Tırnak Uzatmada Son Nokta Test Edildi Onaylandı!

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
kızlar parlatıcı ojenizin içine oje yarılarda olcak(yarısı kulanılmış yani)içineeeee
6 7 damla limon suyu damlatıyoruz ve sürüyoruzzzzzzzz
inanamazsınız ne kadar çabuk uzadı tırnaklarım ve çook sağlam oldular kolay kolay kırılmaazlar artık 1 haftada 2 mm uzadılar müthiş bişeyyyyyyyyy:dance:
artık tırnak uzatma kırılma gibi bi sorunum yok bunu yeni bi güzellik uzmanı aile dostumuzdan öğrendim yakında patentini alacak buna biraz daha bişiler ekleyip piyasaya sürecekmş bana bunu yapsanda yeterli olur dedi ve doğruuuuKötü Kazen:dance::sm_cool:inanılmazzz

Son düzenleme:
canım peki bu parlatıcıyı gün aşırı mı sürücez yoksa bir kere sürünce de haftada okadar çok uzatıyo mu?

seliiiiin bakma öyle alttan alttan hadi cevap yaz ama senağlama

cnm güz aşırı sürmende yarar war sonuçta parlatıcı bu hiç bişi olmaz

emin olunki çoook işinize yarıyacaq....

.....

.....
.....
.....

sağol canım hemen bu akşam yapıcam tırnaklarım çok geç uzar benim ve hemen kırılırlar :1hug:

tırnak kırılması tam bır bela yaa. birde ucundan gitse neyse dipten gitmiyomu insanı sinir ediyor. formulünü hemen deneyeceğim canım. ben genelde bordo ve france sürerim ojemi. ilk katını senin limonlu formulden sürüp üzerine yine istenilen renk sürülür diye düşünüyorum. ne de olsa önemli olan tırnaga ilk temas eden sey önemli. paylasımın için cok tesekkürler.

kızlar parlatıcı ojenizin içine oje yarılarda olcak(yarısı kulanılmış yane)içineeeee
6 7 damla limon suyu damlatıyoruz we sürüyoruzzzzzzzz
inanamazsınız ne kadar çabuk uzadı tırnaklarım we çook sağlam oldular kolay kolay kırılmaazlar artık 1 haftada YARIM evet doğru duydunuz YARIM cm uzadılar müthiş bişeyyyyyyyyy:dance:
artık tırnak uzatma kırılma gibi bi sorunum yoq bunu yeni bi güzellik uzmanı aile dostumuzdan öğrendm yakında patentini alacaq buna biraz daha bişiler ekleyip piyasaya sürecekmş bana bunu yapsanda yeterli olur dedi we doğruuuuKötü Kazen:dance::sm_cool:inanılmazzz

ayy çok tesekkürler yaa bende tırnaklarımı yiyordum çok iyi olacak benim için sağol cnm:sm_cool:

özellikle kırılma sorunu için deneyeceğim
peki parlatıcı olması şart mı,renkli oje olsa olmaz mı?

yaa ben yaptım bunu 2 gündür sürüyorum
benim zaten normaldede tırnaklarım çabuk uzar serttirde ama yinede kırılır
yanlız bi sorun var sanırım
parlatıcım (flormar) zaten yarımdı ve üstüne limonu sıkıp ekledim ama rengi kalyonun parlatıcısı gibi (hani kare şişededir rakı gibi rengi vardır) oldu acaba normalmidir yane öylemi olması gerekiyo yoksa ben çokmu koydum limon suyunuCADIARZU

fasla limon suyu göz çıkarmaz kızlar :sm_cool::dance:yan etkisinin olacağını sanmıyorum istenilen oranda konulabilir:enbuyukkk:

3 gündür devamlı hergün sürüyorum ama bugün bi tırnam kırıldı ama pes etmiycem sürmeye devam umarım işe yarar.

arkadaşlar şimdide yeni bi projeye başlıoz bende yardım edicem ablama projede tırnak yapı maddesi oluşturmayı denicek inş. başarılı oluruz

X