Tüp Bebek Merkezleri Tavmergende tedavi gorenler

Selam, ben tedavi goruyorum. Tavmergendeki ilk denemem basarisiz oldu😔2. Denememdi ilkini irenbede yaptirmistim. Dondurulmuslarimla tekrar deneyecegim. Sen ne durumdasin?

Selam, ben tedavi goruyorum. Tavmergendeki ilk denemem basarisiz oldu😔2. Denememdi ilkini irenbede yaptirmistim. Dondurulmuslarimla tekrar deneyecegim. Sen ne durumdasin?
Benim ilk denemem kimyasal oldu sonra histereskopi oldum simdi adet olmayi bekliyorum 2.adette gidip dondurulmus denicem ama bakalim histereskopiden sonra 6gun oldu ilacim biteli hala olmadim 10gune kadar normalmis de bakalim..sizde sorun nedir kacinci gun embriyosu konmustu kac tane? Cok sordum da bi kerede sorayim dedim

Gecmis olsun, kaybin icin uzuldum😔 histereskopinin sonucunda birsey cikti mi? Hoca baska tetkik yapti mi? Ben de merak ediyorum cunku henuz pazartesi gunu aldim negatif sonucu😔 hocayla telefonda konusttuk adet olunca gel dedi ne yapacak bilmiyorum. Histereskopi yapmasini istemistim ben bu goruntuye gerek yok demisti hoca. Keske yaptirsaymisim diyorum😕 bizde spesifik bir sorun yok aslinda 2 yildir deniyoruz olmadi. Gectigimiz yil irenbe de transferim olmustu o da tutmadi. 2 ser tane 1.kalite konuldu her iki transferdende. 5 tane dondurulmusum var ben de onlari deniyecegim iste ama transferden daha adet olamadim, bekliyorum.. sizin sorun neydi? Sureciniz nasil ilerledi?

Gecmis olsun, kaybin icin uzuldum😔 histereskopinin sonucunda birsey cikti mi? Hoca baska tetkik yapti mi? Ben de merak ediyorum cunku henuz pazartesi gunu aldim negatif sonucu😔 hocayla telefonda konusttuk adet olunca gel dedi ne yapacak bilmiyorum. Histereskopi yapmasini istemistim ben bu goruntuye gerek yok demisti hoca. Keske yaptirsaymisim diyorum😕 bizde spesifik bir sorun yok aslinda 2 yildir deniyoruz olmadi. Gectigimiz yil irenbe de transferim olmustu o da tutmadi. 2 ser tane 1.kalite konuldu her iki transferdende. 5 tane dondurulmusum var ben de onlari deniyecegim iste ama transferden daha adet olamadim, bekliyorum.. sizin sorun neydi? Sureciniz nasil ilerledi?
Benimde belli bir sorunum yok bizde 2yildir deniyoruz bi asilama denedim olmadi ilk tup bebek denememde kimyasali gorunce isimiz daha kolay dediler sulu ultrasyon cekelim dedilerde bende direk histereskopi olmak istiyorum ugrasmak istemiyorum dedim kabul ettiler hemen kimyasaldn sonra olan adetle oldum belli basli engel olan bisry yokmus sadece cizik attilar ama biraz rahim darmis kesin bu yuzdendir diyemem o kadar engellicek boyutta degil ama genisletebildigim kadar genislettim dedi 3.adette dondurulmuslarla baslariz dedi..bence sende bidahaki denemyi yaptirmadan histereskopi yaptir hersey orda cikiyo bence..belki etkisi cok degildir normalde ama bana cok olmuştur sorun o dur insallah yani..simsi histereskopiden sonra adeti bekliyorum daha olmadim ondan sonraki adette gidicem bakalim..siizn kacinci denemeniz olmus oldu

Kacinci gun embriyosu konmuştu

Ben daha once hsg cektirmistim bir sorun yoktu. Ama histereskopideki bu cizik atmanin embriyonun tutunmasinda etkisi oldugu dusunuluyor o yuzden yararli birsey bence. Ben de mutlaka yaptiracagim o yuzden. Ilk denememde embriyo tutunmus sonra devam etmemisti degerim cok yukselmemisti. Bu denemede hic tutmadigini gorunce ben de cok sasirdim. Insallah dedigin gibi ikimziin de sorunu histereskopiyle cozulur de bir dahaki denemelerimizde gebe kaliriz hayirlisiyla🙏🏻 Ben irenbede 1 asilama 1 tup bebek denedim gecen sene. Nisan dan bu yana Erol hoca ya geliyorum iste. 2. Denememiz oldu toplamda. Hoca da cok sasirdi tutmamasina. 2 tane 3.gun embriyosu konulmustu. Senin kac emriyon var kac tane donuk? Sen intralipid serumu taktirmismiydin? O zaman basarisiz denemeden sonraki adetini olduktan sonra histereskopiyi yapti hoca dogru mu anladim? Zaman kaybetmek istemiyorum ben de

Bir de era testi diye birsey varmis ama cok pahaliymis hoca era uyguluyor mu bilmiyorum. Ama baska bir arkadasim 1000 euro gibi bir rakamdan bahsetti cok pahali geldi ve garantisi yok:/Ne gerekiyosa yapmak istiyor insan ama tutunmamanin bir suru sebebi olabiliyormus.

Bir de era testi diye birsey varmis ama cok pahaliymis hoca era uyguluyor mu bilmiyorum. Ama baska bir arkadasim 1000 euro gibi bir rakamdan bahsetti cok pahali geldi ve garantisi yok:/Ne gerekiyosa yapmak istiyor insan ama tutunmamanin bir suru sebebi olabiliyormus.
Aynen kimyasal gebelik olmus seninde ilki o zaman benim gibi oyle daha kolay oluyomus ama irenbede de mi 3.gun transferi oldun? Ben de 3.gun transferi oldum 5.gunde vardi ilk 3 gun yapalim dedi serumu soylediler ama cok buyuk bi sorun olmayinca almayalim dedik simdi 2.de alsam mi diye dusunuyorum. Ben kimyasal yasadim ilaclari birak dediler adet oldum zaten sonra adet bitince hemen histereskopi oldum gecen ay oldu zaten hepsi simdi adet bekliyorum..buarada gittim genetik testi icin tepecik yapiyomus bornovadaki binasi ilk denemede kimyasal olunca genetik yapmaya gerek yok sadece istersen pihtilasma yapalim dediler o yapildi iste o kadar baska bisey yok yani bende korkuyorum ya 2.de olmaz diye nasip isi tabiide sonucta tutunma oldu seninde olmus ne bileyim ya off

Ben daha once hsg cektirmistim bir sorun yoktu. Ama histereskopideki bu cizik atmanin embriyonun tutunmasinda etkisi oldugu dusunuluyor o yuzden yararli birsey bence. Ben de mutlaka yaptiracagim o yuzden. Ilk denememde embriyo tutunmus sonra devam etmemisti degerim cok yukselmemisti. Bu denemede hic tutmadigini gorunce ben de cok sasirdim. Insallah dedigin gibi ikimziin de sorunu histereskopiyle cozulur de bir dahaki denemelerimizde gebe kaliriz hayirlisiyla🙏🏻 Ben irenbede 1 asilama 1 tup bebek denedim gecen sene. Nisan dan bu yana Erol hoca ya geliyorum iste. 2. Denememiz oldu toplamda. Hoca da cok sasirdi tutmamasina. 2 tane 3.gun embriyosu konulmustu. Senin kac emriyon var kac tane donuk? Sen intralipid serumu taktirmismiydin? O zaman basarisiz denemeden sonraki adetini olduktan sonra histereskopiyi yapti hoca dogru mu anladim? Zaman kaybetmek istemiyorum ben de
4tane embriyom kaldi donmus 2tanesi 3.gun 2tanesi 5.gun.. sen bilgen hocayla mi gorusuyosun erol hocayla mi

4tane embriyom kaldi donmus 2tanesi 3.gun 2tanesi 5.gun.. sen bilgen hocayla mi gorusuyosun erol hocayla mi
Off sorma insallah olur cok stresli birsey. Simdi bir arkadasima geldim 42 yasinda ilk denemesinde tuttu masallah sans iste darisi basimiza.. 5.gun embriyosunun sansi daha yuksek benimkileri goturmediler 5 e yumurta rezervimde azalma oldugu icin. Genetik test yaptirdik biz bir sorun cikmadi. Pihtilasma da cikmadi bende ama zaten oksaparla onun onlemi aliniyor. Ben Erol hoca yla gorusuyorum bazen o olmadiginda Bilgen hoca bakiyo. Sen? O zaman ben de bu ay histereskopi olurum. Yasin kacti senin?

Merhablar bende erol hocaya gittim ancak 2 basarisiz deneyimim oldu hocayla direk konusulmuyor surekli hemsireler ile muhatap olunyor 3. Icin devam edip etmemekte kararsizim tavsiyeniz nedir

Merhabalar erol.hoca.bana da cizik atti ama negatif cikti sonucum 2 emriyo transfer etmistik kendinsinede ulasamaidm hep hemsirelrle muhatap oluyorsun maalesef

Bende erol beyde 2 basarisiz tedavim oldu sizin sonuc nedir

Simdi gordum mesajinizi. Hayal kirikliginiz icin uzuldum😔 umarim en kisa zamanda guzel haberleri alirsiniz. Benim su an doguma 1 haftam kaldi. Darisi tez zamanda basiniza olsun🙏🏻 1 kez irenbe de 1 kezde erol hocada basarisiz denememin ardindan histeroskopi yapildi cizik atildi ve cok sukur ikizlere hamile kaldim☺️🙏🏻 Her hasta farkli bu bir gercek. Ama benim size soyleyecegim sey Erol hoca bu iste en iyisi. Izmir de kime gitseniz Erol hocanin ogrencisi olacak zaten. Tam olarak sorununuz ne bilemiyorum ama bence Erol hocaya guvenmelisiniz. Hemsirelerle muhattap olma konusu ise bence cok da onemli degil Hatice hemsre 30 yildir erol hocayla calisiyor zaten. Her sey onlarin kontrolu altinda. Ama ozel bir gorusme isterseniz de ayarlarlar zaten. Gonlunuzu ferah tutun ben de cok ugrastim. Cok para, emek harcadim, ama siz ne zaman rahatlarsaniz zamani ne zaman geldiyse o zaman oluyor. Inancinizi yitirmeyin🙏🏻🙏🏻 Yine akliniza takilan birsey olursa yazin lutfen☺️ Bol sans🙏🏻

Kendisi malesef ki empati yeteneğini ve görev yaptığı bölümün hassasiyetini yıllar içerisinde yitirmiş bir isim. Başarısız bir denemeden sonra (ki zaten bu süreçte başarısızlık ihtimali de yüksek bir olasılık) kendileri bize telefon ile sonuç bildirip tekrar düşünürseniz buyrun dediler biz bu kadar mı bir değerlendirme randevusu olmayacak mı? Dediğimizde bize randevu veren ve yaşadığımız üzüntüye rağmen bizim bu kadar mı lafımıza alındığını dile getirip bizi sonrasında odasından kovan biri kemdisi. Zaten oldukça hassas bir dönemde olan bizlere bu yaklaşımını bize yardımcı olmak için değil de odasından kovmak için randevu vermiş olduğunu anladığımızda şok olmuştuk. Bu anlattıklarımda hiç bir yalan ya da abartı yoktur. Bu gibi insanların artık önlüklerini asma vakti çoktan gelmiş de geçmiş bence. Çünkü önlük zaten kasap ve manavda da var . Herkes bir doktor bu yüzden olamıyor bence.

Merhaba arkadaslar tavmergende tedavi goren arkadaslar tedaviniz hangi durumda,ne sonuçlar aldiniz?
Kızlar Tavmergen kese görmek ve kalp atışı için muayene ücreti alıyor muydu sizin zamanınızda 800 tl muayene ücreti istedi benden.
Transferi yaptırdım ondan önce dünya kadar para verip bir sürü işlem yaptırdım bunun için para alınır mı?

X