Makyaj Ürünleri tarihi geçmiş makyaj malzemeleri...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

orkide_17

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2017
328
47
Merhaba arkadaşlar. ...size sorum olacak.suresi dolmuş makyaj malzemelerini ne yapıyorsunuz. .benim 2 yılı aşkın kremlerin fondotenlerin rujlarims vs..arkalarında 2 yıl 1 yıl kadar kullanım süreleri oluyor ne yapmak lazım. ..kullandınız taktirde nasıl zararları olur..aynalı miyim çok fazlalar hepsinin süresi dolmuş

Fondöten ve kremlerin son kullanam tarihine çok dikkat ederim.Ancak fardır allıktır bunlar en az iki yıl dayanan ürünler üç senelik allığım bile var kullanıyorum hala bir sıkıntı olacağını da sanmıyorum.

Ben oje hariç kullanmıyorum ojelerinde üzerinde bir süre yazıyor onlar geçince yada yaz yazlarında bir inceltici damlatıyorum ve ilk günkü gibi sonra kullanıyorum ama cilt ürünleri şakaya gelmez

Mesela ünlü bir markanın aydınlatıcısına sahibim. Nerden baksanız 4-5 yıllık.Ben şimdi bunu nasıl atayım hala çok iyi iş çıkarıyo!!!

Kozmetiklerin üzerinde genelde son kullanma tarihleri yazar. Bu tarih genelde ambalaj açıldıktan sonra 6 aydır... Belki şimdi hicbisey olmuyor cildinize ama zamanla cilt mantarı, egzama gibi hastalıklarla uğraşmak istemiyorsanız cildinizi sevin ve tarihi geçmiş olanları çöpe atıp yenilerini alın... Bu sözüm, " hala kullanıyorum" diyenlere gelsin ...

X