Bölgesel İncelme Termal Sauna şort ve yelek kullanan var mı acaba?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

hattori_ozx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
140
0
merhaba arkadaşlar. arkadaşımın önerisi ile termel sauna şort ve yelek sipariş ettim. bir kaç güne elime geçer sanıyorum.içinizde kullanıp memnun kalan veya kalmayan gerekçelerini benimle paylaşırsa çok memnun olurum. çünkü daha şimdiden pişman oldum hiç kullanan birilerini duymadımda. ilginize şimdiden çok ama çok teşekkürlera.s

merhaba arkadaşlar termal sauna şortum ve yeleğim yanında lut gölü tuzu ile birlikte geldi bu sabah. ben normalde yazın bile hiç terlemeyen biriyim ve terleyebileceğimi büşünerek sipariş emiştim iyikide etmişim tuzunu dahi sürmeden baya ısıtıyor şuan. üstelik birde egzersiz yaparsam kesin terleteceğine eminim.ayrıca bildiğiniz korse gibi vücudu acayip şekillendiriyor. ilk gün için yorumlarım bunlar bakalım birazda spor eşliğinde kullanınca olumlu değişimler yaşayacakmıyım. güzel haberleri paylaşmak dileğiyle:)

nefret 34 bende arkadaşımın tavsiyesi ile aldım ve şuan pişman oldum ama bu pişmanlık kişisel bişey. ben hiç terlemeyen bir insanım hormonlarla ilgili bir sorunum olmamasına karşın.çokterletir diye düşünüyordum bu ürünü.ama malesef umduğumu bulamadım sadece çok az nemlendiriyor. ne kadar hareket etsemde dışarı çıkıp tempolu yürüyüş yapsamda nafile. ama herkeste aynı etkiyi göstermiyor emin olabilirsin. bende bu başlığı açtıktan sonra zayıflama desteği ürünler topiğinde bu konunun daha önceden açıldığını gördüm ve yorumları okudum.tabi ki olumsuz yorumlar var sende okuyunca göreceksin.ama olumlu yorumlarda çok fazla.sadece sana tavsiyem ürünleri her kullanımdan sonra yıkaman.ve tabi her kullanımdaan sonra duş alman ben tuzla birlikte kullanıyorum her kullanımda duş aldığım halde üzerimde fazla kalınca kızarıklıklar oluşuyo. umarım fazydasını görürsün ve sağlıkla kilolardan kurtulursun

bence hemen kullanmayı bırakma pes etme ben yaklaşık 2 ay kadar giydim bunu hergün düzenli bi şekilde ve 85 kg falandım şuan 68 kg yum arasıra alıyorum tabi tekrar giymeye başlıcam 60 kg olmam lazım..bence giy az terletse bile kesinlikle inceltiyo hareket şart yarım saat hareket et terlemiyorum diosun ama yinede düzenli bi şekilde giyersen faydasını görürsün bence dietle birlikte güzel zayıflatıo gerçekten..sen diet yaptınmı hattori_ozx ? bide kaç kg sun ?

haklısın düzenli kullanmak şart ben kullanmaya başlayalı iki hafta oldu. terleme problemim yüzünden cazip gelmişti.dediğim gibi terletmeyince hayal kırıklığına uğradım tabi. evet diyette yapıyorum yanında sadece bir kilo verdim ama doktorumun verdiği ilaç sayesinde verdiğimi düşünüyorum. şuan 86 kiloyum ve haziranda mezuniyet balom var mezuniyetten sonrada nişan:) o yüzden hazirana kadar 65 olmak istiyorum ama bu gidişle imkansız görünüyor. sen o kadar kiloyu termal şort ve diyetlemi verdin. birde iki ayda mı verdin çok merak ettim. insanlar nasıl bu kadar hızlı kilo verirken ben yyerimde sayıyorum anlamış değilim. oysa metabolizmam hızlaansın die beslenme alışkanlığımı bile düzene koydum hareket ediyorum. yok yok yokbenneyaptımki

sauna şort bende almıştım baya oldu düzenli kullandığım sırada alerji yaptı cildimde üstelik her giydiğimden sonrada yıkıyordum ama o sıralar bebek cildi gibi olmuştu bacaklarım ama bi incelme olmadı:KK43: tabi ben çok uzun süre kullanamadımda.şimdi başkaa bi yöntem deniyorum lahana yağını sürüp streç le sarıyorum üstüne şortu giyiyorum sanki işe yarıyor gibi :KK70:

asrai daha önce tuzla kullandığın içinmi alerji yaptıki. şimdi sardığın streç daha beter yapmasın benim bi arkadşımda streç yüzünden alerji olmuştuda:)umarım bu kez daha fazla faydasını görürsün

inşallah canım ya.valla o tavsiyelerin çoğunu zaten yapıyorum kullandığım ilaç hafif ve bast bişey metabolizma için.bende kendimden umutluyum inşallah yaza kadar kurtulacağım bu dertten.cevabın için de çok teşekkür ediyorum ayrıca:)

asrai lahana yağını nerden aldın acaba ? bide nasıl fayda ettimi terlememi yapıo ?

hemen hemen her aktarda var tatlım. streç terlemee yapıyor lahanada sıkılaştırıyor kendini kastıında bcakların nasıl olur ya öyle oluyor işte toparlıyor sanki

hattori_ozx diet nasıl gidio yazmıyosun hiç ?

canım benim valla ders çalışmaktan kafamı kaşıyacak vaktim olmuyor artık. malum kpssye hazırlanıyorum. diyet nasıl mı gidiyo gitmiyo valla yani öyle bir diyet söz konusu değil. yelek ve şortuda kullanmayı bırakmıştım dünden beri tekrar ggiyiyorum. 2.5 kilo verdim ama hiç fark etmeden oldu. bugün arkadaşlarımın bana ne büyük yalanlar söylediğini anlayınca fotoğraflara bakıp. bu akşamdan itibaren bu işi ciddiye almaya karar verdim. ya ben bidon gibi çıkıyorum fotolarda onlar beni bunca zaman yok be hatice sen o kadarda kilolu görünmüyosun die kandırmışlar.şuan 84.5 kiloyum daha sonra yine yazarım bir gelişme olursa. bakalım şu şortlada yürüyüşe başlamayı düşünüyorum yarın umarım işe yarar:bbo:

canım benim ya çok tekşekkür ederim verdiğin destek için inan moralimi yükseltiyorsun. çok sağol. umarım bunu başarırım umarım dediğin gibi başta kendim sonra herkesi şaşırtırım

SLM KIZLAR BENDE SORTUNU KULLNAIYORUM YELEK ALAMDIM İHTİYACIM YOKTU AMA BEN FAYDASINI GÖRDÜM VE GÖRÜYORUM 1 HAFTA CM VERDİM HAREKET EDERSEN SPOR kaydirigubbakcemile2 YAPARSAN VEERİYORSUN ASLINDA KOSMAK DAHA ZAYİFLATIRDA BEN SUANLIK KOSAMIYORUM EVİMDE SPORUMU YAPIYORUM BİRDE CİLDİN PÜRÜSÜÜZ OLUYOR YUMUSACIK OLUYOR BEN COK MEMNUNUM :sm_cool:

bende şortu 4 hatfta oldu kullanalı hiç bir işe yaramıyor hemde hergün yürüyüş yaptığı halde hemde alerji yaptı yinede vazgeçemiyorum belki işe yarar diye kararsız kaldım

slm arkadaşlar siteye yeni katıldım ve ilk mesajım alkisalkisalkis doğru bişey yaptım sanırım bu foruma üye olmakla sositososito öncelikle herkeslere merhaba ve bende sauna yelek siparişi vermiş bulundum yorumlara bakarak, kolay terleyen ve acayipte hareketli biriyim ama nedense o kadar aktiviteye kilo veremiyorum. boğazıma da çok düşkün değilim oysaki. senağlama umarım bu sıcaklarda bu hareketlilikle işe yarar, ekstradan hap kullansam acaba bir sorun olur mu diye düşünüyorum, bir hapla beraber kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirler mi acaba? şimdiden teşekkür ederim.

teşekkür ederim nefret_34. bu arada dediğinde de haklısın. aldığımda hevesli hevesli giydim tuzu falan sürdüm oturdum bekliyorum niye oturuyorsam ? terleme olmadı tabi nem diyebiliriz olana. :)) diğer kullanımımda üstüne kalın birşeyler giydim koşmaya gittim ve cidden terlemiştim.daha 2 gün oldu kullanalı evde olmadığımdan pek kullanamıyorum ama eve gelincede üstümden çıkarmıyorum şortunuda almayı planlıyorum umarım gözle görülür bir sonuç olur ben umutluyum:dance:

şortu aldım ama birkaç kez kullandım attım köşeye çok güzel terletiodu ama giyerken tırnaklarım mahvoluodu bıraktım hemen tekrar başlıcam şortumu kullanmaya

X