Ter kokusu için karbonat kullananlar

ben bir genel cerrahın videosuna denk geldim orda kadın meme kanseri vakalarında memeyi almak için açtıklarında kurumlarına deodorant kokusu geldiğini söylemişti. ben atelier Rebulun deodrantını aldım. malesef ki ben terleyince kokuyorum. çok kokan biri var yakınımda o bende paranoya yarattı sürekli kıyafetlerimi koklar oldum:KK43: krem de denedim ama memnun kalmadım hic

ben bir genel cerrahın videosuna denk geldim orda kadın meme kanseri vakalarında memeyi almak için açtıklarında kurumlarına deodorant kokusu geldiğini söylemişti. ben atelier Rebulun deodrantını aldım. malesef ki ben terleyince kokuyorum. çok kokan biri var yakınımda o bende paranoya yarattı sürekli kıyafetlerimi koklar oldum:KK43: krem de denedim ama memnun kalmadım hic
Benim de lazer epilasyon sonrası oldu hatta genital bölgede de sanırım koku artışı var ben ter öyle kokmazdım eskiden günde 1 sıktığım deodorantlar yeterliyken şimdi yetersiz kalıyor en son garnier denedim en iyi o gibi ona devam edeceğim sanırım

Benim de lazer epilasyon sonrası oldu hatta genital bölgede de sanırım koku artışı var ben ter öyle kokmazdım eskiden günde 1 sıktığım deodorantlar yeterliyken şimdi yetersiz kalıyor en son garnier denedim en iyi o gibi ona devam edeceğim sanırım
ben de lazerden sonra çok terlemeye başladım. bazen terimi kıyafetime silip kokluyorum iğrenç gelebilir ama :KK43: allahtan öyle abartı bir koku yok. ben de Garnier kullanıyordum ama ailemde kanser vakası olduğu için korkuyorum içerikleri yüzünden daha masum alternatif arıyorum

Hanımefendi siz esmer olabilir misiniz acaba?belki koltukaltınız esmerse fark etmemiş olabilirsiniz kararmayı baya kahverengi leke yapıyor çünkü onun dışında evet kokuyu kesiyor ama kaşıntı kuruluk ve leke olunca kestim ben.İşinize yaradıysa tabii ki siz kullanmaya devam edin herkeste farklı belki de.
Esmerim evet ama koltuk altim koyu değil kullandigim şeyler var lazerden sonra kararma oldu evet ama evde kendim limon vs ile rengini açtım.

Esmerim evet ama koltuk altim koyu değil kullandigim şeyler var lazerden sonra kararma oldu evet ama evde kendim limon vs ile rengini açtım.
Fark etmediniz belki de ya da sizin cildinizde sorun çıkarmamış olabilir ama çok kişi leke yapıyor demiş anladığım. benim hiç yoktu kararma önceden kaşıntı olunca aynada bakayım dedim kahverengi olmuş bu karışımdan sonra olduğundan da eminim. artık hindistan cevizi yağı mı karbonat mı ki karbonat kullanan insanlar kararma yapıyor demiş o yüzden artık maalesef kullanamam kokuyu engellese de. nasıl geçecek bilmiyorum da.

ben de lazerden sonra çok terlemeye başladım. bazen terimi kıyafetime silip kokluyorum iğrenç gelebilir ama :KK43: allahtan öyle abartı bir koku yok. ben de Garnier kullanıyordum ama ailemde kanser vakası olduğu için korkuyorum içerikleri yüzünden daha masum alternatif arıyorum
Doğrudur tabi inşallah sizde çıkmasın hastalık da çok marka denedim rexona çok severdim eskiden yeterli gelirdi günde 1 sıksam bile ama lazerden sonra etkisiz kalınca başka markaları denedim kokuyu engelleme açısından tek başarılı garnier oldu tabii içerik konusunda bilgim yok inşallah zararı dokunmaz.

Fark etmediniz belki de ya da sizin cildinizde sorun çıkarmamış olabilir ama çok kişi leke yapıyor demiş anladığım. benim hiç yoktu kararma önceden kaşıntı olunca aynada bakayım dedim kahverengi olmuş bu karışımdan sonra olduğundan da eminim. artık hindistan cevizi yağı mı karbonat mı ki karbonat kullanan insanlar kararma yapıyor demiş o yüzden artık maalesef kullanamam kokuyu engellese de. nasıl geçecek bilmiyorum
Bilemiyorum gerçekten demekki herkeste herşey aynı etkiyi yaratmıyor ben çok az kullanıyorum karbonat belkide o yüzden leke yapmadı.

Bilemiyorum gerçekten demekki herkeste herşey aynı etkiyi yaratmıyor ben çok az kullanıyorum karbonat belkide o yüzden leke yapmadı.
Az çokla alakası yok karbonat yapısı gereği çok kurutan bir madde cildin phını bozuyor. bozulunca da renk değişimi yapıyor ciltte genel kanı bu yönde yani cilde kullanılmaması gerekiyor aslında.siz de dikkat edin sonradan sorun çıkmasın.

Screenshot_20240205-234122_Chrome.jpg
yerli kaynak bulamadım ama yazınca çıkıyor böyle.

Bu arada hindistancevizi yağı da hiç masum değil hani komedojenik olduğu için gözenekleri tıkayıp sivilce yaptı😖

Alemsiniz ya istemsiz güldüm😁 boşverin herkeste farklı ne bileyim belki onda birşey olmamıştır 🤷‍♀️
Belki değil olmadi herkesin vücudunun birşeye vereceği tepki farklıymış demek bunuda görmüş olduk. 2 seneden fazladır kullanıyorum görmüştüm illaki bişey. Yukarıdaki hanım efendi dalga geçerek komik olduğunu düşünüyor ama öyle görünmüyor buradan dalga geçmeyi bırakırsanız sevineceğim sanki bilerek yaptırdım zorla yaptırdım size ben

Yok hanım efendi ben yalan söylüyorum üç kuruşluk karbonati size kanıtlamak için burada uyduruyorum
Ben dalga geçmedim ki neden saldırdınız bana anlamıyorum. sizde öyle etki etmemiş olabilir dedim az koyduğunuz için öyle düşünmüşsünüzdür diye dedim fazla alıngan olabilir misiniz acaba? bi karbonat için bunların lüzumu yok yani şikayetçi olan çok belki sizde olmadı neyi büyüttünüz bu kadar

Ama şunu belirtmek istiyorum şikayetçi olan leke yaptı diyen istisnasiz herkese az koyun dediniz siz bunun miktarla alakası yok bunu anlatmaya çalıştım ben de. göstermek için de internetten aratıp yazıyı koydum.Şahsınıza saldıran yok hanımefendi deneyimleri paylaştık genel olarak da iyi gelmemiş onu dedik. bi sakin.

Ben dalga geçmedim ki neden saldırdınız bana anlamıyorum. sizde öyle etki etmemiş olabilir dedim az koyduğunuz için öyle düşünmüşsünüzdür diye dedim fazla alıngan olabilir misiniz acaba? bi karbonat için bunların lüzumu yok yani şikayetçi olan çok belki sizde olmadı neyi büyüttünüz bu kadar
Hanım efendi kimseye saldirmadim . Abartan ben miyim yoksa yukarıdaki hanım efendimi sizce ? Onun msjina.yazacaktim.sizinkine yazmışım yorumu

X