Gebeliğe Hazırlık Teratospermi Erkekte Morfolojik Bozukluk

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bubblesdeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2020
169
259
31
Kızlar selam ♥️ Eşinde teratospermi olup doğal yolla hamile kalan var mı? Morfoloji değerlendirmesi 2, ileri hareketli sperm %35 , hareketsiz %56, geri kalanı ise yerinde. Morfoloji en az 4 olmalıymış mesela. Ama 0 olup doğal yolla hamile kalanlar da var gariptir ki. Sizde var mıydı böyle bir sorun?

Bugün doktor evicap, proxeed ve klomen verdi eşime. 3 ay kullanacak. Bunlarla hamile kalan var mı?
Canım eşim klomen tarzı tamoxifen isimli bir ilaç kullanmıştı. Tabi omepa Q10 un yanında. Proxeed benzeri bir ilaç omepa.. ben hamile kaldım ama 10.haftada kalbi durdu yavrumun. ( Bende pıhtılaşma var o yüzden kaybettik ) Şimdi tekrar başladık bakalım hayirlisi... Eşinin sayısı nasıl ?

Benimde eşim morfoloji sıfır ama hamile kaldım.ilk gebelik boş du şimdi tekrar nasıl oldu daah çok Yeni kan tahlili veremedim adetim geçti sadece idrar tahlili ile öğrendim

Canım eşim klomen tarzı tamoxifen isimli bir ilaç kullanmıştı. Tabi omepa Q10 un yanında. Proxeed benzeri bir ilaç omepa.. ben hamile kaldım ama 10.haftada kalbi durdu yavrumun. ( Bende pıhtılaşma var o yüzden kaybettik ) Şimdi tekrar başladık bakalım hayirlisi... Eşinin sayısı nasıl ?
Merhaba umarım tekrar tutar, doğru zamanda gelir 🌸 85 milyon sperm, %35’i hareketli, morfoloji 2.. Sizin nedir?

Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce ilk bebegimden kürtaj oldum. Kontrol amaçlı pıhtılaşma baktırdım fakat daha sonuç çıkmadı. Eşimde 4 ay önce spermiogram testi sonucu teratospermi çıkmıştı. Onunla ilgili bir sorun olabilir mi sonuçları tam paylassam yardımcı olabilir misiniz. Tekrar bebek denemek istiyoruz tekrar aynı şeyleri yaşarım diye korkuyorum

Kızlar selam ♥️ Eşinde teratospermi olup doğal yolla hamile kalan var mı? Morfoloji değerlendirmesi 2, ileri hareketli sperm %35 , hareketsiz %56, geri kalanı ise yerinde. Morfoloji en az 4 olmalıymış mesela. Ama 0 olup doğal yolla hamile kalanlar da var gariptir ki. Sizde var mıydı böyle bir sorun?
Merhaba siz doğum yapmıssınız sanırım dogal yollamı oldj acaba?

X