Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflatıcılar işe yaramıyor

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Kızlar bu alet eğer böbrek taşınız varsa felaket bişey.Harekete geçiriyor ve dayanılmaz sancılar içinde kalıyorsunuz titreşimli olan bütün hepsi için aynı şey geçerli sanırım.Gömülü olan taş oynadı yerinden . İyi birşey mi kişiye göre değişir.Zarar vermeden düşüverirse taşınız bu anlamda belki kazancınız olabilir.

valla benim evde titreşimli kemer koleksyonum var ve hepsinden çok memnunum.
hem beni çok inceltiyor, ve uzun zaman arada versem sonuçlarım hop diye kaybolmuyor.
seluitlerimede çok iyi geliyor. hiç erimez dediğim bir yağ kitlesi vardı bacağımın kenarında yok denencek derecede kayboldu. bu siyah vibroshape iyi ama sağlam değil. yani ben burda iş yerinde onun telelrini kaynattırdım öyle rahat ettim ...
alırken çift motorlu kemerleri tercih edin ... sırt yağları içinde daha hafif titreten geniş kemerler var ... ilk çıkan modeller işte ... onlar da inceden işliyor valla ...
bu zayıflama işi inılmaz bir kazanc kapısı ... o yüzden herkes herkesin yönteminin kötülemek istiyor ...
ama rejim ve az egsersizle birlikte bu kemerler süper .... kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Ben de yeni aldım ve kullanmaya başlıyorum bugün, sonuç alırsam paylaşırım =)

ben de aynı durumdan şikayetçiyim.5 ay önce foğum yaptım sezeryen oldu.57 kiloydum 75 e çıktım şimdi 63 kiloyum kne yaptıysam bir kilo bile düşmedim.sinirden deliriyorum.Karnım kaldı kilomdan memnunum aslında ama çkıntılar olmasa.

bende geçen yıl göbeğime taktım 1 hafta incelme yerine kum döktüm:teytey: bıraktım ama arkadaşların dediği gibi basenlerde denemek lazım,
birde benim titreşim aleti 10 dk sürüyo ve bittikten sonra 1-1,5 bardak su için diyor acaba sizlerinki farklı mı?hihoyyyt

valla benim evde titreşimli kemer koleksyonum var ve hepsinden çok memnunum.
hem beni çok inceltiyor, ve uzun zaman arada versem sonuçlarım hop diye kaybolmuyor.
seluitlerimede çok iyi geliyor. hiç erimez dediğim bir yağ kitlesi vardı bacağımın kenarında yok denencek derecede kayboldu. bu siyah vibroshape iyi ama sağlam değil. yani ben burda iş yerinde onun telelrini kaynattırdım öyle rahat ettim ...
alırken çift motorlu kemerleri tercih edin ... sırt yağları içinde daha hafif titreten geniş kemerler var ... ilk çıkan modeller işte ... onlar da inceden işliyor valla ...
bu zayıflama işi inılmaz bir kazanc kapısı ... o yüzden herkes herkesin yönteminin kötülemek istiyor ...
ama rejim ve az egsersizle birlikte bu kemerler süper .... kaydirigubbakcemile2

selamm
onerebilecegin bir marka var mı?
karın ve basen bolgesi icin
bende var bir tane hicbir ise yaramıyor
piyasadada var bi suru ama hangisi gercekten ise yarıyor anlamak zor...
ilk basta biraz kızarıklık ve kasıntı yapıyordu
birkac kullanmadan sonra tık yok...

ya ben incelmek istiyorum kilomda bir sorun yok acaba işe yarar mı? biraz pahalı gibi ama alınıcaksa da orijinali alınmalı çakmaları çabuk bozuluyor diye duydum... yaza kadar incelmeliiii 3 ay kaldı nerdeyse:18:

ya ben incelmek istiyorum kilomda bir sorun yok acaba işe yarar mı? biraz pahalı gibi ama alınıcaksa da orijinali alınmalı çakmaları çabuk bozuluyor diye duydum... yaza kadar incelmeliiii 3 ay kaldı nerdeyse:18:

gerçekten işe yaradığını söyleyebiLirim takribi 3ay kuLLandım ve hergün değil arada bi taktım arkadaşLarım zayıfLamışsn dedikçe kemere iyice bağlandım :KK66: şimdi yaza kadar düzenLi kuLLanıcam ..:KK34:

zayıflatıyor olabilir bişiy diyemem kullananlar memnun bend ememnunum yanlız çok acayip kaşındıryor

***Reklam İçerikli Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
titreşimli kemerlerin mantıgını ank uni besyoda gorevli bi beden egitimi hocasına sormustum...bende var işe yarar mı diye....

genel mantık...titresimli kemerler "asla" kilo verdirmez...sadece nasıl masaj seluliti azaltır,kan akısını hızlandırırsa bunda da aynı mantık....eger cok fazla sarmanız varsa cidden işe yarıyor...bunun dısında pek bi etkisi yok...sahsen ben vibroshape i kullandım arada da hala kullanıyorum...sadece bel bolgesine kullandım ve evet verdigim kilolardan belim 10cm inceldi ama bunun 2-3cm i de bu alet sayesnde oldu diyebilirim....

alacak olanlar da bunlara gore almayı dusunsunler...nacizane fikrima.s.
merhaba halen kullanıyormusunuz

X