Testlerim normal ama bebeim olmuyor.

ben de 6 aydır korunmuyorum dr bişeyin yok dedi ama hala olmadı psikolojik de olabilirmiş bakalım bu ay nolcek :)

kızlar ya psikolojide önemli bence bende hep bebeklerim ölecekmiş gibi geliyor hamiş olsam sevineceğim ama asıl sıkıntı o zaman başlıyor

benim ilk bebebğim karnımda öldü ve vucudum öle bir tepki veriyorki hamile kalamıyorum benim öle tekrar kaybetme korkumda yok ama lütfen sakin olun siz böle yaparsanız asla vucudunuz kendini rahat hissedemez ve çok fazla korunma mekanizmasını çalıştırır ben böle düşündüğüm halde hala tepkiyi ortadan kaldıramadım bence dikkatinizi başka yöne verin ben bu ay onu deneyecem diyet yapmaya başladım dikkatimibuna verip deneyecem dr tavsiyesi ... :)

slm bende 1 yıllık evliyim 6 ay bende korunmadım ama bebeğimiz olmadı gerçi ben kişisel şikayetlerimden dolayı dr. gittim ama çikolata kisti tedavisi gördüm.ama sana niçin hemen yumurta çatlatma iğnesi vurduklarını anlamadım

slm bende 1 yıllık evliyim 6 ay bende korunmadım ama bebeğimiz olmadı gerçi ben kişisel şikayetlerimden dolayı dr. gittim ama çikolata kisti tedavisi gördüm.ama sana niçin hemen yumurta çatlatma iğnesi vurduklarını anlamadım

cnm heralde dk. benim sabırsızlandığımı anladı yumurtan çatlamazsa hamile kalamıyorsundur dedi o yüzden vurdu

karabiberim vur kadehlere hadi içelim içelim her gece yok içki olmadı dur hadi yiyelim yiyelim her gece hah bu oldu kızım ne bu acele 1 sene geçsin bakalım ay sen erken doğumda yaparsın bu acelecilikle takma kafana olur olur allahın izniyle

cnm heralde dk. benim sabırsızlandığımı anladı yumurtan çatlamazsa hamile kalamıyorsundur dedi o yüzden vurdu

karabiberim 2-3 ay sonra yumurtlama tedavin başarılı olmazsa daha uğraşma hemen rahim filmi çektir. ben de boşuna 1 sene yumurtlama tedavisiyle uğraştım. meğer rahmim anormal ve tüpler kapalıymış. hsg sonucuna göre karar verirsiniz tdavi aşamalarına.

karabiberim 2-3 ay sonra yumurtlama tedavin başarılı olmazsa daha uğraşma hemen rahim filmi çektir. ben de boşuna 1 sene yumurtlama tedavisiyle uğraştım. meğer rahmim anormal ve tüpler kapalıymış. hsg sonucuna göre karar verirsiniz tdavi aşamalarına.

cnm dktr. mayısta çekeriz dedi kafam çok karışık bide ilaçlı film denilen şey bumu acıtıyomou

haziranda 3 senelik evli olucam 9aydır uğraşıyorum işin ilginç tarafı sorun yok diyor dktr sorunun olsa en azından bilir tedavini olursun söylemesi kolay bitaraftan millet çatır çatır doğuruyor

X