Tariensar'ın Diyet Günlüğü

PaskalyaYumurta

Tari Elensar ( * Pıtırcık )
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
4.213
508
34
Merhabaa arkadaşlar :KK66:

68.1 kilom.
1 ay sonra 60 kilo olmayı hedefliyorum ama asıl hedefim 58 - 57 kilo olmak onu da sonra ki zamana saklıyoruum şuan 60 a düşmek.
Bana şans dileyin. :KK9:
Bugün itibari ile herbalife kullanmaya başladım sadece 1 ay kullanacağım. 1 ayda kilo kontrolü için kullanıp bırakacağım.
Bunun ne olduğunu bilmeyenler olabilir , bitkisel bi karışım içinde her türlü vitamin ve protein mevcut .
Zararlı olduğunu söyleyenler de var ama kullanıp çok memnun kalanlarda.
Ben memnun kalmayı umut ediyorum. :KK53:
Sabah ve akşam bu karışımı içeceğim 1 öğünde yemek yiyeceğim
Bugün sabah 9 da shakeimi içtim 11 de bir elma yedim .
Öğlen saat 14.30 da fasulye 2 dilim ekmek ve 4 köfte , salata yedim.
Akşam 6 gibi meyveli yoğurt yiyip 9 da shakeimi içeceğim.
:21:

Son düzenleyen: Moderatör:
Basarılar dilerim. O içtiğin şeyin ne oldugunu bilmiyorum ama umarım zararlı bısey degıldır :)

Yazamadım 2 gündür .

20.10.2011 DE
Sabah 11 de shakemi içdim portakal suyuyla karıştırıp elde ediyorum bunu.
Saat 15.00 da çorba , karnıbahar , ve yoğurtlu bşy yedim biraz gündümeydi galiba ve 1.5 dilim ekmek yedim.
Saat 17.30 da meyveli yoğurt yedim.
Akşam saat 21.00 da yine portakal suyu ile karıştırarak elde ettiğim shakemi içtim

ve gün bitti..

21.10.2011

Saat 8 de shake mi içtim
Öğlen okuduğum şehirden istanbula döndüğüm için yemek yemeye zamanım olmadı.
Saat 13.000 da 1 kutu süt içtim , 2 meyveli yoğurt ve süt dilimi yedim.
Akşam ilk kez bu kadar geç yedim saar 19.30 da , çorba , 2 kaşık bezelye kavurması , 1 kaşık pilav , ızgara tavuk ve 6 7tane patates yedim. Malum nefsim körelsin . bu arada bir dilim ekmek yedim kepekliydi.

3 günün sonunda kilom 66.5

2HAFTADA bir evime geliyorum , annemden gizli yaptığım için bu haftasonu shake içemeyeceğim. Ona bunu anlatmak benim için inanın ölüm :KK53:
Hafta sonu o karışımdan sağladığım proteini yumurta ve sütten sağlayacağım.

Bu arada kızlar hergün 2 lt ye yakın su içmeye çalışıyorum. En kötü ihtimal 1.5 lt kesin oluyor.

Ben burayı unutmuşum gitmiş :KK70:
Yaklaşık bi on gün kullanmadım eve geldiğim son tarihten ayın 1ine kadar. Çünkü kutu yurtta kalmıştı.
Ama kullanmadığım süre zarfında çok dikkatli davrandım aslına bakarsanız hiç bişey yemekden de geri durmadım ama az ve öz yedim
Salı gününden yani ayın 1 inden beri tekrar kullanmaya geçtim annemde biliyor.. Yani 5 gündür düzenli kullanıyorum.
Şuan 64.5 kiloyum.
Yaptığım tek şey sabah onu içmek , öğlen yemek 3 dilim ekmekle , akşam yine onu içmek.
Arada meyve yada yoğurt yiyorum. Ama 1 litreden fazla su kesin içiyorum.
15 gün sonra 61 olma ihtimalim yüksek beklediğimden hızlı oluyor. Kullanmadığım halde hemde ayrıca kendimi inanılmaz mutlu ve zinde hissediyorum kızlar.
Hatta ben geçen ayın 7 sinde 69.9 çıkmıştım yaklaşık 1 aylık süre zarfında kendi emeğimle 3,5 kilo vermişim.
Şimdi iş hearbilife kalıyor sıra onunla 1 haftada 2 kilo verdim çünkü toplamda.
Olmayan pantolonlarım olmaya başladı belim neredeyse biraz çıkıyor. Sıkılaştım da bu zaman zarfında.
Olmayan bişeyin içine girip ve üstüne rahat olmak içinde harika bişey :KK37:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok düzenli kullanamadığım için 1 ayda istediğim kiloya ulaşamadım.
Şuan 63 kiloyum.
Göğüs , kalça, basen farkedilir bi incelme var. Özellikle bel kısmım bayağ inceldi.

Aslında bi fazlam yok ama ben kilolarım başını alıp gitmesin diye önlem amaçlı kısıtladım kendim, boyum 1,70 ve şuan 56.2 kg ım 1 hafta önce 58.8 kg dım 7 günde 2.2 kg verdim :)
hedefimm 54 olmak ki yemek yerken kendimi kötü hissetmeyeyim rahat olayım
karatay diyetini uyguladığımı söyleyebilirim
ekmek pirinç pilavı nohut ve şeker kesinlikle yok onun dışında kırmızı beyaz et ve sebze süt ürünlerinin hepsi serbest kahvaltıda yarım dilim ekmek yiyorum ben okadar başka asla kullanmıyorum :) akşam 6 dan sonra 1 tane meyve dışında hiç birşey yemiyorum günde 2 öğün ve araları en az 5 saat
inan dayanılabilir bir durum ve bir süre sonra bu duruma çok alışıyorsun :)
denemeni tavsiye ederim :)
aşırı işe yarıyor günde 200 gr veriyorsun süper bi duygu ya :)

Aslında bi fazlam yok ama ben kilolarım başını alıp gitmesin diye önlem amaçlı kısıtladım kendim, boyum 1,70 ve şuan 56.2 kg ım 1 hafta önce 58.8 kg dım 7 günde 2.2 kg verdim :)
hedefimm 54 olmak ki yemek yerken kendimi kötü hissetmeyeyim rahat olayım
karatay diyetini uyguladığımı söyleyebilirim
ekmek pirinç pilavı nohut ve şeker kesinlikle yok onun dışında kırmızı beyaz et ve sebze süt ürünlerinin hepsi serbest kahvaltıda yarım dilim ekmek yiyorum ben okadar başka asla kullanmıyorum :) akşam 6 dan sonra 1 tane meyve dışında hiç birşey yemiyorum günde 2 öğün ve araları en az 5 saat
inan dayanılabilir bir durum ve bir süre sonra bu duruma çok alışıyorsun :)
denemeni tavsiye ederim :)
aşırı işe yarıyor günde 200 gr veriyorsun süper bi duygu ya :)

Bende 3.haftam 3 kilo verdim Herbalife ile

Şuan 59 kiloyum.
Kalça kısmım 8 cm inceldi , bel 2 göğüsler 2 baldır 3 cm.
Beden olarak 38 oldum. 42-40 arasındayken
İnanılmaz sağlıklı hissediyorum.

tebrik ederim valla cok özeniyorum...ya anlamiyorum su bogaza nasil dur diyebiliyosunuz:)) gerci ben cok komik ama 1 senedir 63den 58e düsmeye calisiyom hic irade yok:KK43:((

tebrik ederim valla cok özeniyorum...ya anlamiyorum su bogaza nasil dur diyebiliyosunuz:)) gerci ben cok komik ama 1 senedir 63den 58e düsmeye calisiyom hic irade yok:KK43:((

Bende zayıflamak isteyimpe iradesine sahip çıkamayanlardanım emin ol sadce kahvaltı keserek ve birazda öğünlerde porsiyon küçülterek yavaş kilo veriyorum emin ol herbalife tavsiye ederim memnunum ben ve çok iyi bir dispritörüm var sürekli kontrol ediyo beni araıyo nasıl gidiyor diye çok bunaldığımda motive ediyor bu çok önemli bi etken ben tek çikolatadan vazgeçemedim ve hergün yiyorum :KK1:

X