SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.668
57.649
Merhaba survivor severler:KK200:
images (1).jpeg

Bugün survivor seruvenimiz cok güçlü yarismacilarla tekrar başlıyor.gecen sene favorim ademdi.bu sene ise damla ve adem diyorum.tabiki zamanla daha da netlesecektir favori yarismacilarimiz ama onceki senelerde damlanin kazanamamasina cok üzülmüştüm.keza merve aydın da öyle.ama en cok ademe üzülmüştüm.kazanmasini cok istiyorum.

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak? Hep beraber izleyerek eğlenerek görelim.tüm survivor severleri topige bekliyoruummm:KK31:

Survivor gönüllüler takımı
unnamed.jpg

Survivor ünlüler takımı
images.jpeg

Son düzenleme:
Adem Adem Adem Adem :halay::halay::halay::halay:
Bende ademin kazanmasını cok istiyorum,gecen sene cok fazla ezildi cok psikolojik savas verdi.insallah bu sene kazanır:halay:

Keske turabiyi almasalardi hic sevmiyorum onu.2 kere kazandi survivoru birde:kızgın:

Bende ademin kazanmasını cok istiyorum,gecen sene cok fazla ezildi cok psikolojik savas verdi.insallah bu sene kazanır:halay:

Keske turabiyi almasalardi hic sevmiyorum onu.2 kere kazandi survivoru birde:kızgın:
Turabı bence gönüllülere geçicek .
Fragmanda öyle hıssettım .
Bu sene bence kazanamaz.
Sahraya gıcık oluyorum onu nasıl çekıcem bılemıyorumm :110:

Evet turabi iyi hos da tekrar tekrar görmek iztemezdim
Favorim Nihat doğan diyorum:deli::deli:neler yapacak merak ediyorum:olamaz:

Merve aydın kazansin çok seviyorum onu:KK24:

Turabı bence gönüllülere geçicek .
Fragmanda öyle hıssettım .
Bu sene bence kazanamaz.
Sahraya gıcık oluyorum onu nasıl çekıcem bılemıyorumm :110:
Sahra ve nagihana benimde tahammülüm yok ama iste katlanicaz artık.bana da hakan gecer gibi geliyo gonullulere ama bakalim

Evet turabi iyi hos da tekrar tekrar görmek iztemezdim
Favorim Nihat doğan diyorum:deli::deli:neler yapacak merak ediyorum:olamaz:

Merve aydın kazansin çok seviyorum onu:KK24:
Nihat dogani unutuyordum neredeyse gercekten renk getirecektir cok güldürüyor beni nihat dogan :KK70: merve aydin da damla da kazansa sevinirim.bi kadın sampiyon olsun isterim.ama ademin birinci olmasini daha cok isterim :KK70:

Hakanın karısını çok sevıyorum yaaa :KK200:
İnşallah o geçmez.
Gönüllülerin pek şansı yok gıbı ama :deli:
Bencede hic şansı yok.ünlüler aşırı hırslı.hele nagihan diyorum ve susuyorum :KK70:

Nihat dogani unutuyordum neredeyse gercekten renk getirecektir cok güldürüyor beni nihat dogan :KK70: merve aydin da damla da kazansa sevinirim.bi kadın sampiyon olsun isterim.ama ademin birinci olmasini daha cok isterim :KK70:
Adem Gönüllerin sampiyonu ya :)

Bu aksamdi dimi kacirmayim?

Aslında kim kazanirsa cok sebinirm ama mumkunse turabi kazanmasin ilk baslarda elensin hatta:KK43:

Iyy pis garı :KK70:
Estetıklerı yaptırıp yaptırıp gelmş. Yenı kocayıda buldu . :))

Kıskanıyorsunuz dıyo bıde ayyyyyyyyyy :kusmuk:
Nagihana bende tahammül edemiyorum önceki senelerde aglaya aglaya insanlara kibrisa kadar gitmisti.cok sinir oluyodum insallah bu sene biraz durulmustur diyorum

Adem Gönüllerin sampiyonu ya :)

Bu aksamdi dimi kacirmayim?

Aslında kim kazanirsa cok sebinirm ama mumkunse turabi kazanmasin ilk baslarda elensin hatta:KK43:
Allah korusun turabi kazanirsa ben kahrolurum inan bidaha survivor falan izlemem.2 defa birinci oldu birde çıkıp açıklama yaptı.survivordan kazandigim paranin haddi hesabi yok diye.insallah erkenden elenir

Allah korusun turabi kazanirsa ben kahrolurum inan bidaha survivor falan izlemem.2 defa birinci oldu birde çıkıp açıklama yaptı.survivordan kazandigim paranin haddi hesabi yok diye.insallah erkenden elenir
Aynen yani Reklamlarda gördüm off gene mi yaa dedim ama elenirse çok güzel olur

Acun hata yapmis onu getirmekle

Aynen yani Reklamlarda gördüm off gene mi yaa dedim ama elenirse çok güzel olur

Acun hata yapmis onu getirmekle
Bencede cok büyük hata.acun da tabi reyting pesinde ama turabinin reyting getirecegini sanmıyorum cok gıcık yaaa

X