Tek gecelik ask

Exorcist

Pantolonlu Bulut
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
799
11
Tek gecelik ask

Her seyden once etik acidan dogru bulmuyor olabilir, en azindan size gore olmadigini dusunebilirsiniz cunku size gore iliskide asil onemli olan karsilikli sevgi, saygi, hosgoru olabilir ama tek gecelik iliskilerin pesinden kosanlarin sayisi da az degil!

Her an bir cift yesil goze kanabilir, yanik tenli bir vucudun esiri olabilir ve onunla, normal sartlar altinda asla cikmayi dusunmeyeceginiz bir seks yolculuguna cikabilirsiniz. Madem ara sira da olsa tek gecelik iliskiler yasiyor ya da en azindan yasama olasiligimizi hesaba katiyoruz, en azindan bu tip iliskilerde neleri yapmamiz ve neleri yapmamamiz gerektigini, boyle bir gecenin sonunda pismanlik ve utanctan kivranmamak ve kendimize saygimizi kaybetmemek icin dikkate almaniz gereken onemli detaylari soyle bir gozden gecirelim ki, o geceyi bir kabus gibi degil, hos bir ani olarak hatirlayalim.

Tek gecelik iliskinin 5 altin kurali

Oyunu kuralina gore oynayin

Oncelikle sunu unutmayin ki, tek gecelik iliski yalnizca seks anlamina gelir, gercek bir iliski anlamina degil. Sorumluluk yok, hesap sorma yok, askin beraberinde getirdigi sorular, korkular, endiseler his yok.

Genellikle birbirini tanimayan, o geceden sonra da muhtemelen bir daha gormeyecek olan kadinlarla erkeklerin paylastiklari zevk ve tutku dolu bir zaman dilimi, erotizm daginin doruguna bir tirmanis yasanan. Bu tip bir macerayi dolu dolu yasamak istiyorsaniz sizi cinsel acidan etkileyen erkegin ask, evlilik, aile gibi o an icin "tehlikeli" konulardaki goruslerini ogrenmeye kalkmasaniz iyi olur. Yuzde 100 saf zevkle sevgi dolu dokunuslari birbirinden ayiramiyorsaniz, tek gecelik iliski konusunu biraz daha dusunmelisiniz. Yoksa o gecenin sonrasinda basimiz cok daha fazla agriyabilir.

Tanidiklara dikkat edin

Eger ayni arkadas grubunu paylastiginiz birinin, yakin bir dostunuzun ya da en kotusu bir arkadasimizin sevgilisinin cinsel cekim alanina girdiyseniz tek gecelik zevk ugruna cok ciddi sorunlara yol acabilecek tehlikeler sizi bekliyor demektir. Bir kere, arkadas gruplarinda bu tarz vakalar o kadar hizli yayilir ki, inanamazsiniz. Dedikodudan ve merakli arkadaslarinizin gereksiz sorularini cekmenin yani sira sevistiginiz erkekle sonra tekrar bir araya geleceginizi de unutmayin. Yakin bir dostunuzla yatarsaniz o sicak, saf ve masum dostlugu bir daha yakalayamayabilirsi niz. Boylece hem bir iyi dost kaybetmis, hem de iyi bir sevgili kazanamamis olursunuz ki, bu da sizin icin oldukca karsiz bir alisveris olur. Arkadasinizin sevgilisine gelince; boyle bir iliskiye girmeyin! Kesinlikle ve asla girmeyin. Inanin yasadiginiz o bir gecenin sonrasinda cekeceginiz vicdan azabi alacaginiz zevki katlayacak kadar buyuk olacaktir. Durumu ogrenirse arkadasinizla aranizda cikacak tatsizliklar da cabasi...

Yapmak istediginiz her seyi yapin

Iste, size serbest atis alani... Utanc yok, kendini kisitlama yok, "Sonra benim hakkimda ne dusunur?" yok cunku sonrasi yok! Bu firsati degerlendirin, fantezilerinizin sinirlarini zorlayin ve uzun sureli bir iliskide ilerisini dusunerek gerceklestiremedigi niz tum muzir hayallerinizi devreye sokun. Zihninizi ve bedeninizi serbest birakarak atesli bir gecenin tadini cikarmaya bakin.

Bana mi gidelim, sana mi?

Ilk bakista "Ne fark eder?" deseniz de aslinda cok sey fark eder cunku isteseniz de istemeseniz de her gecenin bir sabahi vardir. Sabah birlikte uyanmak, kahvalti etmek, gune birlikte baslamak duygusal bir iliskide muhtesemdir ama tek gecelik bir iliskinin sonunda da bir o kadar sIkici ve zorlama olabilir. Karsimizdaki erkegi tanimadigimiza ve sabah kalkinca ne yapacagini bilmediginize gore onu evinize ya da kaldiginiz otele davet etmek yerine onun mekanina gitmeyi tercih edin. Boylece istediginiz zaman oradan cikip gitme sansina sahip olan siz olursunuz.

Bu aniyi kendinize saklayin

Yasadiginiz macerayi kiz kiza partilerde arkadaslarinizla paylasmak isteseniz bile kendinizi tutun ve agzinizin sIki olduguna kesin olarak guvendiginiz en yakin dostunuz disinda bu konudan kimseye bahsetmeyin. Hem tatsiz tesaduflerle karsilasabilir, hem de ummadiginiz bir bicimde yargilanmanin uzuntusunu yasayabilirsiniz. Cunku kadinlar tek gecelik iliskilere meyilli olsalar da bunu asla kabul etmek istemezler. Hatta belki kendileri bir turlu cesaret edemedikleri icin sizi kiskanarak kirmaya calisan arkadaslariniz da olabilir. Boylece karsinizda, bir anda vicdaninizin sesi olmayi ustlenmis bir kizlar korosu bulabilir ve onlara yasadiklariniz anlattiginiza bin pisman olabilirsiniz. 0 yuzden o erotik gecenin fotografini kisin soguk, yalniz ve gri gecelerinde cikarip cikarip bakmak uzere zihninizdeki albume yerlestirin.

bir gecelik ilişkiler yaşamak,heyecan ve macera uğruna nice yuvaların yıkıldığının acaba farkındamısınız.evet arkadaşımız bayan endişenin de dediği
gibi burası Türkiye galiba bende çok geri kafalımı davrandım bilmiyorum.ama beni çok ters ve yanlış geliyor.

jandarc bu yazıyı hangi akla hizmet ederek koydun anlamış değilim!!!
henüz yaşı küçük kişiliği oturmamış kardeşlerimize bunları okutarak bence yazık ediyorsunuz heveslendiriyorsunuz çirkin kötü hoş olmayan şeyleri sıradan bi yazı gibi koyarken lütfen dikkat!!!

zannediyorum bu hanimin kendi kisiligine saygisi yok insan hele hele bir bayan kendi vucuduna saygisi olmazmi. vucudunun her bolumune ne kadar ihtiyacin oldugunun farkinda bile degilsiniz galiba. ayrica fantazi guzel seydir lakin bunu bir baskasiyla degil sevdiginizle veya esinizle de bir kacamak yaparak iliskinize heyecan katabilirsiniz degilmi. kasaptan 10 gr et degil

mideme kramplar girdi okurken. ben asla onaylamıyorum bu traz ilişkileri. allah kimsenin başına vermesin :KK43:

X