Testlerim normal ama bebeim olmuyor.

karabiberim

Kızlarının annesi
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
594
16
40
mrb arkadaşlar,2.5 senelik evliyim 6 aydır korunmuyoruz.bu ay dokt. gittim.herşeyim normalmiş ama bebişim olmuyor.çatlatma iğnesi vuruldum sabırsızlanıyorum.benim gibi olan var mı?

ben varım canım 6 senelik evliyim 3 tane bebeğimi kaybettim herşey normal eksik olan testlerimden birşey yok ama dr.tıp bu gibi vakalara tıppın elinden gelmeyen durum diyor dedi bekliyorum canım
geçmiş olsun arkadaşım.anlamadığım şey herşey normaldedi ma çatlatma iğnesi yapalım deneyelim dede dktr. madem normal niye iğne yapıyor çok kafam karıştı kendimi çaresiz hissediyorum.

bende 1 yıldır korunmuyorum ama hıc bı sorun yok bu catlatma sey dıye duymustum spermler yumurtaya gırıpte ımplatasyon gerceklesmedıgı taktırde yumurtayı catlatıp kolay hamıle kalabılmek ıcın bılmem dogrumu

ben sordum dok. çatlamıyormuniye iğneyapıcaz diye bazen çatlar bazen çatlamaz 18 mmlik yumurtan var kaçırmayalım dedi ümitle ayın 20 sini bekliyorum

mrb arkadaşlar,2.5 senelik evliyim 6 aydır korunmuyoruz.bu ay dokt. gittim.herşeyim normalmiş ama bebişim olmuyor.çatlatma iğnesi vuruldum sabırsızlanıyorum.benim gibi olan var mı?

Canim uzulme, acele de etme, hersey normal ciktiysa olur. Demek ki daha zamani var. :teselli:

Canim uzulme, acele de etme, hersey normal ciktiysa olur. Demek ki daha zamani var. :teselli:
2 seneöncesine kadar ben çocuk istemiyordum herkes korunma olmaz diyordu cahilliklerine veriyordum.şimdi ise keşke en başından korunmasaydım diye geçiyor içimden tabi nerden bilecektim.

kızlar bende de aynı durum bebek özlemi yani 6 bitti evliliğimde bakalım sonumuz mutlulukla sonlanır hepimizin inşallah...............

evet geldim buldum sonunda seni hadii bakalım...

arkadaşlar ne yapacağız bu durumları ........
hani derlerya yokluğu 1 dert varlığı bin dert ama biz o bin derdi istiyoruz olması içinde uğraşıyoruz.......
allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlat versin...........

canım ilk ikizlerim 4 aylık diğerleri 2 aylıktı diyorum ya doğum yapmadan inanamam sanırım anne olduğumda o kadar paranoyak olmuştum ki son hamişliğimde sürekli iç çamaşırımı kontrol ederdim kan geldimi diye aklım fikrim ordaydı normalde farkına varılmayan akıntıyı farkedebiliyordum ama şimdi şükür ler olsun umarım hamiş olursam bu sefer böyle şeyler yaşamam herkes için rabbim dualarımızı kabul etsin

ben hiç yaşamadım hamilelik duygusunu nasıl oluyor o duygu bilmem ne değişiklikler olur merak ediyorum yaşamayı çok istiyorum umarımda yaşarım bir an önce......senin kide zor canım ya hamile kalıpta tamamlanaması inş.bundan sonra 9 ay 10 gün sonra kucağına alırsın.........:emir_bebek:

hoşgeldin gülan hep hayırlısıiçin dua ediyorum.sabırla sende şöyledüşün düşen bebeklerin çoğu doğduğu taktirde sakat olma olasılığı yüksek bebeklermiş allah sana sağlıklı bir bebekvermek için onları alıyor olabilir.umarım sağlıklı hayırlı bebişlerimiz olur

paylaşımlarınız ve bana moral verdiğiniz için sağolun artık gitmemlazım görüşmek üzere iyi geceler....

X