Tırnak yiyenler/koparanlar/uzatamayanlar beraber başlayalım

papatyakiz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
300
296
Merhaba kızlar nasılsınız uzun zamandır baslıkta kı problemım devam edıyor ne yaptıysam cozum olmadı. :olamaz::KK43:Stresli ve endıselıyken yasıyorum daha cok. moral ve motıvasyona cok ıhtıyacım var. Dıyorum kı haftada 2 gün yada her hafta aynı gun ellerimizin fotografını cekıp bırbırımıze destek olsak :110: baska turlu bı cozum gelmıyor aklıma. Yada baska bır onerısı olan varsa lutfen paylasabılır mısınız ay cok ıhtıyacım var artık bıktım ben bu berbat huyumdan hayat resmen zehır oluyor kendıme cok kızıyorum sıgaradan daha berbat bı alıskanlkı:kızgın: ne zaman dalsam yada streslı olsam kenımı ellerımle tırnaklarımla ugrasırken buluyorum ama ınanın farkında bıle degılım :olamaz: :KK43:

Bende katılmak istiyorum gercekten bıktım artık, hele şu ara o kadar gözüme batıyor ki kısalıkları :KK43:
Keske katılım fazla olsaydı yada burayı canlı tutabilmek için ne yapabiliriz, konu sahibi ne vaziyettesin bırakabildin mi halen devam mı?

Merhaba arkadaşlar benim önceden böyle bi sıkıntım vardı uzun süredir yok artık çok şükür. Ben oje sürdüğümde koparmıyordum belki sizde deneyebilirsiniz. Eşim de sevmediği için bana bütün tırnakların uzadığında sana istediğin birşeyi alıcam diyip beni motive ediyordu. Koronada da zaten hijyen çok önemli . Umarım sizlerde kurtulursunuz.

Merhaba arkadaşlar benim önceden böyle bi sıkıntım vardı uzun süredir yok artık çok şükür. Ben oje sürdüğümde koparmıyordum belki sizde deneyebilirsiniz. Eşim de sevmediği için bana bütün tırnakların uzadığında sana istediğin birşeyi alıcam diyip beni motive ediyordu. Koronada da zaten hijyen çok önemli . Umarım sizlerde kurtulursunuz.
Ya ne güzel yazmışsınız, insallah gercekten cok illet bir durum :KK43:

arkadaşım bu konu için terapi almıştı ondan edindiğim bilgileri sizinle paylaşayım belki faydası olur. bileğinize biraz sıkı bir lastik takıyorsunuz,tırnak yerken veya tam yiyecekken kendinizi durdurup o lastiği çekip bırakıp canınızı acıtıyorsunuz,yumuşak davranmak yok ama gerçekten can yakıcı olmalı. bir süre sonra tırnak yiyeceğiniz anda bilekleriniz sızlıyor ve yememeniz gerektiğini anlıyorsunuz. arkadaşımda etkili oldu umarım faydalı olur.

X