Taç,eldiven,ayakkabı,duvak,çiçek konularında yardımm

B

berkeley

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi berkeley
kızlar seneye düğünüm var inşallar.gelinlik modellerine bakıyorum şimdiden.duvak,taçta,,çiçek de kararsızım.değişik modelleri arıyorum.siz nasıl tercih edersiniz?

• Konu Sahibi berkeley
kızlar hani bi önden takılan modeller var.bir de son zamanlarda yandan takılan modeller var.hangisi tercih edersiniz taç konusunda?

• Konu Sahibi berkeley
canım ben de seneye evlenicem kısmetse.Yandan çiçek düşünüyorum.Eldiven ve çiçek konusunda fikrim yok.

• Konu Sahibi berkeley
ben de yan tokalara baıyıyorum
iyi bi kuaför bulmak gerekir
yan tokamı aldım da modeli daha ayarlamadım
bu arada törenli nikah yapcaz 26.10.2008 de
senin nasıl oacak berkeley?

• Konu Sahibi berkeley
ben de yan tokalara baıyıyorum
iyi bi kuaför bulmak gerekir
yan tokamı aldım da modeli daha ayarlamadım
bu arada törenli nikah yapcaz 26.10.2008 de
senin nasıl oacak berkeley?

canım benim nikah oldu mesleğimizden dolayı.seneye ağustos gibi de düğünü yapıcaz kısmetse.şimdiden hazırlıklara başladım.ben klasik taçlara bayılıyorum ama modası geçti gibi onların .dediğin gibi yan tokalar daha moda.senin tokan nasıl birşey.nerelerden bulabiliriz.??

• Konu Sahibi berkeley
kızlar eldiven takmadım ben sevmiyorum gelimliğim transparan bir modeldi ve üstü swarosklerle işliydi altda kıvrık modellerdendigeliliğim cok süslü oldugumdan sade bir duvak ve taç taktım çiçek olmazdı bana gelinliğin modelini bozardı ne olursa olsun lütfen topuz yatırın açık saçı eger 2 düğününüz olacaksa yaptırın elimde de sade bir çiçek vardı gelinlikçinin verdiği bu arada izmirde evleneceklere gelinlik (çok uygun fiyata hemde süper modeller) vede kuaför konusunda tavsiyelerde bulunabilirim

• Konu Sahibi berkeley
hayatım ben eldiven ve keseden nefret ediyorum....gelindede topuz sac ve uzun duvak taraftarıyım,topuzdada canlı cicekler kullanılabilir bence,el çiçegide mutlaka canlı çiçek olmalı derim...

• Konu Sahibi berkeley
ben de eldiven takmadım. aynı şekilde keseyi de çok itici buluyorum. onun dışında evet topuz saç geline çok yakışıyor. çiçek tercih etmiştim ben de ama arkadaydı çiçeğim ama çok şık taçlar var onlar da olabilir. modası geçti diye düşünme.

• Konu Sahibi berkeley
cnm bende kısmetse seneye evlenicem ama bende topuz istemiyorum saçlarımı açık bi model istiyorum tabiieğer olursa kese banada çokiticigeliyo istemiyorum şahsen ama taçların modası hiç bitmezz

Canım benim iki düğünüm oldu. İçimde kalmasın diye birinde açık saç diğerinde topuz yaptırdım. Birinde ne yaptıysam diğerinde tam tersini yaptım :) Birinde canlı çiçek diğerinde yapma çiçek kullandık :)

Ama hiçbirinde de ne ta. ne eldiven kullanmadım. Sevmiyorum ve bana yakışmadığını düşünüyorum.

Bununla birlikte duvağım uzundu. Ve çok hoşuma gitmişti :lepi:

Detaylar için bkz: :)))) http://www.kadinlarkulubu.com/evlendiiiiiiiiiiikkkkkkkk-t198642/index.html

Bence eldiven kesinlikle takma canım.Taç heves ediyorsan tak içinde kalmasın ama yan çiçekler daha hoş bence artık.Benim gelinliğimin belinde otriş vardı.saçıma otrişli bir yan çiçek taktılar.Çok hoşuma gitmişti.Mutluluklar şimdiden

benimde düğünüm seneye nisan mayıs gibi ben straptez bir gelinlik seçicem sanırım ama mutlaka takılıp çıkartılabilen askılar istiyoum oynarken düşer diyorlar çünkü. eldiven düşünüyorum aslında bence de arkadaşların dediği gibi gelinlikle taç çok uyumlu oluyor ama ben bahar gelini olacağım için canlı çiçek taktırmayı düşünüyorum saçlarıma. Kese konusuna gelince bence alınabilir bütün gece elinde taşımak zorunda değilsin. saçlarıma takılan çiçeklerden elime çiçek istiyorum ben :)

kızlar ankdara guzel abıye satan magazalar bılıyormusun

benimde düğünüm seneye nisan mayıs gibi ben straptez bir gelinlik seçicem sanırım ama mutlaka takılıp çıkartılabilen askılar istiyoum oynarken düşer diyorlar çünkü. eldiven düşünüyorum aslında bence de arkadaşların dediği gibi gelinlikle taç çok uyumlu oluyor ama ben bahar gelini olacağım için canlı çiçek taktırmayı düşünüyorum saçlarıma. Kese konusuna gelince bence alınabilir bütün gece elinde taşımak zorunda değilsin. saçlarıma takılan çiçeklerden elime çiçek istiyorum ben :)

Benim gelinliğim straptezdi.Kesinlikle düşmedi.Arkadan bağlamalı modeller düşmüyormuş.Zig zag bağlamalı oluyor ya arkadan.Kalıbı güzel bir gelinlik seçersen düşmez.Düğünde emin ol ki askı takıp çıkarmakla uğraşamazsın canım.Benim hiç düşmedikaydirigubbakcemile2

bende uzun duvaklar hosuma gıdıyor uzun dusunuyorum. ıkı yerdede dugunum olucagı ıcın bırınde sacımı acık dıgerınde toplu dusunuyorum. eldıvende kesede cok ıtıcı gelıyor. o sıcakta eldıven dusunemıyorum. bırde eldıvenın ustune yuzuk bılezık felan tıkıyorlar komık duruyor bence. sacıma da sımdı tuylu cıcekler cıkmıs. cok zarıf duruyor yandan o seılde cıcek takmayı dusunuyorum.

benim de gelinliğim straplezdi..ama iki parçalıydı..o yüzden üst kısım rahttın yani aşağıdan çektirme olmadığı için düşme sorunu hiç yaşamadım..Evlilik hazırlığı yapan herkese mutluluklar diliyorum..:içelim:

Ben de kısmetse 2008 aralık geliniyim.Eldivenden ve keseden hiç hoşlanmam.Saçım mutlaka çok yüksek bir topuz olacak ve yan çiçek taktırabilirim.Gelinlikte açık saç dağınık gibi görünüyor bana.Tabi buda tercih meselesi.Hepinize mutluluklar dilerim...

X