Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Tarçın renk koltuk takımına ne renk fon perde ?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Gurmes

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2011
1.186
1.158
Merhaba kızlar tarçın renk salon takımıma hem tul hemde fon perde almak istiyorum ama renkte karar veremedim ? Tarçın mobilya kullananlardan dekorasyon önerileri de istiyorum :KK66: koltuk takımının resmini ekliyorum fikir verirseniz sevinirim:) halim krem ama hafif sarımtırak tekliler krem iki uçlu tarçın renk

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 312
Teşekkür ederim :) peki desenli mi desensiz mi :) aslında ben desenli istiyorum hava kastın diye halim da düz renk çünkü bilemedim
Soft hafif kabarık desenler var
O şekilde olabilir. Eğer cok beğendiğiniz desenli varsa o da olur tabii. Halı sade olduğu için. Ama desenli seçerken dikkat etmek
Lazım, cunku sonra sıkılabiliyor insan.
Şahane tonlar var instagramda bakmıştım bir ara
Ama aşırı pahalı tabii
Gerçi alıp yıllarca kullanıyorsun ama :)

Soft hafif kabarık desenler var
O şekilde olabilir. Eğer cok beğendiğiniz desenli varsa o da olur tabii. Halı sade olduğu için. Ama desenli seçerken dikkat etmek
Lazım, cunku sonra sıkılabiliyor insan.
Şahane tonlar var instagramda bakmıştım bir ara
Ama aşırı pahalı tabii
Gerçi alıp yıllarca kullanıyorsun ama :)
Evet evet ben çabuk sıkılıyorum zaten mobilyam yeni ama cok para vermek te istemiyorum değişiklik yapıyorum devamlı :) vizon renk aklıma yattı ama güzel olacak :) trendyoldan 2 kez fon aldım ama iade ettim ton uymadi diye :) bir de vizon renk deneyelim :)

Evet evet ben çabuk sıkılıyorum zaten mobilyam yeni ama cok para vermek te istemiyorum değişiklik yapıyorum devamlı :) vizon renk aklıma yattı ama güzel olacak :) trendyoldan 2 kez fon aldım ama iade ettim ton uymadi diye :) bir de vizon renk deneyelim :)
Benim koltuğum tarçın
Perdem vizon

Merhaba kızlar tarçın renk salon takımıma hem tul hemde fon perde almak istiyorum ama renkte karar veremedim ? Tarçın mobilya kullananlardan dekorasyon önerileri de istiyorum :KK66: koltuk takımının resmini ekliyorum fikir verirseniz sevinirim:) halim krem ama hafif sarımtırak tekliler krem iki uçlu tarçın renk
Açık vizon olabilir

Halının renginde fon üstünde çok hafif tarçın desenler olabilir bence

Hem koltuklar hem perde çok hareketli oldu, tül perdeyi en sade olanı alım bence.

Koltuk ve halı renklerimiz aynı :) bej fon kullanıyorum.

Eklentiler

• 20210814_174011.jpg
    20210814_174011.jpg
    131,2 KB · Görüntüleme: 412
  • 20210814_174054.jpg
    20210814_174054.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 137
  • 20210814_174212.jpg
    20210814_174212.jpg
    125,1 KB · Görüntüleme: 195
Açık renk tercih et bence daha ferah durur 🤗

X