tembeltospa'nın başarı öyküsü...

minikdepresif

Vazgeçtim gözlerinden
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
12.445
63
44
Hiç bir zaman çok zayıf bir bayan olmadım ama kilom hep 54-56 arası gidip gelirdi :)
19 yaşında geçirdiğim trafik kazası sonucu 10 gün hastane tedavisi ve 1 aylık kortizonlu ilaç tedavisi sonucu 56 kg'dan 1,5 ayda 80 kg çıktım ..
KEndi başıma yaptığım dietler,dietisyen kontrolünde diet,akupuntur ..
Kilo alıp verdim sürekli..
En son iki sene önce bir tartışmada bilgisiyle beni yenemeyen bir erkek arkadaşın kiloma laf etmesi ve benim çekemeyen birinin gene kilomla dalga geçmesi bu kiloları vereceğim kararını aldırdı.
Beynimde kararı verdim ..
Dietisyene başladım ..
70 kg'dım 2,5 ay sonra ise 54 .. 54-56 arası gidip geliyordum ..
Şimdi iş tempomdan dolayı (oturarak işim) 3-4 kg geri aldım ama yürüyüşlerimle onu vermek zor olmayacak ..
Kilo vermenin tek yolu boğazımıza hakim olmak,hareket etmek,su içmek ..

Diet işime yaradı çünkü artık sağlıklı besleniyorum ..
İnsanı aç bırakan bir diet listem yoktu ..
İstedikten sonra herkes başarabilir :)
Ama kilo verdikten sonra insanların iltifatlarını duymak inanın çok mutlu ediyor sizi ..:hooray::hooray:

Diet listem bir tane değil ki
4 ya da 5 tane normal liste
ayda 1 defa uygulanan şok diet listesi 3 günlük
ve koruma dönemi listesi ..
Ve kan değerlerim, vücut oranım alındıktan sonra bana göre hazırlanan listeler ..
Genede akşam bakarım bulabilirsem yazarım :-)

canım tebrikler valla ne güzel azminle başarmışsın..helal olsun..darısı başıma inşallah...amiiinn..

TEBRıKLER CANIM BENDE VERMEK ıSTıYORUM BU KıLOLARI AMA ıRADEM ZAYIF.BıARA KAFAMA YAKIYOTUM VERıYORUM SONRA TEKRAR BOZUYORUM:KK43:ıNŞALLAH BENDE BAŞARIRIMsenağlama

iş yerinde bir arkadaşım vardı..boyu çok kısaydı..ve kiloluydu..yüzünde sivilceler çok kötü gösteriyordu onu ve burnunda et olduğundan konuşmalarını kimse anlamıyordu..bu nedenle insanlar tarafından kendisi dalga konusu olmuştu. o da karar verdi ve şu an öyle zayıf ki..ameliyat oldu hem burnundan estetik oldu, hem de burnundaki eti aldırdı..tedaviyle yüzündeki sivilcelerden kurtuldu..bakımlı ve çok güzel bir bayan oluverdi..kimsenin diyecek bişeyi kalmadı..kendine öz güveni arttı ve tayinini isteyip başka bir şehre yerleşti..

Dün sözlümle alışveriş merkezinde dolaşırken, birden kendimi yanımdan geçen zayıf bayanlarla kıyasladığımı fark ettim...

kendime olan güvenim 10 kg fazlalığım olan kilolarla başı dertte. Ne kadar kötü bir duyguydu... ve dünden beri kararlıyım. Bu 10 kg gidecek !

:kahve::icecream:

Dün sözlümle alışveriş merkezinde dolaşırken, birden kendimi yanımdan geçen zayıf bayanlarla kıyasladığımı fark ettim...

kendime olan güvenim 10 kg fazlalığım olan kilolarla başı dertte. Ne kadar kötü bir duyguydu... ve dünden beri kararlıyım. Bu 10 kg gidecek !

:kahve::icecream:

benim de tam 10 kg fazlam var.boyum 1 64 kilom 69 Geçen gün alışveriş merkezinde beğendiğim elbiselere bakarken ve elbiseler üzerime olmazken mağazada çalışan görevli yanıma geldi be özel bir durumunuz mu var dedi. Beni hamile sandı. :eek:klava: bende o günden beri kararlıyım o 10 kilo gidecek :kızgın:

benim de tam 10 kg fazlam var.boyum 1 64 kilom 69 Geçen gün alışveriş merkezinde beğendiğim elbiselere bakarken ve elbiseler üzerime olmazken mağazada çalışan görevli yanıma geldi be özel bir durumunuz mu var dedi. Beni hamile sandı. :eek:klava: bende o günden beri kararlıyım o 10 kilo gidecek :kızgın:

evet gidecek. gitmeli bu kilolar. kaderimiz böyle olmamalı. Bana da sanki erkek arkadaşım tüm zayıf kadınlara bakıyor gibi geliyor. Benim dikkatimi çektiği için onun da onlara baktığını düşünüyorum sanırım. Dikkatimi sürekli süper zayıf, çekici kadınlar çekiyor umuma açık yerlerde. Erkek arkadaşımın da Özendiğini düşünüyorum bana seni böyle de çok beğeniyorum dese de! Kabul etmek istemiyorum beni böyle güzel bulmasını, çünki ben kendimi bu kilolarla güzel bulmuyorum. Çok kötü bir duygu çok !! Spor diyet herşeye razıyım. bu kötü duygudan çok daha iyidir !!! :sinifsinif:

benim de boyum 1.75 cm
kilom 74 Normal kilodayım boyuma göre ama memnun değilim. Üst sınırdayım çünki.
64 olmak istiyorum..

2-3 sene önce 83 kg idim. Allah birdaha yaşatmasın o dönemleri.

ben 50 kg'a inmeyi düşünüyorumda izin vermiyor sevgilim
kilo vermek kolay yeter ki kararlı olun :ecrin_bebek:

X