Gebeliğe Hazırlık Süt & Maydanoz Buharı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha yeni okudum bu sayfayı 🙈 bugün annemin zoruyla kaynamış suya maydonoz attı oturttu beni o öyle biliyormuş hatta 33 sene evvel bana öyle hamile kalmış ama o 1 kere yap dedi hergün tekrarla demedi bilemedim şimdi 😑😑
Demek oda suyla yapıyormuş cnm bi oyle dene eğer olmassa bide bizim gibi denersin cnm ☺️☺️

Tüp bebek denedim tutmadı geçen ay hayıt otu ve aslan pençesi denedim tutmadı bakalım bu ay hem otları hem maydonuz buharını deniyorum hayırlısı bakalım 🙈🙈
Amin canım inşallah tez zamanda nasip olur 🤲
Sizde bir sıkıntı var mı peki ?

Merhaba kızlar bende polip vardı gecen sene kanamalar düzensizlikler aşırı kanamlar uzun süreli kanamalar hep yaşadım 6 ay boyunca ilaclar kullandım kesilmeyince histereskopi yapıldı yakılmış polip üç ay sonra ilk defa gebelik oldu fakat 1 bucuk aylıkken kalbi durdu kürtaj oldum kürtajdan sonra adetim tekrar düzensiz oldu doktorlar yine ilaç verdi sogan kürü denedim o zaman bi kesilme oldu kanamamda 15. Gün dündü 13 . Gün kanamam oldu 2 gündür hafif kasıkta sancılar oluyor normalmiş temizledigi icin agrı yapması bakalım o bitti incire baslicam insallah düzelir polibe iyi gelir sogan suyu

Merhaba kızlar bende polip vardı gecen sene kanamalar düzensizlikler aşırı kanamlar uzun süreli kanamalar hep yaşadım 6 ay boyunca ilaclar kullandım kesilmeyince histereskopi yapıldı yakılmış polip üç ay sonra ilk defa gebelik oldu fakat 1 bucuk aylıkken kalbi durdu kürtaj oldum kürtajdan sonra adetim tekrar düzensiz oldu doktorlar yine ilaç verdi sogan kürü denedim o zaman bi kesilme oldu kanamamda 15. Gün dündü 13 . Gün kanamam oldu 2 gündür hafif kasıkta sancılar oluyor normalmiş temizledigi icin agrı yapması bakalım o bitti incire baslicam insallah düzelir polibe iyi gelir sogan suyu
Öncelikle gevmiş olsun cnm evet soğan suyu resmen rahim için yaratılmış iyi gelmediği konu yok nerdeyse .. bende bu ay kullanıyorum rahim temzilensin diye hayırlısı artık

Bu arada devlete gittim polip tekrarı olabilir dedi özele gittim kesilmeyince oda ilaç verdi kontrole gittim bu sefer 3 aylık dogum kontrol hapı verdi onu kullanıyorum şuan

Öncelikle gevmiş olsun cnm evet soğan suyu resmen rahim için yaratılmış iyi gelmediği konu yok nerdeyse .. bende bu ay kullanıyorum rahim temzilensin diye hayırlısı artık
Saol teşekkür ederim canım rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlısı ile bebişlerimizi versin bize

Ya rahim ağzında oluyor yada içinde zararı yok normalde er parçası gibi birsey fındık boyutunda filan oluyormuş eger hamilelik isteniliyorsa ve bebegin tutunacagı yere yakınsa bebegin ona tutunma olasıgı cok yüksekmiş eger tuttunursa zaten sağlıksız gebelik düşükle sonuçlanan gebelik oluyormuş inşallah yeniden tekrar etmez ya .

Ya rahim ağzında oluyor yada içinde zararı yok normalde er parçası gibi birsey fındık boyutunda filan oluyormuş eger hamilelik isteniliyorsa ve bebegin tutunacagı yere yakınsa bebegin ona tutunma olasıgı cok yüksekmiş eger tuttunursa zaten sağlıksız gebelik düşükle sonuçlanan gebelik oluyormuş inşallah yeniden tekrar etmez ya .

çok geçmiş olsun.. inşAllah tekrar etmez güzel düşünün güzel şeyler olsun.. sizinde bizimde kucağımız boş kalmasın inşAllah..

bende bu ay soğan kürüne başladım rahmim temizlensin diye nasip bakalım

çok geçmiş olsun.. inşAllah tekrar etmez güzel düşünün güzel şeyler olsun.. sizinde bizimde kucağımız boş kalmasın inşAllah..

bende bu ay soğan kürüne başladım rahmim temizlensin diye nasip bakalım
Çok teşekkür ederim bende bitirdim dün soğanı bakalım agrım var saraçoglu sayfasına yazdım da iltihap varsa agrı sancı yaparmiş kasıklarda zaten adet düzenlemek icinde kullanan varmış hayırlısı olsun hakkımızda amin insallah

Anladım cnm cok geçmiş olsun tekrardan gerçekten kimseye nasip olmasın sağlıksız gebelik ya cok zor bir durum 😫
inşallah canım Allah şifa versin ☺️

X