İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

Ben de destekli kullanıyorum,silikon falan sakın girme operasyonlara.
Ayrıca küçük göğüslü olmaktan da çok memnunum.Sarkmadı,taş gibi maşallah bana :KK70:
Hem de meme kanseri riski bizlerde çok daha az.Allahım korusun herkesi.

aynen ya büyük memeli olmak isteyenleri anlamıyorum bi kaç günlüğüne yer değişsekte onlarla, bak bakalım bi daha büyük meme istiyorlar mı. ben daha evlenmedim çocuk emzirmedim ona rağmen şuan sarktılar ya sırf büyük oldukları için :/ çok kötü görünüyo ben de buna çare arıyorum

İkisi eşitse sorun etmeyin derim. Keşke eşit olsa da minicik olsa razıyım:KK43:
Benim iki göğsüm arasında biraz fark vardı.Emzirirken o fark aldı başını gitti, büyük memeyi çok vermişim şuan ikisi arasında resmen iki beden fark var:olamaz:
Emzirme bitince kendiliğinden toparlamazsa bişeyler düşüneceğim. Bi altı ay daha memeler kızıma zimmetli:anne:
Anlatasım geldi Beterin beteri var babında:KK48:

aynen ya büyük memeli olmak isteyenleri anlamıyorum bi kaç günlüğüne yer değişsekte onlarla, bak bakalım bi daha büyük meme istiyorlar mı. ben daha evlenmedim çocuk emzirmedim ona rağmen şuan sarktılar ya sırf büyük oldukları için :/ çok kötü görünüyo ben de buna çare arıyorum
Hadi degisek :confused:
Valla care gogus egsersizleri yapmak o baya diklestiriyo sklastiriyo.

Kızlar göğüslerimin küçük olması psikolojik olarak beni kötü etkiliyor:KK43:

fiziksel olarak değişiklik yapma sürecindeyim saçlarımı boyattım kestirdim bugün spora başladım filan gibi..ben şu an penti nin bir sutyen ini kullanıyorum ama istediğim gibi değil la senza çok övülüyor ama o turkiyede yok internet siparişi var mı acaba ve la senza nin şu çok övülen modelinin adı nedir??

Bir de şu su dolgulu olan sutyen ler de var sanırım la senza olmazsa onları deneyeceğim.başka önerisi olan yada bu sutyen leri kullanan varsa yorum bıraksın.

Ve lütfen silikon yaptır demeyin şu an mümkün değil. :KK43:
La senzanın sütyenlerini ben sürekli alıyordum artık satılmıyormuymuş. Çok memnun olduğumdan değil modelleri güzeldi:KK48:
Marks&spancerin rahatlığı daha iyi

Spora başladıysan göğüs çalış erkekler bile güzel meme yapabiliyor:halay:

Wowbrami kullanıyorsun pentiden yoksa wow straplezmi yanlış bedeni aliyorsundur büyük ihtimalle çünkü wowbra çift destekli . Zayifmisin kilolumu bana yaz ben sana ortalama söyleyeyim

ay keske ımkanım olsa takvıye etsem sana
bence kucuk gogus sans
emzırdıkden sonra sarktı bıde benımkıler nerdeyse kısın atkı dıye omzuma boynuma atıp dolasıcam :KK70:
push up modeller var
ten kom pentı altınyıldız bu markalar guzel
bendede aynı sıkıntı var büyük olup birde 4 sene emzirince böyle oluyor iki sene birini iki sene diger bebişimi emzirdim ben pentiden çok memunum sarkma olan herkese tavsiye ederim kesinlikle süper penti lotus kalıp ben 80 c kulanıyorum 4 senedir başka marka almadım kampanyalarıda takip edince hesaplıda oluyor bir iki senede dayanıyor

bendede aynı sıkıntı var büyük olup birde 4 sene emzirince böyle oluyor iki sene birini iki sene diger bebişimi emzirdim ben pentiden çok memunum sarkma olan herkese tavsiye ederim kesinlikle süper penti lotus kalıp ben 80 c kulanıyorum 4 senedir başka marka almadım kampanyalarıda takip edince hesaplıda oluyor bir iki senede dayanıyor

Penti lotus Pentinin en iyi sutyenidir heleki doğru bedeni buldun mu yıllarca kullanırsınız pentide yıllık iki kez sutyenler indirime girer 35 40 liraya düşer Tüm sutyenler takip edinn

Penti lotus Pentinin en iyi sutyenidir heleki doğru bedeni buldun mu yıllarca kullanırsınız pentide yıllık iki kez sutyenler indirime girer 35 40 liraya düşer Tüm sutyenler takip edinn
evet takip ediyorum 3 al iki öde kanpanyasından üç tane daha aldım bu yaz iki sene gider bunlar bana diye düşünüyorum:KK66:

Bizim evliliğimz kaçarak oldu ama kaçma denmez aile rızasıyla oldu düğün yapılacak dendi bileziklerimi bile 1 sene sonra aldım düğünm olmadı ve nisanda 2 yıllık evli olacagım babam yapcaz düğünü ne olursa olsun diyor eşimin tarafı yapmayıx diye laf çeviriyor ikinci üçüncü kez evlenenler düğün yapıyor bziim yapmamız mı acayip kalacak çok istiyorum düğünmün olmasını eşimde yanaşmıyor ne yapcam bilmiyorum ben bu eve iş görmeye kaynpedr kaynanaya bağlı yaşamaya gelmedim yuva aile kurmaya geldim ama yaşadığıma bak.. düğüne layık bi insan değilmişim demekki :KK43: bu konu yüzünden ve birçok konu yüzünden ipin ucuna geldik düğünm olmazsa babamn evine gidecegim değerimi anlasn diye yanlış mı düşünüyorum yardımcı olun fırsat buldukça yazacagm

evet takip ediyorum 3 al iki öde kanpanyasından üç tane daha aldım bu yaz iki sene gider bunlar bana diye düşünüyorum:KK66:
aynen penti lotus gercekden guzel
bende 100 c kullanıyorum bırde bonprix dıye bır sıte var ordan da memnun kalmıstım camasırlarından

X