Tefriciye Duasi Kanser Arkadasim Icin

chilekciko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2011
852
478
Merhaba Arkadaslar en yakin arkadasim suan da eskisehirde hastanede yatiyor kendisi Lenfoma kanseri 32 yasinda daha bir cocuk annesi ve bununla 1senedir mucadele ediyor. son tedavisinde felc geldi bi tarafina ve tumor beyine sicradi. isinla beyindeki tumore mudahele edecekler. 1.30 da baslayacak. Sayisi yok Ahmet kizi Arzu'nun sagligina kavusmasi icin rabbimin ona guc vermesi icin tefriciye okurmusunuz?

Duzeltme:
4444'e tamamliyoruz okuyan arkadaslar son yoruma sayi belirtebilirler.
Allah kimseyi hastalikla sinamasin, sifa bekleyen her kuluna yardimci olsun..

Son durum:
26.01.2016 saat 15.45'te arkadasimin esinden haber aldim. Gogus kafesindeki tumorden dolayi yogun bakima almislar. Beyindeki tumor stabilmis. sadece dua istemis. Dualarinizi esirgemeyin..

Son durum:
28.01.2016 arkadasim ayri bolmeye alinmis yogun bakim ama camekanla ayirmislar.Hala durumu ayni.Dualarinizi esirgemeyen ki Rabbim sifa versin..

Son durum:
28.01.2016 saat 17.55 Bir hafta kadar yogun bakimda oksijen almaya devam edecekmis.Kan degerleri yavas yavas normale donuyormus. Ama sakinlestirici vereceklermis. Dua eden edecek olan herkesten Allah razi olsun

Son durum:
29.01.2016 saat 16.42 , Arkadasim yogun bakima alindigi gunden beri radyoterapi alamiyordu nefessiz kaldigindan.. bugun alabilmis cok sukur simdi mesaj attilar ailesi :) tek kisilik camli odadaymis beyindeki isinla tedavi sonucu kuculme gostermis ama gogus kafesindeki buyumustu en son simdi ilac aldi iyi olur ins. Hastanede daha once bir kisiye kullandiklari bi ilac varmis onu deneyeceklermis o hasta iyi olmus darisi Arzu'ya ins...cok ama cok saolun kizlar Allah hepinizden razi olsun

15.02.2016
Canim arkadasim gece 23.30 civarlarinda hayata gozlerini yumdu dua eden herkesten Allah razi gelsin..

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaslar en yakin arkadasim suan da eskisehirde hastanede yatiyor kendisi Lenfoma kanseri 32 yasinda daha bir cocuk annesi ve bununla 1senedir mucadele ediyor. son tedavisinde felc geldi bi tarafina ve tumor beyine sicradi. isinla beyindeki tumore mudahele edecekler. 1.30 da baslayacak. Sayisi yok Ahmet kizi Arzu'nun sagligina kavusmasi icin rabbimin ona guc vermesi icin tefriciye okurmusunuz?

5 tane tefriciye
ihlas
fatiha
inşirah
ayetel kürsi
kenzül arş
şifa ayeti okudum rabbim kabul etsin şifası olsun inşallah

Ins rabbim dualarimizi kabul ederde iyi olur kuzum :KK43: Lenfoma normalde tedavisi olan bi kanser cesidi ama hic bi ilac etki etmiyor yayinmasini durdurmuyor.. Rabbim kimseyi hastalik verip sinamasin

chilekciko chilekciko Canım yalnız uyarmadan geçemeyeceğim. Tefriciye'de sayı çok önemli. 4444 olacak. ne 1 eksik ne 1 fazla. Bazı dualar, formulü olan ilaçlar gibi canım. Bir anahtarın dişleri gibi; bir tanesi bile fazla veya eksik olsa kapıyı açmaz. İstersen biz buradan okuyalım, sen sayıları topla. Günde bin tane okunsa, 4-5 günde biter.

chilekciko chilekciko Canım yalnız uyarmadan geçemeyeceğim. Tefriciye'de sayı çok önemli. 4444 olacak. ne 1 eksik ne 1 fazla. Bazı dualar, formulü olan ilaçlar gibi canım. Bir anahtarın dişleri gibi; bir tanesi bile fazla veya eksik olsa kapıyı açmaz. İstersen biz buradan okuyalım, sen sayıları topla. Günde bin tane okunsa, 4-5 günde biter.

Ben pek bilmiyorum sayi islerini cikarmi ki okuyan o kadar 4444 okundugunu biliyorum ama hastayken de sifa olsun diye okuyordu arkadaslar ozaman sayi sart dememislerdi BEYAZ KURT BEYAZ KURT

Sayi onemli degil onemli olan gonulden inanarak dua etmek. Allah acil sifalar versin dualarimizi yerine ulastirsin insallah.

Amin saolun ins ulasir.. 1 yildir kesintisiz kemoterapi aliyor.. denemedigi ilac kalmadi.. ins tumorler biraz kuculurse ilik nakli olabilecek..

Ben pek bilmiyorum sayi islerini cikarmi ki okuyan o kadar 4444 okundugunu biliyorum ama hastayken de sifa olsun diye okuyordu arkadaslar ozaman sayi sart dememislerdi BEYAZ KURT BEYAZ KURT
canım bi şekilde okuruz. 4444 okuyalım sağlam olsun. eilenn 5 tane okumuş ben de 10 tane okumuşum en son perşembe. bence devam edelim, sayıya bağlayalım.

Tamam canım. İnşallah bi başlayalım da. Ben de öğle ve ikindi namazlarından sonra okurum. Şu şekilde yapalım istersen:

OKUNAN TEFRİCİYE: 60
KALAN TEFRİCİYE: 4384

Tamamdir cnm ben isteyim okuyabildigm kadar okur yazarim buraya kalanina evde devam ederim ins sayiyi tamamlariz. Allah razi olsun senden

LENFOMA KANSERİ KARDEŞİMİZ (AHMET KIZI) ARZU'NUN ŞİFASI NİYETİNE;

OKUNAN TEFRİCİYE: 80
KALAN TEFRİCİYE: 4364

Son düzenleme:
Lenfoma kanseri cnm duzelteyim o kismini
tamam canım düzelttim. Normalde daha fazla ve daha hızlı okumak isterim ama devam ettiğim başka dua zincirleri de var. Ama inşallah sonuna kadar okuyacağım. Sen hamilesin canım, senin duaların daha makbul olur inşallah.

tamam canım düzelttim. Normalde daha fazla ve daha hızlı okumak isterim ama devam ettiğim başka dua zincirleri de var. Ama inşallah sonuna kadar okuyacağım. Sen hamilesin canım, senin duaların daha makbul olur inşallah.

ins kuzum Allah razi olsun Rabbim acil sifalar verir hayirlisiyla ins

X