptıranların pişmanlıklarını anlattığı yazılara denk gelmiştim. Geçen sene Şubat ayında iki seans(ikincisi kontrol), Kasım ayında da yine iki seans olmak üzere masseter botoks yaptırdım. İlkinde çok olmasa da çenem sarkma yaptı, buldog yanak diye tabir edilen şekilde. İkincide bu sarkma daha da belirginleşti, botoksun etkisi azalsa da o sarkıklık geçmedi. Meğer masseter kaslarım o kısımlarda gerginlik sağlıyormuş. Hifu dışında başka yüz inceltme yöntemi yaptırıp memnun kalan varsa ben de öneriler için başlığı takip ediyor olacağım
Hifu derken masseter botoks mu kastetdiğiniz? Duymadım da daha önce o yüzden. Evet ben de çok okudum bunu ya o yüzden cesaret edemedim oysa yüzüm birebir o işlem için. Yüz yogası ile toparlamaya çalışanlar vardı, deneyebebilirsinz belki sarkma sorunu için

Bende 65 ile yüz incelttim bir şarkma olmadı masseter botoks inceltmedi yüzümü sadece dış sikamiyorum yüzüm genel olarak kare seklinde en kotu sarkma olursa ameliyat olurum

X