Theta healing şifası

Şifayı veren Allah'tır. Örneğin bir kişi nazarlanır, ona dua okur, şifasını Allah'tan dileriz.
Siz nasil insanlara nasıl şifa gönderiyorsunuz ?

"Kisisel gelisim" diyince kabile buyucusu gibi sifaciliktan bahsedeceginizi dusunmemistim. Ben gelisimi pozitif bilimlerde, edebiyatta ve sanatta ariyor, kaza ve kaderin Allahtan geldigine inanarak ona teslim oluyorum. Zorda kalirsam aciz bir kul olarak Ondan dua ile yardim istiyorum. Bunlar icin kimselere para da odemiyorum stop.

Su yazdiginiza cok katiliyorum ama sizin su kadarini anlamak icin bu kadar paralar dokmeniz, onu da ogreneyim sunu da ogreneyim derken her seferinde basa donmeniz ve su yazdiginizi cok sonra idrak etmeniz bana degisik geldi.

Ya aldiginiz egitimleri almak icin aldiniz ya da algida secicilik yapip anlamak istediginizi ogrendiniz bunlari bilmiyorum cunku bu tip egitimler almadim.

Aldiginiz butun egitimlerin ozeti su yukarida yazdikariniz zaten. Bunu idrak edebilmek icin tonla egitim alip en son bu cikarimi yapmaniz ilginc.

"Kisisel gelisim" diyince kabile buyucusu gibi sifaciliktan bahsedeceginizi dusunmemistim. Ben gelisimi pozitif bilimlerde, edebiyatta ve sanatta ariyor, kaza ve kaderin Allahtan geldigine inanarak ona teslim oluyorum. Zorda kalirsam aciz bir kul olarak Ondan dua ile yardim istiyorum. Bunlar icin kimselere para da odemiyorum stop.
Ö
Zaten birsey göndermek değil.pozitif olumlama.theta frekqnsındakı pozitif enerji.ve theta frekansında dua etmek.theta frekansı uykuya dalmadan önceki an.

Çaresizlik içindeyken ben de bunlara sığınmıştım bir ara. Ama yalan dolandan ibaret. Çoğu teknik psikoloji biliminden kopyalama. Siz de yazmışsınız zaten işe yaramadığını. Konu açmanız için ne sebep vardi anlamadim.
Benide en çaresiz bı zamanımda bu tarz enerji trafiği yapan biriyle tanistirdilar. buralara gelip de çare arayan olursa uyarma babinda yazmak istiyorum..
2 seans la yırttım. (600tl mi havadan kaptı) O da arkadaşım yüzünden....çok iyi geliyo yaptır dedi. Saçmalığın dibine düştüm resmen. 40 dk ayakta mum isinda bekliyosun o bilmem kaç km den enerji taşlarını sana yonlendiriyo. Kendide seansı yonlendiriyo falan. Taşları çok pahalıymış 2 seans hediye etmiş, böyle böyle girdabına cekecekti. Taşları bana verse anlicam. Konuşsa terapi yapsa o da yok... Neyin parasını aldıysa üçkağıtçı
Ben mal gibi ayakta beklerken kendi muhtemelen yemek yiyodu yada bulaşık yıkıyordu.

Umutsuzluk içindeyken maneviyat çökerse deli dehşet paralar kaptirabilir insanlar. Astroloji, Tarot, kahve falı, teta beta derken işin ucu psikologa kadar gider. Halbuki en baştan tıbba güvenmek lazım. çok şükür yolun başından döndüm. Konu sahibide sabırla devam edin diyo giden zaman para umut nolcak peki ...

Benide en çaresiz bı zamanımda bu tarz enerji trafiği yapan biriyle tanistirdilar. buralara gelip de çare arayan olursa uyarma babinda yazmak istiyorum..
2 seans la yırttım. (600tl mi havadan kaptı) O da arkadaşım yüzünden....çok iyi geliyo yaptır dedi. Saçmalığın dibine düştüm resmen. 40 dk ayakta mum isinda bekliyosun o bilmem kaç km den enerji taşlarını sana yonlendiriyo. Kendide seansı yonlendiriyo falan. Taşları çok pahalıymış 2 seans hediye etmiş, böyle böyle girdabına cekecekti. Taşları bana verse anlicam. Konuşsa terapi yapsa o da yok... Neyin parasını aldıysa üçkağıtçı
Ben mal gibi ayakta beklerken kendi muhtemelen yemek yiyodu yada bulaşık yıkıyordu.

Umutsuzluk içindeyken maneviyat çökerse deli dehşet paralar kaptirabilir insanlar. Astroloji, Tarot, kahve falı, teta beta derken işin ucu psikologa kadar gider. Halbuki en baştan tıbba güvenmek lazım. çok şükür yolun başından döndüm. Konu sahibide sabırla devam edin diyo giden zaman para umut nolcak peki ...
Olumsuz deneyimimize çok üzüldüm. Ben para kaptırmamıştım neyse ki. Ama ucundan döndüm, neredeyse gidiyordu. En son psikologa gitmenin daha mantikli olduguna karar verdim. Bu deneyimimi ona da anlattim. Tekniklerin psikolojiden kopyalandigini o söyledi. Sonra theta daki tekniklerden birini kullanan büyücü bir tiktok hesabinda canli yayınında gördüm. Kas testi denen şey. Takipçim olan herkese yardimci bir varlik göndereceğim, siz de bunu hissedeceksiniz diye insanlara kas testi uygulatiyor ama vücuttaki kas hareketini varliklarin yaptigini söylüyordu. Herkes inanmıştı. İnsan umutsuzluk anında boyle şeylere sarılabiliyor, eleştirmiyorum. Kurtulabilmek gerek.

Olumsuz deneyimimize çok üzüldüm. Ben para kaptırmamıştım neyse ki. Ama ucundan döndüm, neredeyse gidiyordu. En son psikologa gitmenin daha mantikli olduguna karar verdim. Bu deneyimimi ona da anlattim. Tekniklerin psikolojiden kopyalandigini o söyledi. Sonra theta daki tekniklerden birini kullanan büyücü bir tiktok hesabinda canli yayınında gördüm. Kas testi denen şey. Takipçim olan herkese yardimci bir varlik göndereceğim, siz de bunu hissedeceksiniz diye insanlara kas testi uygulatiyor ama vücuttaki kas hareketini varliklarin yaptigini söylüyordu. Herkes inanmıştı. İnsan umutsuzluk anında boyle şeylere sarılabiliyor, eleştirmiyorum. Kurtulabilmek gerek.
İlk işim psikolaga başlamak oldu benimde:) ben biraz arkadaş kurbanı oldum🙄 valla araştırmadım kendileri geldi ayağıma🤦🏻‍♀️ 2 saat ağladım diğer arkadaşla konuşmuşlar bana oarada seans yapmış! Beni aradı rahatladin mi? evet dedim, seans yaptım diyo! Yahu iki saat ağlayan insan tabiki rahatlar. o anda bile düşündüm ama bişey diyemedim. Birinin benle konusuyo olması iyi geliyordu.
Sana büyü yapmışlar ondan evliliğin kötü gidiyo bilmem ne. Sorun kocanda dese erkekler safsata diye gitmiyo bunlara, arızayı sende gosteriyo ki hem suçlan, hem iyilesmeye çabala. Büyü falan yok tabiki Allah a şükür. Sadece nazara çok geliyorum bazı insanlar gibi. Onunda ilacı dualar...ayrıca büyünün ilmini her hoca bilmiyoken bunlar o isede el atmış. Çok tehlikeliler çok.. insan psikolojisini cozmusler ama laf ebeliginden başka bişey yok.

İnsanların çökmüş psikolojisini Bı sure oyaliyorlar iyileşeceksin diye, sonrası büyük bı bosluk olur. Bu üyede sanki bu tekniği pazarlamak için üye olmuş, psikiyatri bilimini merdiven altı yapmaya çalışan teknikler

2 senedir bu konularla ilgilenen biri olarak, konuya bilinçaltını tanıyarak başlamam çok işe yaradı. Ardından 2 farklı eğitim aldım.
Cumartesi de Access eğitimi alıcam.

Siz kendinizi ne kadar çok hırpalamışsınız. Aslında bu yolda da birçok engel çıkmış. Yerinizde olsam bu yol bana ait değil diyerek bırakmayı seçerdim. Bu enerji konusu hırsla yapılacak bir şey değil zaten.

Ben kendi kendimi de çok eğittim ve hepsi de çok şükür işe yaradı. Bu yol uzun. Oldum diye bir şey yok. Aldıkça alasınız geliyor zaten.

Ben birçok hocanın sentezini uyguluyorum. Mesela öyle bir durum var ki o kişiye hooponopono uygulamanız daha pratik olur, başkasına travma temizliği gerekiyor, kiminin sadece olumlamaya ihtiyacı oluyor vsvs

Ben bu işi para ile yapmıyorum/yapmam. Bu yüzden de enerjim akarsa yapıyorum. Para ile yaparsam zorunluluk olur ve içimden gelmeden yapmak da, karşımdakine fayda sağlamaz.

Çaresizlik içindeyken ben de bunlara sığınmıştım bir ara. Ama yalan dolandan ibaret. Çoğu teknik psikoloji biliminden kopyalama. Siz de yazmışsınız zaten işe yaramadığını. Konu açmanız için ne sebep vardi anlamadim.
Hangi sistemden bahsettiğinizi bilemiyorum ancak bu sistemleri kullanan birçok psikolog var. Çünkü hepsi de bilimsel. Psikoloğa gidip de tamamen yenilenen kimseyi duymadım ancak senelerdir gideni çok duydum. Travma temizliği minimum tek atıştır. Her şey bilinçaltında başlar ve biter.

Hangi sistemden bahsettiğinizi bilemiyorum ancak bu sistemleri kullanan birçok psikolog var. Çünkü hepsi de bilimsel. Psikoloğa gidip de tamamen yenilenen kimseyi duymadım ancak senelerdir gideni çok duydum. Travma temizliği minimum tek atıştır. Her şey bilinçaltında başlar ve biter.
Ben psikologa gittim ve hayatim değişti. Bu alanda büyük büyük cümleler kurma hakkının yalnızca eğitimli psikologlarda/psikiyatrlarda olduğunu düşünüyorum. Mağduriyete çok açik bir şeyi savunuyorsunuz. Neyse bu sizin kendi inancınız. Bir gün fayda sağlamadığınızı görüp bırakacaksınız. Dilerim çok kayıp yaşamazsınız.

Ben psikologa gittim ve hayatim değişti. Bu alanda büyük büyük cümleler kurma hakkının yalnızca eğitimli psikologlarda/psikiyatrlarda olduğunu düşünüyorum. Mağduriyete çok açik bir şeyi savunuyorsunuz. Neyse bu sizin kendi inancınız. Bir gün fayda sağlamadığınızı görüp bırakacaksınız. Dilerim çok kayıp yaşamazsınız.
Bakış açımı idrak ettiğinizi söyleyemem. Kaldı ki Hocalarım psikoloji eğitimlerini tamamlamış kişiler. Ve artı başka bölümleri de. Dünyada hastanelere modern tıp dışımda bölümler açılıyor. Çok derin konular bunlar. İçinde olup da yorum yaparsanız sizinle sohbet ederim. Diğer türlü muhattap olmam yanlış olur. Çünkü eğitim her zaman anda devam ediyor.

Tekrar tekrar çalışmalarıma devam ettim.
Theta healing reiki rekreasyon jaas rüya.
Hepside muhteşem sistemler.ve bu bir yol.
Ve yolculuk asla bitmeyecek.insan yaşadığı sürece arınacak.
Yazılanlardan gördüğüm kadarıyla ve benimde önceden düşündüğüm kac seansta geçer?düşününki para zor kazanılır inancını ele alalım.sizde ne kadar yılda oluştu ve ne kadar baskın.20 30 yılda oluşmuş kalıplaşmış bir inanç 5 dakikada geçsin diye bekliyoruz.evet şifa anda oluşur ama bunun bizde hissedilmesi hemende olabilir uzunda sürebilir.calışan ve çalışılan kişinin inanç sistemine bağlı hersey.
Hayat çok zor dersek hayat bize gercekten zor yönlerini yaşatacak.thetadan buna çalışıldığın da sizin hayatınız buna göre değişmeye başlar.
Amaç yolculuk..bu yolun sonu yok.hergün yeni idraklar yaşamak leğiyle.

Herkese merhaba.
Kişisel gelişim yolculuğum paylaşmak istiyorum.belki birbirimize bir faydamız dokunur.
Ben de tıpkı size benzer şekilde yıllardır kendimi, insanları, hayatın matematiğini anlama arayisindaydim. Gerçekten insan neyi merak ediyorsa cevabini er ya da geç buluyor. Ben bu tür çalışmaları denemedim ancak fazlaca psikolojik kitap okuyorum. Bugünlerde ben de birşeyler yakaladım. Gerçekten de aradığımiz şeyin peşini bırakmamak pes etmemek gerektiğine inanıyorum. Keşke insanların geçim derdi hayatta kalma mücadelesi olmasa da kendi içsel yolculuklarına zaman ayirabilseler

Şifayı veren Allah'tır. Örneğin bir kişi nazarlanır, ona dua okur, şifasını Allah'tan dileriz.
Siz nasil insanlara nasıl şifa gönderiyorsunuz ?
Aslında metodu bilmeyen kişiler için bu soru çok yerinde bazen öyle bir anlatıyor ki bazen insanlar sanki o güç kendisinde ve kendisi yapıyor herşeyi. Asla öyle birşey yok theta healingin tek bir şartı var bir yaratıcıya inanmak buna allah diyebilirsin, tanrı diyebilirsin … vb tercihine kalmış orası kişinin ama mutlaka bir yaratıcıya inanmak gerekiyor. Benim için bu Allah. Sonrasında mesela güzel bir örnek vermişsiniz, nazar değen kişi için dua okuyup allahtan dilekte bulunuyorsunuz aslında sadece bir gözlemci olarak. Thetada tek fark bunun meditatif bir halde yapılıyor olması. Beyin dalgalarıyla alakalı bir durum oda aslında ben daha fazla odaklanma sağladığı için iyi geldiğini düşünüyorum. Kişi sadece bir vesile konumunda yoksa insan insana şifa yollayamaz buna bende inanmıyorum. Theta healing de gözlemci ve talep eden dua eden kişi gibi bir rolünüz oluyor.

2 senedir bu konularla ilgilenen biri olarak, konuya bilinçaltını tanıyarak başlamam çok işe yaradı. Ardından 2 farklı eğitim aldım.
Cumartesi de Access eğitimi alıcam.

Siz kendinizi ne kadar çok hırpalamışsınız. Aslında bu yolda da birçok engel çıkmış. Yerinizde olsam bu yol bana ait değil diyerek bırakmayı seçerdim. Bu enerji konusu hırsla yapılacak bir şey değil zaten.

Ben kendi kendimi de çok eğittim ve hepsi de çok şükür işe yaradı. Bu yol uzun. Oldum diye bir şey yok. Aldıkça alasınız geliyor zaten.

Ben birçok hocanın sentezini uyguluyorum. Mesela öyle bir durum var ki o kişiye hooponopono uygulamanız daha pratik olur, başkasına travma temizliği gerekiyor, kiminin sadece olumlamaya ihtiyacı oluyor vsvs

Ben bu işi para ile yapmıyorum/yapmam. Bu yüzden de enerjim akarsa yapıyorum. Para ile yaparsam zorunluluk olur ve içimden gelmeden yapmak da, karşımdakine fayda sağlamaz.
Merhaba hala eğitme devam ediyor musunuz

X