Gelinlik Ayakkabısı taksim'de uygun fiyata özel yapım gelin ayakkabısı.. işte benim pabuçlarım:

egeninhamsisi

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
2.135
1.287
arkadaşlar ben çok uyguna kendim özel yaptırdım pabuçlarımı.. kalıpları denedim. topuk ölçüsüne karar verdik ve modeli belirledik. 5 günde teslimat yapıldı.

istediğiniz kalıba istediğiniz model ve istediğinize göre taş süs kıvır zıvır tasarlayabiliriyorsunz. gelinliğinzn kumaşı yada danteli ile de kaplama yapıyorlar.
daha önce bot ve çizme yaptırmştm çok dayanıklı çıktı. taksime yakın arkadaşlar var ise ziyaret edip fikir almalarını tavsiye ederim.

150 tl verdm. 5 yıl garanti veriyorlar. ilerleyen senelerde gerekli olursa götürüp tamirat yaptırabilirsiniz.
$DSCN47.jpg $D1.jpg

boyum 1.69-70 ve ayakabılar da (13 pont) 9 cm topuk boyu var.. Evde yürüyüş provası yapıyorum şimdiden :)
buda gelinliğim ;
$2603.jpg

sevgiler,:KK71::KK69:

Son düzenleme:
hoş olmuş gelinliğinizde güzel
:nazar:içinize sindiğine göre bizee mutluluklar dilemek kalıır

mutluluklar. geinliğiniz çok sade ve şık.ayakkbılarda uyumlu olmuş. topuğu ince topuk daha seviyorum ma sanırım bunlar daha rahat

hepinize çok teşekkür edeeeeeeerim :)
hem gelinliğimle uyumlu olsn istedim, hem de rahat.
hayatımda topuklu ayakabı giymişliğim yok malesef. rahat olsn istedim o yüzden özel yaptırdm.
nişanlımın boyu 1.88 :KK43:
benm 1.69 olmasına rağmen boy farkımız yanyana söz fotoğraflarında çok fazla göründü gözüme.

mutluluklar. geinliğiniz çok sade ve şık.ayakkbılarda uyumlu olmuş. topuğu ince topuk daha seviyorum ma sanırım bunlar daha rahat

canm ben topuklu ayakkabı giyme özürlüyüm. bunları ilk denediğimde kolumdan arkadaşım tuttu yürümem için düşün yani :) şimdide pabuçlarım ayaklarımda, evde bir ay deneme yapacağım :)

iki ayrı şehirde gelinlik giyeceğim gelinlikle mezarlığa da gitmei düşünüorm... bilmiyorum ki yanıma yedek ayakkabı alsam mı , işkence çekermiyim.? :S bu ay her gün evde giyip deneyeceğim yürümeyi.. :KK43:

Son düzenleme:
arkadaşlar ben çok uyguna kendim özel yaptırdım pabuçlarımı.. kalıpları denedim. topuk ölçüsüne karar verdik ve modeli belirledik. 5 günde teslimat yapıldı.

istediğiniz kalıba istediğiniz model ve istediğinize göre taş süs kıvır zıvır tasarlayabiliriyorsunz.
daha önce bot ve çizme yaptırmştm çok dayanıklı çıktı. taksime yakın arkadaşlar var ise ziyaret edip fikir almalarını tavsiye ederim.

150 tl verdm. 5 yıl garanti veriyorlar. ilerleyen senelerde gerekli olursa götürüp tamirat yaptırabilirsiniz.
Eki Görüntüle 187277 Eki Görüntüle 187283

boyum 1.69-70 ve ayakabılar da (13 pont) 9 cm topuk boyu var.. Evde yürüyüş provası yapıyorum şimdiden :)
buda gelinliğim ;
Eki Görüntüle 187269

sevgiler,:KK71::KK69:

hayırlısı olsun öncelikle bu taksimdeki yerinadı adresi nedir acil ihtiyacımız varda

hayırlısı olsun öncelikle bu taksimdeki yerinadı adresi nedir acil ihtiyacımız varda

canım tşk ederim, marka adı lesille firma ise coşkun kundura, kalıpları gerçekten rahat. birde istediğin gibi ayağına göre yapılınca daha raht oluyor. benm pabuçlarımın numarası 38,5 :)
mağazasından değil, imalat yerinden alacağını söyle.. bir arka sokakta imalathanesi.
orada da bütün modelleri görebilirsin.
eğer gidersen özel msj at. biz onlara komşuyuz. yan sokakta çalışıyorum. dersin ki oradan geliyorum, bu şekilde indirim iste mutlaka.

Son düzenleme:
Harika, harika, harika!

Şu an en beğendiğim gelin ayakkabıları böyle.

Şu an evlensem gerçi öyle bir ihtimal hiiiiiç yok. :KK52:
Gelinlik ayakkabılarımın bunlar olmasını isterdim.

Mutlulukla giyin..

Coşkun Kundura'yı kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem cok kaba hem cok ozensizler. Ayakkabilari rahat ama gelin ayakkabisina siyah tabanlik koydular. Sonra degistirilmesi icin geri gidince naturel rengi elimizde kalmamis diye kendileri terlik tabani gibi bir taban yaptirip koymuslar. Bir de ayakkabi bana teslim edildiginde tabani acilmisti ben bunu gorup sikayet edince iceriden bir satici ne 10 dakkadir soylenip duruyorsun ver sunu iki dakkada yapisir ne var bu tabanlar boyle olur iste diye azarlamaya kalkti. Sinirle ne yapiyorsaniz yapin verin diye ciktim. Eve gidince ayakkabinin derisinin yer yer asinmis ve delinmis oldugunu fark ettim. Bir suru para verdigim gelin ayakkabim ikinci el ayakkabiya benziyor su anda. Biraz daha para verin başka yere yaptirin ama buraya asla... Bosuna dugununuzden once sinirleriniz bozulmasin benim gibi.
image.jpg image.jpg

X