İğneli Epilasyon Süsen güzellik serüvenim

pinar1980

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2016
52
14
Herkese Merhaba

Uzun yıllardır bende bazi insanlar gibi kıl mevzularindan muzdariptim hem jilet hemde tüy dökücülerden dolayi kıl köklerim epey beslenmiş ve bu sebeple sertleşmişlerdi. Kıl köklerimin sertleşmesinden dolayi agda da yaptiramiyordum hem cok aci veriyordu hemde kıl köklerinden kanlar geliyordu. Bende bu sebeple igneli epilasyon yaptirmaya karar verdim çünkü bu konuda çok cekmiştim Eminim bu konular da sıkıntılar yaşayan bir çok insan vardir. Bu sebeple baslangic noktasindan gelinen noktaya kadar fotograflarimi cektim şuanda son turu gectik Amacim bu konularda problem yasayan insanlara yasadigim tecrubeleri paylasmak ve bir ışık olmaktır

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonrası kısmında hala tek tük tüy var sanki bunlar dönen tüylermi? izler ne kadar zamanda geçiyor?

İznin olursa ismini ve soyismini vererek referansla gitmek istiyorum. Öğrenci olduğum için indirim olursa çok iyi olur benim için. Olurmu?

İznin olursa ismini ve soyismini vererek referansla gitmek istiyorum. Öğrenci olduğum için indirim olursa çok iyi olur benim için. Olurmu?

Ben fiyat konusunda birşey diyemem cunku ben paket program aldim vucudum yogun oldugu icin. Bölgesel işlemlerde ucretleri ne oluyor bilemiyorum bu arada ismim Pınar Öz

Aradım canım konuştum teşekkür ederim önerilerin için. Kısmetse yüzümden başlayacağız küçük bir bölüm üzerinde deneyelim memnun kalırsan devam ederiz dedi. 1980'den beri yapıyorlarmış ciddi uzmanlar bence konularında.

Aradım canım konuştum teşekkür ederim önerilerin için. Kısmetse yüzümden başlayacağız küçük bir bölüm üzerinde deneyelim memnun kalırsan devam ederiz dedi. 1980'den beri yapıyorlarmış ciddi uzmanlar bence konularında.

Eveeet susen hanim cidden cok iyi benim fotograflarimi gordunuz, ama cok emek verdik. ta nisan ayindan beri insanlar tatile gittiler annem uzerine yemin ederim ayagimi suya sokmadim hic bu sene devamli hep onunla vakit gecirdim

Ufak bir yerinize denettirin 2 turdan sonrasini gorun baktiniz 2 tur sonra fark var devam edersiniz yoksa durursunuz buyuk riske girmektense ufak ufak adimlarla gidersiniz

Aynen öyle hem taksite giriyormuşum gibi bütçe ayırmış olurum. ama ben yüz bölgesinden başlayacağım için izler konusunda korkuyorum. sakal görüntüsü bırakacak gibi geliyor..

Aynen öyle hem taksite giriyormuşum gibi bütçe ayırmış olurum. ama ben yüz bölgesinden başlayacağım için izler konusunda korkuyorum. sakal görüntüsü bırakacak gibi geliyor..

Yasmin hanim dedigim gibi ufak bir bolgenizde denettirin bende iz kalmadi benim yuzumde yapilmisti biyik bolgesi cene bolgesi suan da tertemiz cilt yenileyen birseydir ki dusunun yani ben tum vucuduma yaptiriyorum dedigim gibi ufak bir bolgenizde denettiririn

merhaba bilgilendirdiginz için öncelikle çok teşekkur ederım .iğneli epilasyon konusuna yaptırıp memnun kalan insanın görüşüne ihtiyacım vardı. size bu işlemi yapan kişinin adı ne acaba ? birde bakırköydeki süsen dimi.bazıları yanık konusunda olumsuz yorumlar yapmış da kafam karştı bıraz.dakikası acaba ne kadr ? birde nerelere yaptırdınız anladıgım kadarıyla bacak komple ve popo bölgesi dimi ? toplam ne kadar maliyeti oldu size cevap verirsniz memnun olrum :)

merhaba bilgilendirdiginz için öncelikle çok teşekkur ederım .iğneli epilasyon konusuna yaptırıp memnun kalan insanın görüşüne ihtiyacım vardı. size bu işlemi yapan kişinin adı ne acaba ? birde bakırköydeki süsen dimi.bazıları yanık konusunda olumsuz yorumlar yapmış da kafam karştı bıraz.dakikası acaba ne kadr ? birde nerelere yaptırdınız anladıgım kadarıyla bacak komple ve popo bölgesi dimi ? toplam ne kadar maliyeti oldu size cevap verirsniz memnun olrum :)

Merhaba evet bakirköyde ki süsen hanima yaptiriyorum Ben cok memnun kaldim. Bende bir yanik olmadi açikçasi yapilan tüm bölgelerim hizli bir gelişme gösterdi

Toplam maliyetini oturup hic hesaplamadim paket program aldim ben cunku ama toplamda ne kadar odedigimi hesaplamadim islem yapildikca odeme yaptim ama dakika ucreti ögrenmek isterseniz numarasini verebilirim internette de var zaten arzu ederseniz direk de görüşebilirsiniz 02125426511

Aradım öğrendim herşeyi en kısa zamanda başlayacağım. Biraz birikmişim vardı ama atık yeri belli :) konuştuk güven veriyor, yüz bölgesi için dedim ama sözleşme yapmadıklarını resmi bitirme garantisi veren bir evrak vermediklerini söylediler. bunun yerine küçük bir bölge üzerinde başlamamı, çıkmadığını gördüğümde diğer bölgelerde devam etmemi önerdiler bana da mantklı geldi. Peki sizce yüzü tamamen bitirmek 1000 tl'mi tutar 2000 tl'mi :)

Aradım öğrendim herşeyi en kısa zamanda başlayacağım. Biraz birikmişim vardı ama atık yeri belli :) konuştuk güven veriyor, yüz bölgesi için dedim ama sözleşme yapmadıklarını resmi bitirme garantisi veren bir evrak vermediklerini söylediler. bunun yerine küçük bir bölge üzerinde başlamamı, çıkmadığını gördüğümde diğer bölgelerde devam etmemi önerdiler bana da mantklı geldi. Peki sizce yüzü tamamen bitirmek 1000 tl'mi tutar 2000 tl'mi :)

selamlar yeniden bunu süsen hanima gittiginiz de sorabilirsiniz rahatlikla size net cevap verecektir neticede uzman olan kişi o

Evet suan da kalan o tek tükleri bitiriyoruz izler icinde zamanla hepsi gecicekler derim dümdüz olacak

Merhaba Pınar Hanım fotoğraflarda görünen o kırmızı izler geçti mi? bende diz altı bacak için yaptırıyorum benzer izler bende de oldu zamanla geçiyor mu merak ediyorum

Merhaba Pınar Hanım fotoğraflarda görünen o kırmızı izler geçti mi? bende diz altı bacak için yaptırıyorum benzer izler bende de oldu zamanla geçiyor mu merak ediyorum

Selamlar evet gecti zamanla killar bittikce geciyor yazin güneşlendigimde daha da pürüssüz olacak deri soyulup yenilenecegi icin. Ama benim şahsi düşüncem benim icin iz falan önemli degil acikcasi kıl olmasin yeter bana. cünkü benim kıl köklerim cok acıtıyordu jiletten dolayi sertleşmişlerdi epeyce, agda yaptirirken canim çok aciyordu ve kıl köklerinden kan geliyordu bacaklarımda yer yer morarmalar oluşuyordu şimdi rahatım tabi ki ama o günlerimi düşündükçe iz falan umrumda degil yeter ki kıl olmasın

siz yaptırıp memnun kaldınız mı acaba ?

Gidince fikirlerini paylaşır mısın bizimle?bu güzellik salonuyla ilgili hem iyi hem kötü yorumlar var benim de çok kafam karıştı.Sanırım süsen hanıma yaptırmak gerekiyor.Orda yapan başka elemanlar da var.Şu an diğerlerine göre fiyat açısından baya makul.Umarım işlemi de iyidir.

X