Takviye kolajen kullanımı

clementine34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2013
123
1
Selam arkadaşlar, Cildin sarkması, kırışıklıkların artması gibi bir takım belirtiler zamanla çoğalıyor. Önemli göstergelerden biri de, ciltte yaşlandıkça azalan, hasar gören "kolajen dokusu"… belli bir yaştan sonra vücut kolajen üretimi azalmaya başlıyor.
Kolajen takviyesi kullanan var mı aranızda,varsa eğer değişimleri söyleyebilir misiniz?

Selam arkadaşlar, Cildin sarkması, kırışıklıkların artması gibi bir takım belirtiler zamanla çoğalıyor. Önemli göstergelerden biri de, ciltte yaşlandıkça azalan, hasar gören "kolajen dokusu"… belli bir yaştan sonra vücut kolajen üretimi azalmaya başlıyor.
Kolajen takviyesi kullanan var mı aranızda,varsa eğer değişimleri söyleyebilir misiniz?
ben de bu konuyla ilgili başlık actım.baya araştırdım ...karar verip başlaması zormuş cidden.
marka çok,karışım çok,kolajen dışında seçenek çok...
ben en son c vitamini-kolajen-hyalüronik asid üçlüsü bulunan ncs ye başladım 2 gündür.
3 ay sonra bittiğinde işler yolunda giderse aynı markanın koenzim q10-alfa lipoik asit ürününü 3 ay kullanacağım.
ama yorumum yok malesef senin için şu an.
sadece n11 de ürünleri alanların yorumlarını okudum bir de osman müftüoğlu yorumlarını...

ben de bu konuyla ilgili başlık actım.baya araştırdım ...karar verip başlaması zormuş cidden.
ben en son c vitamini-kolajen-hyalüronik asid üçlüsü bulunan ncs ye başladım 2 gündür.
3 ay sonra bittiğinde işler yolunda giderse aynı markanın koenzim q10-alfa lipoik asit ürününü 3 ay kullanacağım.
sadece n11 de ürünleri alanların yorumlarını okudum bir de osman müftüoğlu yorumlarını...
Osman muftuoglu yorumları nedir?

Ncs den memnun kaldınız mı

Ncs den memnun kaldınız mı
Bitmek uzere kutu.
Yaklasik 3 ay oldu.
Yani problemim yoktu oyuzden de anlayamadim.
Ikinci 3 ayda da coenzimq10 alfa lipoik asit yine ncs kullanacaktim normalde.
Ama d vitamini ve b 12 eksik cikti.onlar icin takviye aldim...
Direkt şoyle etkisini gordum diyenleri merak ediyorum nasil etki ediyor acaba diye.
N11 den almistim urunun yorumlari vardi bir suru olumlu,demek ki onlar gozle gorulur etki gormus diyorum...

Bitmek uzere kutu.
Yaklasik 3 ay oldu.
Yani problemim yoktu oyuzden de anlayamadim.
Ikinci 3 ayda da coenzimq10 alfa lipoik asit yine ncs kullanacaktim normalde.
Ama d vitamini ve b 12 eksik cikti.onlar icin takviye aldim...
Direkt şoyle etkisini gordum diyenleri merak ediyorum nasil etki ediyor acaba diye.
N11 den almistim urunun yorumlari vardi bir suru olumlu,demek ki onlar gozle gorulur etki gormus diyorum...
Kutu bitince faydasını gördüğünüz başka bir ürüne başladınız mı? Ben de düşünüyorum ama kararsızım.

Kutu bitince faydasını gördüğünüz başka bir ürüne başladınız mı? Ben de düşünüyorum ama kararsızım.
Mrb.
4 takviyeye karar vermistim.
Ikisini ikilk kullandim sonraki 2 yi almadim cunku b 12 ve d vitaminim eksik cikti onlari ictim.
Fakat surec icerisinde bunlari niye aldigimi unuttum:)
Ne yarari oldu ya da oldu mu bilmiyorum o yuzden su anda baslayacagim ama niye neden yine bilmiyorum.

Ben de yeni basladim kolajen icmeye
gün asiri iciyorum ama tadini beyenmedigimden rutine bindiremedim
Bakalim farki olur insallah
Ama beslenmek cok önemli, su icmek de
Yine de plasebo etkisine bile raziyim

Mrb.
4 takviyeye karar vermistim.
Ikisini ikilk kullandim sonraki 2 yi almadim cunku b 12 ve d vitaminim eksik cikti onlari ictim.
Fakat surec icerisinde bunlari niye aldigimi unuttum:)
Ne yarari oldu ya da oldu mu bilmiyorum o yuzden su anda baslayacagim ama niye neden yine bilmiyorum.
Ben hiç takviye kullanmadım aslında. Sadece çocukluğumda balık yağı içmiştim. Ama Amerikadaki arkadaşlarım kolajen alıyorlar ve çok faydasını görmüşler. Türkiyede de bir sürü çeşit var ama doğrusunu ben daha bulamadım. Bulunca başlayacağım. :)

Ben de yeni basladim kolajen icmeye
gün asiri iciyorum ama tadini beyenmedigimden rutine bindiremedim
Bakalim farki olur insallah
Ama beslenmek cok önemli, su icmek de
Yine de plasebo etkisine bile raziyim
Merhaba-hangisine başladınız ve ilk kez mi kolajen alıyorsunuz?

Merhaba-hangisine başladınız ve ilk kez mi kolajen alıyorsunuz?

Ilk kez evet, yalniz yurt disinda yasiyorum buradan aldigim Türkiye de varmidir bilemiyorum
Daha yeni basladim kullanmaya, birkac gün
Yasim 29 a geldi sayilir, cilt bakimina basladim, gec bile kaldim ama zararin neresinden dönsem kardir

Ilk kez evet, yalniz yurt disinda yasiyorum buradan aldigim Türkiye de varmidir bilemiyorum
Daha yeni basladim kullanmaya, birkac gün
Yasim 29 a geldi sayilir, cilt bakimina basladim, gec bile kaldim ama zararin neresinden dönsem kardir
Ben de yabancı ürün almak istiyorum. Türkiye'de üretilenlere soğudum. Arkadaşım Türkiye üretimi bir marka kullanmış ama hiç fayda görmemiş. Hem de bir sürü reklamı olan, ünlülerin falan önerdiği. Bir de isimleri hep yabancı, kutudaki yazıları yabancı ama bakıyorsunuz üretim yeri Türkiye. :) Araştırmaya devam...

Merhaba, kesinlikle kullandığım bir ürünü tavsiye edeceğim size Youtheory Collagen Tip 1-2-3
2 hafta içinde değişimi farkettim ve çevremdekilerde farketti. Botoks etkisi yarattı. Eğer maddi açıdan gücünüz yeterse
başka bir ürünü araştırmayın bile derim benim kullandığım 390 tablet 2 aylık kür şeklindeydi. Bana çok uyguna geldi yurtdışından aldığım için
türkiyede baya bir pahalı

Merhaba, kesinlikle kullandığım bir ürünü tavsiye edeceğim size Youtheory Collagen Tip 1-2-3
2 hafta içinde değişimi farkettim ve çevremdekilerde farketti. Botoks etkisi yarattı. Eğer maddi açıdan gücünüz yeterse
başka bir ürünü araştırmayın bile derim benim kullandığım 390 tablet 2 aylık kür şeklindeydi. Bana çok uyguna geldi yurtdışından aldığım için
türkiyede baya bir pahalı
bende araştırmalarım sonuçu dediğiniz kolajeni buldum fakat Türkiyede fiyatlar uçuyor maalesef getiren hesaplarda üstüne kat kata ücret koyuyor

X