Theta healing şifası

Kişisel gelişim maceram 20 yıl önce Reiki ile başladı.o zamanlar 32 yaşındaydım ve ilişki sorunlarım vardı.
Başladım reiki çalışmaya.herkese şifa göndermeye.saatlerce ellerimi açıp bekliyordum.
Hergun kendime bir süre çalışmam gerekiyordu.zaman içinde 6.hissiniz açılacak dendi.açılmaya başladı yada ben öyle sandım.
Birkac ay sonra baktım hayatımda bir değişim olmuyor.ve saatlerce enerji göndermek hiçte bana göre değil.unuttum gitti.(bu arada reiki muhteşem bir enerji .ama biz istiyoruz ki hemen o anda mucize olsun ve biz değişelim.))öyle bir hayat yokmuş)

İlerleyen yıllarda bütün kişisel gelişim kitaplarını okumaya devamlı video izlemeye başladım.birsey var biliyorum ve onu bulmam lazım diye hissediyordum.
Yıllar sonra emekli oldum(mesleğim Ebe)
Youtube da kesin şifa yüzde 100 şifa vs.izledim uyguladım.birsey perde değişmedi.aylar yıllar sürdü araştırmalarım.akla gelebilecek her yolu denedim.
İçine dön .heryerde yazan genelde buydu.içimede döndüm.baktım.kendimide sevdim
Bir sürü pozitif olumlama yaptım.iyide hissettim.ama şuda var ben zaten genelde pozitif bir insanım.extra bir değişim dönüşüm olmadı.
Eşmaları araştırmaya başladım
. Çokta iyi geldi.sonra yine bir sürü kişisel gelişim kitabı aldım.yüzlerce not aldım uygulama yaptım.
Sonucunda yine aynı ben.evet bir miktar degisim oluyordu ama bir negatif olayla tekrar başa dönüyordum.Yİne aynı ben.

Hatta bir dönem tartışma eğitimine aldım.sonra ben ne yapıyorum diye hepsini attım bir kenara.))
Ve yıllar içinde ne zaman kötü bir durumda olsam yeni bir sistem buldum.egitim aldım seans aldım.bu döngü böyle devam etti.her sıkıştığımda yeni birsey aradım.bu olmadı diğeri.o da olmadı başkası.

Bu arada Bursada seanslar aldım.hele 1 tanesi güzel bir daire kiralamış.ortam güzel.hatta bir sürü kitapta yazmış.seanslar aldım.bol bol meditasyon yaptık sağolsun
(Yine giden benim paralar)
Bir dönem önce yine çok bunalmıstım.theta healing diye birsey Duydum.anda şifa alan okuma his yüklenmesi geçmiş hayatlar atalar vs.tamam dedim şimdi buldum.)

Başladım theta healing eğitimine.çok meşhur bir eğitmen den aldım.bana demistiki 3 günlük eğitimden sonra herseyi anında yapabileceksin(önünde sinema şeridi gibi açılacak hersey )
Aldım eğitimimi.başladım çevremdekilere uygulamaya.kimisi iyi dedi kimisi eh dedi kimiside öyle baktı yüzüme.
Benim satmam gereken birsey vardı ve aşırı maddi sıkıntılarım vardı.egitime verdim bir sürü parq.degişen birsey yoktu.
Sonra access bars eğitimleri aldim. Değişen birsey olmadı.
Sonra jean adrian arınma sistemi eğitimi aldım.birsey değişmedi.hepsinde biraz rahatladım ama kayda değer birsey olmadı.
Sonra youtube da rüya ile ilgili birseyler izledim.hah dedim aradığım bu.rüya eğitimimi de tamamladım.
Sonra ileri theta eğitimini qldım.qnladım herseyi dedim.
O kadar çok para harcadımki..maddi durumum düzelsin diye girdiğim yolda dahada maddi sıkıntıya düştüm.
Sonra ayağımı burktum.2 ay üzerine bakamadım toparladım.bildigim uygulayıcısı oldugum herseyi uyguladım.bırakın düzelmeyi ağrısı bile geçmedi.

Eğitmenlerimden rica ettim.bana şifa uygularmısınız diye.benim ayağımdakı sıkıntı 2 ay sürdü.hicbirsey iyileştirmeyi.bu arada hastaneyede gittim tabii.önce tıbbi uygulamalar.
Bio enerji eğitiminde aldım.dişim çok ağrıyordu. Fakat geçmedi.dis ağrımı geçiremeyen bu çalışmalar kanseri nasıl iyileştirecek diye düşündüm(hepsinde kanserin bile tedavi edeceği iddiası vardı) ve herseyi bıraktım.

Sonra tekrar theta healingle çalışmaya başladım.kendime günlük seanslarımı yapmaya başladım.en çok istediğim şifacı olmak ve insanlara yardımcı olmaktı.thetada şifayı anlamaya başladım.çevremde güzel tepkiler almaya başladım.agrım var diyene şifa gönderiyordum
Kendi başım ağrısına Agri kesici içiyordum..)

Hayat amacımın bu olduğunu düşünüyordum şifaya aracı olacaktım.
Sonra eğitmenimle görüşmede bana bu kurtarıcı lık rolüne neden geçtin dedi.
Yavaş yavaş theta healing şifasını anlamaya başladım.

ben hala ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım tek anladığım aldığınız eğitimlerin işe yaramadığı kanısı oldu

Tüm şifa sistemlerinin aynı olduğunu anladım.hepsi inanç sistemiyle alakalı.ve şunu idrak ettimki (her gün idrakım dahada artıyor)hersey neye inandığını bağlı.gercekten neye inanıyorsan o sun
Ve neye inanırsan onu yaşıyorsun.
Kurtarıcılık inancımı temizleyerek ise başladım.ben yıllarca insanlara ücretsiz şifa seansı yaptım.seans yapacağım kişiler bana çalışacakları saati söylüyordu.müsait olunca arayacağım diyordu.ben onları bekliyordum.böyle bir dönemde yaşadım.ama buna yol açanda bendim.çünkü onları kurtaracağım diye kendimi feda ediyordum.buda bendeki yanlış inanç kalıplarından oluşuyordu.
Çalışmalarıma devam ettim

Tekrar tekrar çalışmalarıma devam ettim.
Theta healing reiki rekreasyon jaas rüya.
Hepside muhteşem sistemler.ve bu bir yol.
Ve yolculuk asla bitmeyecek.insan yaşadığı sürece arınacak.
Yazılanlardan gördüğüm kadarıyla ve benimde önceden düşündüğüm kac seansta geçer?düşününki para zor kazanılır inancını ele alalım.sizde ne kadar yılda oluştu ve ne kadar baskın.20 30 yılda oluşmuş kalıplaşmış bir inanç 5 dakikada geçsin diye bekliyoruz.evet şifa anda oluşur ama bunun bizde hissedilmesi hemende olabilir uzunda sürebilir.calışan ve çalışılan kişinin inanç sistemine bağlı hersey.
Hayat çok zor dersek hayat bize gercekten zor yönlerini yaşatacak.thetadan buna çalışıldığın da sizin hayatınız buna göre değişmeye başlar.
Amaç yolculuk..bu yolun sonu yok.hergün yeni idraklar yaşamak dileğiyle..

Çaresizlik içindeyken ben de bunlara sığınmıştım bir ara. Ama yalan dolandan ibaret. Çoğu teknik psikoloji biliminden kopyalama. Siz de yazmışsınız zaten işe yaramadığını. Konu açmanız için ne sebep vardi anlamadim.

Bütün sistemlerin sonu yanlış inançların Arınması.hepsi bir yol.
Ve bu yolun başında hemen çiçekler dereler mucizeler yok
Yola devam etmek lazım.ama ilerledikçe gerçekten mucizelere şahit oluyoruz.Yaradan 'dan gelen sifaya tanık oluyoruz.çok şükür.

Çaresizlik içindeyken ben de bunlara sığınmıştım bir ara. Ama yalan dolandan ibaret. Çoğu teknik psikoloji biliminden kopyalama. Siz de yazmışsınız zaten işe yaramadığını. Konu açmanız için ne sebep vardi anlamadim.
Ben yalan dolardan ibaret olmadığını anladım ve deneyimledim.iyi bir rehberle yılmadan usanmadan çalışmak gerekiyor.

Tüm şifa sistemlerinin aynı olduğunu anladım.hepsi inanç sistemiyle alakalı.ve şunu idrak ettimki hersey neye inandığını bağlı.gercekten neye inanıyorsan o sun
Ve neye inanırsan onu yaşıyorsun.

Su yazdiginiza cok katiliyorum ama sizin su kadarini anlamak icin bu kadar paralar dokmeniz, onu da ogreneyim sunu da ogreneyim derken her seferinde basa donmeniz ve su yazdiginizi cok sonra idrak etmeniz bana degisik geldi.

Ya aldiginiz egitimleri almak icin aldiniz ya da algida secicilik yapip anlamak istediginizi ogrendiniz bunlari bilmiyorum cunku bu tip egitimler almadim.

Aldiginiz butun egitimlerin ozeti su yukarida yazdikariniz zaten. Bunu idrak edebilmek icin tonla egitim alip en son bu cikarimi yapmaniz ilginc.

Su yazdiginiza cok katiliyorum ama sizin su kadarini anlamak icin bu kadar paralar dokmeniz, onu da ogreneyim sunu da ogreneyim derken her seferinde basa donmeniz ve su yazdiginizi cok sonra idrak etmeniz bana degisik geldi.

Ya aldiginiz egitimleri almak icin aldiniz ya da algida secicilik yapip anlamak istediginizi ogrendiniz bunlari bilmiyorum cunku bu tip egitimler almadim.

Aldiginiz butun egitimlerin ozeti su yukarida yazdikariniz zaten. Bunu idrak edebilmek icin tonla egitim alip en son bu cikarimi yapmaniz ilginc.
Keske tam olarak anlatabilsem.hepsi benim yolculuğumda gerekliydi demekki.ben bu yolun olağan ustü

İnanç sistemini anlayabilmek ve bilinç altı kök inançlarını temizleyebilmenin daha kolay bir yolu yoktu benim için..bu yolculuk muhteşem.sizin de bakış açınız saygı duyuyorum.her ruhun yolu farklıdır.sevgiler.

X