Göz Makyajı Takma Kirpik Kullananlarin Önerileri, Soruları, Cevapları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benim kirpiklerim çok kısaydı,takma kirpik,ipek kirpik var olan kirpikleri bir süre sonra döküyor.Çok moralim bozuluyordu ne denesem hep hüsranla bitiyordu yeni bir ürün çıkmış ben 10 haftadır kullanıyorum M2Beaute kirpik uzatma ürünleri kullanıyorum,serum ve canlandırıcı yani;kirpiklerimde gerçekten bir güzellik görüyorum.İnsanlar fark ediyor artık,ben eczaneden aldım ancak başka yerde satılıyor mu bende bilmiyorum.Bence denemelisiniz,doğal olan güzel oluyor benden tavsiye.

cnm markasını bizede yazsan da alsak yada özelden msj da gönderebilirsin

takma kırpıkler kendını cok bellı edıyor cok yapay duruyor goz yapısını bıle aman dusmesın panıgıyle kasıyor.takma yerıne kuaforler aylık ekletme adı altında yapıyolar.bnm bır arkadasım haftalık kullanım ıcın sanırım 35 tl gıbı bı ucret odemıstı.

ben mezuniyet için mac in takma kirpiklerinden kuaföre taktırmıştım sadece uçlarına 3er parça çok güzel oldu çok doğal oldu kimse anlamadı takma kirpik olduğunu 4 gün falan kaldı sonra kendiliğinden gevşedi bende çıkardım 30 35 lira civarındaydı sanırım fiyatıda tavsiye ederim kızlar...

her gun takma kırpık takarım, takmazsam çatlarım. ozellıkle yanı takacak olanlar sakın pahalılarını almayın. benım bahsettıgım ve kullnadıgım su ıkı goz ıcı bırlıkte satılan, normal kırpıgımız gıbı butun halınde olnalar. ben en ucuzlarından alırım 4 tl ile 10 tl arası degısır. ve cok uzunsure kullnırım. ılk takma cıkarmada bır kac tanesı kotu olabılır... pes etmeyın. benım elım ole bı alıstıkı rımel surmek gıbı bısı.
tavsıyem sudur pahalısınıalmayın hepsı aynı onemlı olan bunun yapıstırıcısı bıraz arasrıtın hem seffaf yapıstırıcısı var hemde sıyah renklı yapıstırıcısı var. ben sole uyguluyorum. oncesınde ınce bır ele lıner cekıyorum hem zemın oluyoo hemde dahakolay yapısıyoo sonra kırpıge yapıstırıcıyı suruyorum kırpık elımde ıken bır kac darbe kendı kırpılerıme rımel ve ardından konduruyorum kırpıgı. elınız tedırgın olmasın ıkı ucundan tutun bır sure sonrada kendı kırpıklerınızle beraber rımelleyınve hafıfıce kırpık kıvırma makasından gecırın. sonuca sok gecıreceksınız. ayrıca bır sure sonra hem sız hemde cevrenızdekıler alsıyoo dogal durmuyoo endısesı olmasın nefıs oluyoo bence tabıkı bunlar.
goz makyajının sırrı takma kırpıkte ve goz ıcındekı sıyah yada bayaz kalemde gızlıdır. gerısı yalan farmış gölgeymiş:KK24::KK24:

arkadaşlar bende takma kirpik aldım tek şerit olanlardan fakat yapıştırıcısı iyi değil yapışmıyor bir türlü bana önereceğiniz kirpik yapıştırıcısı nedir birde makyajı ve rimelimi çaktirdikten sonra yapıştırmaya çalışıyorum sanırım yapıştırcısı iyi değil 22 tl ye aldım kiss marka

bende takma kirkip kullananlardanim canim ozellikle esimle berabe oldugumuz ozel zamanlar...

benim kullandigim kirpiklerim genelde hep dogal ve goz seklime gore. bence kirkip takacaksaniz oyle haftalik yada aylik sakin kullanmayin cunku onlarin kullanimi daha zor ve bir tane kirpik dustugunde takmazi bi o kadar zor. ben genelde toplu kirpik kullaniyorum oda yapistiriciyla kendim yapiyorum ve yatacagim zaman cikartiyorum.

ayrica bence takma kirpik dogal gorundugu surece kotu gorunmez aksine gozleri daha da bi on planda tutar:KK34:

bende takma kirkip kullananlardanim canim ozellikle esimle berabe oldugumuz ozel zamanlar...

benim kullandigim kirpiklerim genelde hep dogal ve goz seklime gore. bence kirkip takacaksaniz oyle haftalik yada aylik sakin kullanmayin cunku onlarin kullanimi daha zor ve bir tane kirpik dustugunde takmazi bi o kadar zor. ben genelde toplu kirpik kullaniyorum oda yapistiriciyla kendim yapiyorum ve yatacagim zaman cikartiyorum.

ayrica bence takma kirpik dogal gorundugu surece kotu gorunmez aksine gozleri daha da bi on planda tutar:KK34:[/QUOTE

Yapıştırıcısını kendin nasıl hazırlıyorsun bende denemek isterimde bide yapıştırıcının kalıntısını nasıl temizliyorsun cevap için şimdiden çok sağol

Yapıştırıcısını kendin nasıl hazırlıyorsun bende denemek isterimde bide yapıştırıcının kalıntısını nasıl temizliyorsun cevap için şimdiden çok sağol[/QUOTE]

canim benim aldigim kirpikler paket ve icindede yapistiricisi var. kuaforler normalde yapistiriciyi goze suruyorlar ve sonra kirpigi takiyorlar ama o benim biraz zoruma gidiyo. bende kirpigi cimbizla tutarak yapistiriciyi suruyorum ne cok kalin ne cok ince, her yerine esit olarak suruyorum ve cimbiz yardimiyla takiyorum ellerimlede bastiriyorum taktigim zaman. ve cikartigimda yapistiriciyida ister normal makyaj temizleme ile temizle yada sabunla. zaten kirpikleri cikarttigindada yapistiricinin buyuk kismida cikiyo zadece az bisi kaliyo onuda temizlemek hic zor degil guzelim:KK34:

Yapıştırıcısını kendin nasıl hazırlıyorsun bende denemek isterimde bide yapıştırıcının kalıntısını nasıl temizliyorsun cevap için şimdiden çok sağol

canim benim aldigim kirpikler paket ve icindede yapistiricisi var. kuaforler normalde yapistiriciyi goze suruyorlar ve sonra kirpigi takiyorlar ama o benim biraz zoruma gidiyo. bende kirpigi cimbizla tutarak yapistiriciyi suruyorum ne cok kalin ne cok ince, her yerine esit olarak suruyorum ve cimbiz yardimiyla takiyorum ellerimlede bastiriyorum taktigim zaman. ve cikartigimda yapistiriciyida ister normal makyaj temizleme ile temizle yada sabunla. zaten kirpikleri cikarttigindada yapistiricinin buyuk kismida cikiyo zadece az bisi kaliyo onuda temizlemek hic zor degil guzelim:KK34:[/QUOTE]

Sağol canım ben yeniyim bu işte sayenizde öğreniyorum :KK12:

canim benim aldigim kirpikler paket ve icindede yapistiricisi var. kuaforler normalde yapistiriciyi goze suruyorlar ve sonra kirpigi takiyorlar ama o benim biraz zoruma gidiyo. bende kirpigi cimbizla tutarak yapistiriciyi suruyorum ne cok kalin ne cok ince, her yerine esit olarak suruyorum ve cimbiz yardimiyla takiyorum ellerimlede bastiriyorum taktigim zaman. ve cikartigimda yapistiriciyida ister normal makyaj temizleme ile temizle yada sabunla. zaten kirpikleri cikarttigindada yapistiricinin buyuk kismida cikiyo zadece az bisi kaliyo onuda temizlemek hic zor degil guzelim:KK34:

Sağol canım ben yeniyim bu işte sayenizde öğreniyorum :KK12:[/QUOTE]

ilk defa kullanacaksan sana tavsiyem kirpikler cok uzun olmasin aralarida sik sik olmasin, bulabilirsen daha sade kirpikler kullan cunku onlar gercekten cok dogal gorunuyorlar. benim kirpiklerimin takma oldugunu inan bana esim bile anlamamisti ben soyleyene kadar. kirpik alacaksan dogal gorunmesine cok dikat etmelisin yoksa hos bi goruntu vermiyo.
dedigim gibi yapistiriciyi kirpige surersen senin icin daha kolay olucaktir kirpigi takmak ama tabi ilk denemede basari olmayabilirsin bi kac denemeden sonra cok hos olacagina eminim,, bol sanslar:KK34:

Ben de takma kirpik almak istiyorum,nedene hangi marka alıyorsunuz kızlar? Bu arada ben Bursa'da ikamet ediyorum, burda mac yok..

Ben de takma kirpik almak istiyorum,nedene hangi marka alıyorsunuz kızlar? Bu arada ben Bursa'da ikamet ediyorum, burda mac yok..

nereden yazmak isterken anlamsız bir kelime yazmışım. ben marka tavsiyesi (mac'in mesela birçok modeli var, hangi marka ise varsa o markanın model kodu) bir de alışveriş sitesi denilmiş ancak link verilmese bile -isim olarak- hangi alışveriş sitesinden güvenli olarak alabilirim.

ben 3 aylık taktırmıştım tamam guzel hoş doğal duruyo ama sert oluyo mesala yüzümü kurulurken kırpıkler sert oldugu için batıyodu bide onun yapıştırıcsı ayrı bişey gozume kaçırmıştı kadın kaç saat gozumden yaş geldi en iyisi normal kozmetiklerde satılanlar gunluk takılanlar mac inkinler güzel evt tamam ama ilk basta dandik bişey almalısınızkı takmaya çalışın eliniz alışsın yoksa guzelim mac ler mahvolur :KK66:

Ben ipek kirpik yaptırdım, ümraniyede... Yeni açılan bir güzellik salonunda 120 ytl ye yaptılar ama deydi doğrusu, çünkü kimse takma olduğunu anlamıyor, sanki gözümde hiçbişey yok gibi... Lenslerden dolayı rimel kullanamıyordum bu iyi oldu, yaptıralı 2 hafta oldu, 3 ay kalır dediler ayda bir rötüş yapcaklar 10 ytl ye, bekliyorum bakalım ne kadar zaman daha gidecek, şimdilik süper :KK66:

Canım bir şey sormak istiyorum. Ben ipik kirpik taktırdım,ancak 1 haftada nedeyse hepsi döküldü:KK53: hiç elimi sürmüyorum uykum hafiftir yatarken bile dikkat ediyorum ama hızla dökülüyor :KK43: konuştum yarın yine gidecem takacaklar hata bendemi onlardamı anlamadım :44: yardımcı olursan sevinirim :KK34:

kızlarr ben ne çektim ne çektim bu takma kirpik olayından... benm en çok istediğim şu tek parça olanları kendi kendime takıp çıkarabilmek.. ama nerdee.. bi kozmetikçide görüp 4 - 5 tane aldım saldırıp sanki takabileceğimden emnmşşim gibi bi de bi dunya para 25 fln dı tanesi.. onları çok yuksek çabalarıma rağmen takamadım. markası revlon du asla önermiyorum.. bir kaç gun takabiliyorsunuz diyolar ne bir kaç gunu bir gun gece yatınca sabah yamuk yumuk oluyolar kardeşime takmayı biraz becerebilmiştik. taktıgım zaman ya sağı kalkıyor ya solu kalkıyor ya da kirpikle arasında boşluk kalıyor.. kirpik takılmasıyla ilgili videolar izledim birsürü ama yok yok takamıyorum ::))) ben beceriksizim biraz heralde.. şu ipek kirpik olayını da yaptırmaya korkuyorum çünkü ben iki kere normal tek tek olan kirpik taktırdım ipek mi bilmiyorum kuaförde taktırmıştım.. onlar yavaş yavaş düşerken kendi kirpiklerimde düşüp azalmıştı.. ipek kirpikte de böyle birşey olmasında korkuyorum.. hem zaten 15 gun için 190 - 200 lira fln tutuyor sürekli yaptırılabilecek birşey değil... off off kendi kirpiklerim de uzun ve kıvrık ama ben kirpikte gürlüğü çok seviyorum baya baya kirpik olsun gözümün üstü istiyorum olamadı malesef.. :)
çok doğal durmasa da güzel duruyor bence .)

bujiterinin bitanesindn aldım ama nasıl sinirliyim uzak biyer olmasa gidip adamın kafasına fırlatıcaktım:KK70: kirpiğin içindeki yapıştırcının içine 1 damla su koymuşlar :KK70: bende yapıştırıyorum güya sürüyorum az az taşırmıyorum :)))takıyorum düşüyo..elimle bi elledim uhusuna.resmen su !!!!!!!!!! :KK70:

çok istedim ama hiç takmayı beceremedim ne kadar oolursa olsun takma kiprik belli oluyor.. ama ekim yada kuaförübn taktıgı 3 aylıkları bilemiiciiiim :)

X