TARSUS PARK KONUTLARINDAN EVE GİRENLER

gull007

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
3
0
Merhaba arkadaşlar.2017 yılında Kulak inşaatın temelini atmış olduğu Mersin iline bağlı tarsus ilçesinden tarsus park konutlarına girdim. yapılan sözleşme gereği 2020 yılı haziran ayında bu inşaat firması konutları teslim edecekti. ve bunun yanı sıra kulak inşaat 2019 yılında inşaatı geyikli inşaata devretti. devredilen geyikli inşaatta konutları 2023 yılına teslim edeceğinden bahsediyor. yalniz bu inşaatta son 2 yıldır hicbir ilerleme yok. her defasında saçma sapan cevaplarla bizleri geçiştiriyolar. sizlerden isteğim benle aynı durumda olan varsa lütfen birlik olup bir şeyler yapalım artık. bunlar gibi insanları mağdur eden hırsızların önüne geçelim. TARSUS PARK KONUTLARINDAN EVE GIRENLER NE YAPILMASI GEREKTİĞİ ILE ILGILI LÜTFEN BURADAN HABERLEŞELİM.

Bende sizinle ayni durumdayım. Yıllardır oyalanip duruyoruz. Sabir tasi olduk resmen. Anladığım kadarıyla bu geyikli inşaatta bırakacak gibi. Çünkü satış yapılamıyor ve şirketin durumu da tamamen satışa bağlı. Paranızı istediniz mi siz hiç?

ben şehir dışında yasıyorum inşaata bakma fırsatım olmuyo. telefondanda sürekli yalan söyleyip geçiştiriyolar. parayı zamanında istedim o işe sıcak bakmıyorlar. bi tanıdığım icraya verdi mahkemede 1 sene sonrasına gün vermiş. yani bunlar her şeyi kılıfına uydurmuş. adalette bunların yanında. garibanin yaninda duran kimse yok. siz tarsustami yaşıyorsunuz ?

mrb, bir çok insan sizlerle ayni durumda. Bence de bu işin gerçekten dava ile bile olsa çözülmesi çok uzun sürecek gibi. Ve geç gelen adalet ne kadar adil olabilirse. Bence buluşmamız ve hakkımızı cukobirlik kulak inşaat ve simdi geyikliden sormamız gerekiyor. Çünkü ben bu isi devretti demekle isin içinden sıyrılmak olmaz. Cukobirlik de nedense isin bu şekilde saçma sapan uzamasına izin veriyor. Umrunda bile değil milletin mağdur olmasi.

Gül hanım merhaba yorumunuzu okudum
Size sormak istediklerim
1.son durumunuz nedir ev ile ilgili
2.zararınız varmı
3.ben biraz araştırma yaptım ve bulduğum ipuçları var hemde çok kuvvetli bu firma batmadı sadece başka bir isim adi altında devam ediyor şu an burda yazmaya kalksam saatler sürer eğer mağduriyetiniz var ise sizin gibi başka tanıdıklarınız var ise bana ulaşamaniz sizler için iyi olacaktır ergunergul0852@gmail.com

Bana ulaşırsanız sizlere baya bir yardımcı olacağımdan şüpheniz olmasın
Karşılığında ücret filan istemiyorum sadece bu gibi firmaların vatandaşın parasını alip kaçmasına vicdanım el vermiyor cook kuvvetli delillerim var bu firma ninbyaotigi sahtekarlik ile ilgili
ergunergul0852@gmail.com

X