Tırnak etleri sorunu?

basinabuyruk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
100
60
27
Öncelikle merhabalar :)

Konu tırnak etleri.. Ve internette araştırdığım hiçbir şeyin beni tatmin etmemesi..
Hep krem vs yazıyor ama hiçbir işe yaramıyorlar gerçekten
Yok mudur şöyle şunları yapıştıran soyan söken anında etki eden bir şey? :KK43:

Kestikçe uzar, müdahale ettikçe uzar. Banyoda geriye doğru itin ve kendi haline bırakın. Tırnak etlerinin bir işlevi var, sağlığınızı koruyorlar. Rahat bırakın zavallıları.

Eskiden tamda senin istedigin gibi losyon vardi tirnak etlerine sürüyordun pit diye eritip manikürlü hale ceviriyordu sonra üretimi durdu. Neden oldugunu tahmin etmek istermisin ?

Aşırı şekilde düzgün bir görünüp sağlamasada bilinen kişisel bakım mağazalarında bunun için bi alet var. Adı ne diye geçiyor bilmiyorum ama kalem boyunda bir tarafı kesmek için bir tarafı itmek için. Acil durumlarda onu kullanıyorum ben, işe yarıyor bence...

Bende merak ettim :KK51:

Kizlar allah askina bizim manikür yaehhh diye kücümseyip gectigimiz sey aslinda kozmetik sektöründe büyük pasta payina sahip dünyada. 2-3 haftada bir manikür yaptirmaya gidiyoruz ve ortalama 80tl ödüyoruz( protez tirnak yaptiranlarda dahil). Manikürcüler para kazaniyor, manikür malzemeleri satanlar para kazaniyor vs vs

Kizlar allah askina bizim manikür yaehhh diye kücümseyip gectigimiz sey aslinda kozmetik sektöründe büyük pasta payina sahip dünyada. 2-3 haftada bir manikür yaptirmaya gidiyoruz ve ortalama 80tl ödüyoruz( protez tirnak yaptiranlarda dahil). Manikürcüler para kazaniyor, manikür malzemeleri satanlar para kazaniyor vs vs
valla ne anlatmak istediğiniz nasıl bir sosyal mesaj verdiniz anlamadım?

valla ne anlatmak istediğiniz nasıl bir sosyal mesaj verdiniz anlamadım?
Demek istediği böyle bir ürün bu kişilerin aatışlarına veyahut kazançlarına ket vurduğu için kaldırılıyor. Neticede bu manikürcüler devlete vergi ödüyor, diğer aletlerde vergili satılıyor bunun sonucunda üreticiler daha çok kazanmış oluyor

X