Tesettür giyim kapida ödeme

Gokkusagiperisi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
135
54
Merhaba Bir şey sormak istiyorum yurt dışında yaşıyorum İnternet üzerinden tesettür kıyafet almak istiyorum ama kapıda ödemeli olanlar var mı bilmiyorum yardımcı olabilecek varmı acaba?😊hangi İnternet siteleri var bir de?

Merhaba Bir şey sormak istiyorum yurt dışında yaşıyorum İnternet üzerinden tesettür kıyafet almak istiyorum ama kapıda ödemeli olanlar var mı bilmiyorum yardımcı olabilecek varmı acaba?😊hangi İnternet siteleri var bir de?
Sefa Merve kapıda ödeme vardı sanki bi ara moda selvimde ama şimdi varmıdır bilemiyorum ürünleri güzel özellikle moda selvim😊

Hayır Türkiye'deyim Trendyol sayfasında tesettür giyim modelleri mevcut sorun asistana yurtdışı kargo gönderiyorlar mı bence gönderseler bile çok fazla para alır kargo şirketleri o yüzden zor yanı🤔
Ben onun için değil yine istesem yaparım ama ben kartla ödeme yapmayı sevmiyorum kapıda ödeme daha güvenilir diye sordum teşekkür ederim

çoğu kapıda ödeme siparişini müşteriler daha teslim almadan, içinde ne olup bittiğine bile bakmadan iade ettikleri için kapıda ödeme, satıcılar için hem daha masraflı hem de ekonomik olarak riskli bir teslimat yöntemi. teslim alınmayan her gönderi için hem gönderi hem de iade bedeli ödemek zorunda kalınabiliyor. bu nedenle de birçok firma kapıda ödeme seçeneğini tercih etmiyor.

türkiye'de bile masraflıyken, satın alınıp alınmayacağı kesin olmayan bir sipariş için yurt dışına kapıda ödeme masrafını hiçbir firma karşılamak istemez.

ümidinizi kırmak istemem ancak siz güvendiğiniz bir firma ve ürünleri için ödemenizi, kart kullanan bir tanıdığınıza ödeme yaptırarak siparişinizi verin. aksi halde türkiye'den ürün alabilmeniz çok zor.

X