Anket Temizlik ve Düzen Yarışmasına Buyrun🤗🏠

Bahar temizliği yapacak olanlar ,temizlige ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz?

• Ankete Katılan
    27
Ya bişe diyimi bende buna katilcak Özgüven yok sonra derlerki şu hazalın oncesine bak ne pis 😅😅 Hayır kendimize göre bir karizmamiz var millet akca pakca biliyo :KK70:
Şahsen ben oncesileri görünce öyle diycem dhdhdjdjd 😅😅
Amannn ben çok da temiz olmadığımı her yerde söylüyorum zaten :KK70:

Herkese merhaba:halay:Yemek yarismasi,diyet yarismasi olur da temizlik yarismasi olmaz mi dedik ve biz de yarismamiza start verdik:KK53:Bu yarisma tatli rekabetle evlerimizi daha duzenli hale getirmek icin.:temizlik::temizlik::temizlik:bunun icin yapmaniz gereken kategoriye uygun oncesi ve sonrasi fotografi bana ozel mesaj olarak atmaniz:21::21:Peki yarisma nasil olacak?
  1. Yarismamiz haftada 3 kategoride olacaktir
  2. Bir gun bana fotolar atilacak diger gun oylama yapilacaktir.misal:pazartesi fotolar atilacak sali oylama olacaktir.diger gunler de boyle tekrarlanacaktir
  3. İfsa olunmamak icin tum odanin fotosunu paylasilmayacaktir.sadece o odaya ait herhangi bir bolum paylasilacaktir.misal:mutfak kategorisinde mutfagin istediginiz bolumunden oncesi sonrasi fotograf ata bilirsiniz.ocak,firin,buzdolabi,tezgah ustu,tencere vs.gibi
  4. En fazla 2 fotograf kabul edilecektir
  5. Nickler paylasilmayacaktir eger istenilirse yarisma bittikten sonra katilan arkadaslar kendilerini ifsa ede bilirler.
İste bu kadar:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK71::KK71:yarismamiz hayirli ugurlu olsun🤗🤗🤗
İlk kategorimiz-Mutfak
:temizlik::temizlik:
Güzel bir uygulama tam benlik hayırlı olsun cnmm benimm ❤

X