Tanıdık süsleme şirketi arıyorum

bergolya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
272
1
hihoyyyt merhaba arkadaslar ıstanbulda acık alan ıcın susleme ısık ve ses sıstemı ayarlabılecek tanıdık organızasyon sırketı arıyorum.sızlerden calısan sahıbı olan ya da tanıdıgı olan varsa yardımlarınızı beklıyorum hihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
canım merhaba
gerçi özeline nikah şekerleri için mesaj attım ama. bu konuda da şöyle yardımcı olabilirim sana. gerçi ışıklandırma ve seslendirme elektronik bir konu o konuda yardımcı olamam ama :KK43: eğer ayrıca mekan süslemesi istiyorsan o konuda yardımcı olabilirim. zaten ikisini bir arada yapan bir şirket bulabilir misin emin değilim dediğim gibi elektonik ve süslemeyi bir arada yapan olmaz sanırım.

ama masa ve mekan süslemede nikah şekerleri ile birlikte yardımcı olabilirim sanırım canım...

dostcity merhaba tekrar evet sana cok ihtiyacim var gercekten hehe masa suslemesi ve sandalye suslemesi ciceklendirme gelin yolu vb icin detayli konusabilirmiyiz kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

merhaba
tabiki bu konuda elimden geleni yaparım. seslendirme ile ilgili ise tanıdık bulabilirsem yine sana yönlendirmeye çalışırım. düğün tam olarak ne zaman ve mekan belli mi? istersen msn adresini alayım. ordan detayları görüşür daha sonra yüzyüze görüşürüz.

kızlar bizede anlatın bu süsleme vs işleri nasıl oluyor.Küçük şehirlerde nasıl bulabiliriz bu işleri yapanları kendimiz yapmaya kalksak ne kadara mal olur?

kızlar bizede anlatın bu süsleme vs işleri nasıl oluyor.Küçük şehirlerde nasıl bulabiliriz bu işleri yapanları kendimiz yapmaya kalksak ne kadara mal olur?

canım sade bir organizasyon yaparsan vede sayı azsa uyguna mal olabilir ama sayı çok ise bir organizasyon şirketi ile yapılmasını tavsiye ederim. hangi şehirdesin? yardımcı olamaya çalışırım eğer yakınlardaysan.
bak mesela bu örnek bir süsleme çok sade ve şık. masaya bir şamdan ve bir iki boncukla daha şık olabilir. birde komple sandalye giydirme var o daha pahalıya mal olur. ayrıca gelin masası süslemesi, gelin yolu gibi bir çok değişik süslemelerde yapılabilir.

emel2ki9.jpg

canım sade bir organizasyon yaparsan vede sayı azsa uyguna mal olabilir ama sayı çok ise bir organizasyon şirketi ile yapılmasını tavsiye ederim. hangi şehirdesin? yardımcı olamaya çalışırım eğer yakınlardaysan.
bak mesela bu örnek bir süsleme çok sade ve şık. masaya bir şamdan ve bir iki boncukla daha şık olabilir. birde komple sandalye giydirme var o daha pahalıya mal olur. ayrıca gelin masası süslemesi, gelin yolu gibi bir çok değişik süslemelerde yapılabilir.

emel2ki9.jpg

çok sade ve de şık tam benlik :sm_cool:

çok güzel gerçekten örneklediğin için teşekkür ederim.Malesef düğün dogunun en uç noktasında olacak ve kalabalık olacak hiç şansım yok gibi.Yemekli bir organizasyon çok pahalıya patlar bu görüntü gerçekten mükemmel.Ama gelin masasıının süsü bile olmayacak böyle.Acaba sadece gelin masasnımı yaptırsam nasıl olur

çok güzel gerçekten örneklediğin için teşekkür ederim.Malesef düğün dogunun en uç noktasında olacak ve kalabalık olacak hiç şansım yok gibi.Yemekli bir organizasyon çok pahalıya patlar bu görüntü gerçekten mükemmel.Ama gelin masasıının süsü bile olmayacak böyle.Acaba sadece gelin masasnımı yaptırsam nasıl olur

canım zaten gelin masanda beyaz örtü olur
üstüne bir kaç nazar boncuğu, bir iki tane gül yaprağı
birer tane de şık bir mum. inana çok güzel ve ucuza mal olur. hihoyyyt

merhaba oveg umutsuzluga kapilma dostcitynin yazdigi gibi cok basit sekillerde susleyebilirsin icine sinen birseyler yapmaya calis. bir daha geri gelmeyecek o gun/ tavsiyelere ihtiyacin olursa ben burdayim

Teşekkürler kızlar.Not defterim var bir tane not aldım nazar boncuğu ve gül yaprağı fikrini.Ama ne bilim büyük beyaz sandalyeler vs çok hoşuma gidiyor.Hayırlısı ağustosa kadar oluşur herşey kafamda.

X