Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Tek Kişilik Yatak 🛏

merve

consume obey die
Pro Üye
13 Ocak 2020
42.575
154.321
32
22 aylık kızım için istiyorum. Full ortopedik, yarı ortopedik, yumuşak ya da sert neye dikkat etmeliyim? Hangi marka hangi model alayım? Siz hangisinden memnunsunuz?

GÜNCELLEME:

şunu aldım içine de lova yataktan uygun fiyatlı bi yatak.
Screenshot_20231206_014532_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Bende ikeanin su acilinca çift kişilik yatak olan ondan istiyorum ama ona sadece kendi yatakları oluyor galiba

Sui sleepten almıştık biz, istediğiniz ölçüde alabiliyorsunuz, bizim tek kişilik montesori yatak olduğu için, yerde diye kalınlığınıda arttırmıştım ben normalde 15 cm oluyor 20cm yaptırmıştım. 3 yıldır kullanıyoruz memnunuz

Ay onu ben de düşünüyorum. Hemnes yatak. Ama kullanışlı mı acaba. Oğlum 29 aylık. Birkaç aya odasını düzenlemek istiyorum. Hemnes yatak kullanan varsa yorum alabilirim
Ben birkaç kişide gördüm çok rahat diyorlar düşme ihtimali yokmuş baya geniş yatak

Bizim calisma odamizda var hemnes divan-yataktan. Keske cocuk odasina da ondan alsaymisim diyorum 🥰
22 aylık kızım için istiyorum. Full ortopedik, yarı ortopedik, yumuşak ya da sert neye dikkat etmeliyim? Hangi marka hangi model alayım? Siz hangisinden memnunsunuz?

Bende ikeanin su acilinca çift kişilik yatak olan ondan istiyorum ama ona sadece kendi yatakları oluyor galiba

Ay onu ben de düşünüyorum. Hemnes yatak. Ama kullanışlı mı acaba. Oğlum 29 aylık. Birkaç aya odasını düzenlemek istiyorum. Hemnes yatak kullanan varsa yorum alabilirim

Emredersiniz hanımefendi

BButik bak

Biz şu an bizim bazaları da kaldırdık yatağı yere koyduk 3ümüz yatıyoruz tşk. 🌹
Bazen bi bakıyorum bebe yerde.:KK70:

Benimki kesin düşer :KK70:
Sen benim bebeyi görmedin eşim nöbette olunca beraber yatıyoruz gece kafamda bir ağırlık bide bakıyorum benim oğlan😂😂😂 geçen sene bazanin arasına düşmüş uyumuş çocuğu evde arıyorum bulamdim kafayı yiyecem eşimi aradım dedim çocuk yok nasıl yok el kadar bebe gece nereye gider ama evin heryerine baktım 😂 sonra eşim bazanin arasına bak belki oraya düşmüştür dedi anaaa bı baktım bebe orada uyuyor 😂😂😂😂

Biz de yeni aldık yatağını. 120x200 lik baza başlık ve yatak aldım. Bilerek büyük aldım ki biraz uzun süreli olsun rahat rahat yatsın. Baza olması iyi oldu altını depolama olarak kullanırım. Bizimki park beşikten direk yatağa geçecek ilk zamanlar yere minder koymayı düşünüyorum düşüşleri yumuşak olsun.

Biz de yeni aldık yatağını. 120x200 lik baza başlık ve yatak aldım. Bilerek büyük aldım ki biraz uzun süreli olsun rahat rahat yatsın. Baza olması iyi oldu altını depolama olarak kullanırım. Bizimki park beşikten direk yatağa geçecek ilk zamanlar yere minder koymayı düşünüyorum düşüşleri yumuşak olsun.
Peki hangi marka? Ben de düşünüyorum aslında 120 gibi genişlikler. 🤔

Sen benim bebeyi görmedin eşim nöbette olunca beraber yatıyoruz gece kafamda bir ağırlık bide bakıyorum benim oğlan😂😂😂 geçen sene bazanin arasına düşmüş uyumuş çocuğu evde arıyorum bulamdim kafayı yiyecem eşimi aradım dedim çocuk yok nasıl yok el kadar bebe gece nereye gider ama evin heryerine baktım 😂 sonra eşim bazanin arasına bak belki oraya düşmüştür dedi anaaa bı baktım bebe orada uyuyor 😂😂😂😂
meslea dönüyo döndün kal di mi yoook bi tur daha dönüyo 🤣

Peki hangi marka? Ben de düşünüyorum aslında 120 gibi genişlikler. 🤔
Çocuğun yanına geçtiğimde de rahat olayım diye 120 lik aldım. Yataş aldık. Yatak bluestar oldu. İki yönlü kullanılabilmesi ve sert bir yatak olması aradığımız bir kriterdi. Fizyoterapistle tartışarak bu karara vardık. Bir de bizim tosbik bizim yastıkları çok seviyor onu da yatsan puretouch aldık. Yastık kullanmaya başladığında hazır olur dedik

Çocuğun yanına geçtiğimde de rahat olayım diye 120 lik aldım. Yataş aldık. Yatak bluestar oldu. İki yönlü kullanılabilmesi ve sert bir yatak olması aradığımız bir kriterdi. Fizyoterapistle tartışarak bu karara vardık. Bir de bizim tosbik bizim yastıkları çok seviyor onu da yatsan puretouch aldık. Yastık kullanmaya başladığında hazır olur dedik
Yastık için ayrı konu açarım artık zamanı gelince asdfadsddsa 🤣 aşırı yüzüstü yatıyo aşırı yuvarlanıyo şu an 🤣

Biz oda takımını çilekten almıştık.yatağı da bebek için olur dedikleri modelden yine çilekten aldık.
Beşik büyüyebilen yataktı. Ondan dolayı yatağını da uzun vermişlerdi.
Alt yatak var. Hem eşya hem yatak konulabilir. Ayrıca düşme tehlikesi için kullanılabiliyor.
Bir süre yatak koruyucu kullandık. Bu yıl bıraktım onu.
Şimdilik bazaya geçmedik. Ama küçük hanım artık yeni oda takımı istiyor 😅

Benimkiler hala park beşikte yatıyor 😅 26 ayliklar. Evim 3+1 ama açık mutfak oturma odasıyla bir salon yatak odası oğlumun odası var kizlarin oda sorunu var anca burayı satıp kapalı mutfakli 3+1 alır ve oturma odasini iptal edip orayi kizlara hazırlarsam odaları olabilir o zmn bu araştırmaları yapabilirim daha çok zaman var Bize

Karyolasını kullandım uzun seneler. Divan gibi olanı mı diyosunuz yoksa tek kişilik yatağı mı bilmiyorum ama kullandığım en sağlam eşyaydı. Şiltesini de kullandım modeli hövag’dı. Çok çok rahattı asla çökmedi

X