Tek başına tatil

İyi akşamlar hanımlar

Daha önce bi kaç defa açıldı bu tarz konu aslında ama yine fikirlerinize ihtiyacım olacak
Tatile gitmek istiyorum normalde erkek arkadaşımla gidecektik ama ayrıldık
Şimdi ben tek başıma 3 gece bi yerlere kaçsam diyorum ama sıkılır mıyım nasıl olur nasıl vakit geçirmeliyim bide biraz korkuyorum otelde falan gece bişey olur mu diye
Ama tek başıma bu yolculuğa ihtiyacım var ayrılık acısını bi nebze üstümden atmak için..
İstanbulda yaşıyorum çok uzaklaşmadan nerelere gidebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Teşekkürler şimdiden :)
Ayrılık acısını bir nebze dağıtmak icin tatile giden arkadasim gittigi otelin sahibi ile evlendi.. :KK53:
Tatil her zaman iyi gelir yalniz da güzeldir herşey elekten gecirilir zihin dinlenir muhakkak kaçmalisin yer olarak ise şile tarafından bakabilirsin👍

Desteklemeye geldim. 3 günde bence sıkılmazsınız hatta çok da iyi gelir size. Tek başıma tatile, konsere, eyleme, tiyatroya, sinemaya, cafeye hemen her yere gidiyorum cidden sıkıcı olmuyor ama tek sevmediğim yani tek başına yemek
Bende tek başıma alışverişti kahve içmekti falan severim aslında tatilide severim sanırım ya :) işte gece otelde başıma bişey gelir mi korkusu var biraz :KK43:

Ayrılık acısını bir nebze dağıtmak icin tatile giden arkadasim gittigi otelin sahibi ile evlendi.. :KK53:
Tatil her zaman iyi gelir yalniz da güzeldir herşey elekten gecirilir zihin dinlenir muhakkak kaçmalisin yer olarak ise şile tarafından bakabilirsin👍
Kısmet 🙈 şile tarafına daha önce gittim hatta erkek arkadaşımla gitmiştim orası iyi gelmeyebilir :)

Bende tek başıma alışverişti kahve içmekti falan severim aslında tatilide severim sanırım ya :) işte gece otelde başıma bişey gelir mi korkusu var biraz :KK43:

Bi yerlerde tek kalma konusunda inanın ben de çok korkağım. Hatta evde kimse yokken kapıyı açmaya, odada tekken uyumaya baya korkuyorum. Tatilde iyice yorulmadan odaya gitmedim sonra ister istemez bayılır gibi uyuyorum. Ya da televizyonu 20-30 fkya ayarlayıp uyumaya çalışırsınız.

Googledan yorumlara bak, mümkünse butik otel veya 5 yıldızlı otel olsun. Ben iş için tek başıma bolca seyahat ettiydim, otel 5 yıldızlıysa hiç problem olmaz.

Bi yerlerde tek kalma konusunda inanın ben de çok korkağım. Hatta evde kimse yokken kapıyı açmaya, odada tekken uyumaya baya korkuyorum. Tatilde iyice yorulmadan odaya gitmedim sonra ister istemez bayılır gibi uyuyorum. Ya da televizyonu 20-30 fkya ayarlayıp uyumaya çalışırsınız.
Tek uyuma korkusundan ziyade sapığın manyağın tekine denk gelir miyim korkusu o kadar çok acı olay duyuyoruz ve okuyoruzki :KK43:

Tek başıma tatile çıkmadım ama sanırım çıkamazdım ya bana göre değil konuşmadan duramam ben 🤣🤣🤣 ama çıkabilen için de keyifli olsa gerek bilemedim şimdi

X