Sürekli arayan arkadas?

isimsizbayaann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
33
37
Ya yilar sonra ayni is yerine düstük. Komik kiz deli dolu egleniyoruz ama 7/24 konusup bulusmak istiyor.
Acmayinca da triplere giriyor, bahane uyduruyorsun diyor. Daraliyorum gercekten böyle seylere gelemiyorum. Severim kendisini ancak böyle seyler beni boguyor. Cok da alingan. Az önce gruba yazmis bi ben yazmadim diye „nerdesin simdiye kadar niye hic yazmadin" diyor. Anlayis da yok hemen tribe giriyor kendisi 24 yasinda
„Sen hic bulusamiyorsun zaten, telefonlarimi acmiyorsun" vs vs bir de telefonda birine mesaj atinca hemen bakiyor „kime mesaj atiyorsun" diyor.
Telefonumu elimden almaya calisiyor sanki beni kontrol etmek istiyormus gibi. Sizce ne yapmaliyim?
Abartiyor muyum? Bence abartmiyorum yazarken bile sinirlendim. En sonda patlicam zaten kiricam engelicem o olcak

Ya yilar sonra ayni is yerine düstük. Komik kiz deli dolu egleniyoruz ama 7/24 konusup bulusmak istiyor.
Acmayinca da triplere giriyor, bahane uyduruyorsun diyor. Daraliyorum gercekten böyle seylere gelemiyorum. Severim kendisini ancak böyle seyler beni boguyor. Cok da alingan. Az önce gruba yazmis bi ben yazmadim diye „nerdesin simdiye kadar niye hic yazmadin" diyor. Anlayis da yok hemen tribe giriyor kendisi 24 yasinda
„Sen hic bulusamiyorsun zaten, telefonlarimi acmiyorsun" vs vs bir de telefonda birine mesaj atinca hemen bakiyor „kime mesaj atiyorsun" diyor.
Telefonumu elimden almaya calisiyor sanki beni kontrol etmek istiyormus gibi. Sizce ne yapmaliyim?
Abartiyor muyum? Bence abartmiyorum yazarken bile sinirlendim. En sonda patlicam zaten kiricam engelicem o olcak
Başak ya da kova mı acep

Niye hemen kavga ediyorsunuz. Hayatıma bu kadar müdahale edilmesini sevdiğinizi açıkça söyleyin. Israrla bu şekilde davranmaya devam ederse haddini bildirin.
Kiz kavga yok. Kac kere dedim tribleniyor
kavgadan yana asla degilim ama insanda bi sabir vardir ya son damla kaldi. az önce yine aradi

Sanki sizi kontrol altinda tutmak istiyormuş gibi. Arkanızdan bir iş cevirmiş olabilirmi? Erkek arkadasinjz varmi?

🤣 yay burcuyum ben vallahi nokta atisi siz acaba falci falan misiniz?
Yok bişey değilim de başak yay
Başak koç
Başak aslan arkadaşlıkları bu şekilde.Size önerim eğer yapabiliyorsanız bu kişiyi her tribinde her sızlanıp ağlanmasında baya baya azarlayın. Bu şekilde yola geliyorlar ancak. Ha yapamam derseniz direk uzaklaşıp silin.

Sevgili bulun ona, bu tipler sevgilisi olunca arayıp sormaz bile hep yalnızlıktan. 😂

Sanki sizi kontrol altinda tutmak istiyormuş gibi. Arkanızdan bir iş cevirmiş olabilirmi? Erkek arkadasinjz varmi?
Öyle bi düsüncem var aslinda. Bir ortak arkadasimiz daha var onunla arkamdan konusuyorlarmis gibi hissediyorum. Erkek arkadasim yok onun da yok zaten yanlizlikdan skliyor süreklii ariyor sevgili yapsa beni de belki rahat birakir.

Telefonunuza müdahalesine kadar abarttığınızı düşündüm. Sizi seviyor demek ki zaman geçirmek istiyor diye yaklaşmıştım ancak dozunu abartmış. Konuşsanız da anlamayacak. Bu tarz kişilere ne anlatırsanız anlatın bir kulağından girer öbüründen çıkar çünkü beyninde siz onu sallamıyorsunuz olarak kodlanır biryerden sonra. Mesafe candır bazı durumlarda ve gereklidir.

Gercekten öyle bir de yanliz yasiyor sürekli eve cagiriyor skliyormus hanimefendi ee benim hayatim yok mu

Sevgilin var mı bilmiyorum yoksa bile var de ona da zaman ayırmam gerek biraz anlayış lütfeen insan olana bir kez söylenir demek lazım galiba daraltılmaya gelemiyorum bende. 😂

X