Piercing, Hızma Tabanca ile kıkırdak deldirme...

Ben deldirdim yıllar önce. Hiç bu kadar ayrıntılı düşünmemiştim. Deldirdim gitti.:KK53: kulak memesinden pek de farklı olmadı benim. Çabuk kapanıyor ama kıkırdak. Sürekli küpe takmak gerek.
Peki bakımını nasil yaptın? Krem veya merhem falan kullandin mi

Kulak memesi deldirmek çok daha acılı ve sorunluydu benim için..
Kıkırdakta ne ağrı ne iltihap gibi bir sorun yaşamamıstım..
Ne derece sağlıklı ya da riskli bir yorumda bulunamam ergenlik döneminde gümüsçüde yapmıştım böyle bişeyi
Suan kullanmıyorum o deliği..

Neyin özentisi ki bu şimdi allasen bana dövmenin yada kıkırdak deldirmenin vücuda ne gibi bi faydası katkısı yatırımı yada iyiliği olduğunu söyler misiniz bizde 'anlayabilelim' gerekirse örnek alalım hani :işsiz:

Ben kimseye dövme yaptırın çok yararlı, vücuda inanılmaz iyi geliyor gibi bişey söyledim mi. Hatta bak içine sinmiyorsa yaptırma demişim. Hani siz belki yazdığınızın dövmesi piercingi olan insanları kötü hissettirmiş olabileceğini düşünmemişsinizdir diye şakayla karışık bir iğnelemede bulundum. Belki anlarsınız diye. Ama görüldüğü üzere daha da kötüye gitmiş.

Yani vücut benim hanımefendi, ister dmvme yaptırırım ister barut koyar patlatırım. Her ne kadar sizin buna karşı olmak gibi bir özgürlüğünüz varsa benim de yaptırmak gibi bir özgürlüğüm var. Bunun insanların giyimine kuşamına karışılmasından bir farkı yok. Aynı saygısızlık.

Ben kendime dövmeyi yakıştırmışım yaptırmışım, öbürü kendi için önemli bir olayı bi anlamı olan şeyi beğenip dövme yaptırmıştır. Siz de bence "bence sağlıklı değil, evet vücuduna bi hayrı yok" diyip geçin. Yok yaptıranları anlayamıyorum yok bilmem neyin özentisi gibi konuşursanız haddinizi aşmış olursunuz ve karşılığında cevaplar alırsınız. İyi akşamlar efendim.

Son düzenleme:
Ben de tabancayla kıkırdak deldirenlerdenim. 15 sene olmuştur belki Üzerine yatınca biraz ağrısı olmuştu bir süre. Bir de ben sürekli deldirdiğim tarafta sacımı kulağımım arkasına atarım, sac küpeye dolanıyordu çekiştirmiş olıyordum canım yanıyordu başlarda.Yoksa deldirirken falan kulak memesinden farksızdı benim için.

İltihap ve benzeri sorun da yaşamadım. Yarası hızlı iyileşti. Arada bepanthen sürdüm etrafına. Bakımı kulak memesiyle aynıydı.

X