Superdry+vaser lipo oldum

Olculerim anlik: 19.5 bilek, 32.5alt baldir en tombik yerden.ust ic bacak 49 en tombik yerden.daha incelir mi bilmiyorum ama bu bile guzel :)
Merhabalar,
Acaba bacaklarınızın güncel hali nedir? Memnun musunuz, iyi ki yaptırmışım tüm acılara değdi diyebiliyor musınuz? İnanın cevabınızın benim için çok büyük önemi var.

Merhabalar, burada paylastigim ameliyattan hemen sonraki tecrubelerimden dolayi ameliyat olacak hastalarin olumsuz etkilendigi, agri kesici bile kullanmayan ve cok rahat hareket eden hastalar oldugu tabiri caizse benim abarttigim ile ilgili bir geri donus aldim.

Oncelikle bunun, agri esigi ve hastanin psikolojisi ile cok degisen bir durum oldugu tabii ki asikar.

2.si ben yalnizca coraptan sikayet ettim. Ahmet Karacalar ise hekimligi,teknigi, her turlu yaklasimi ve size sundugu sonuc ile onerebilecegim tek doktor. Sonuctan 7 ay sonra hala cok mutluyum.

Corap konusuna gelince, evet beni gunlerce uyutmadi, topuklarimi yara yapti ve acitti. Bunlar yalan degil. Ama hepsi geciyor.

Doktorum benim icin cok kiymetli,o yuzden kulagina yanlis seylerin gitmesi beni uzer. Bu sebeple eski yorumlarimi silecegim. Ayrica insanlara yardim etmeye gelmiyor gercekten, bilgi verip paylasim yaptigima pisman oldum. Bu da bu konudaki son yorumumdur.

Merhabalar,
Acaba bacaklarınızın güncel hali nedir? Memnun musunuz, iyi ki yaptırmışım tüm acılara değdi diyebiliyor musınuz? İnanın cevabınızın benim için çok büyük önemi var.

evet sonuctan cok memnunum. Kesinlikle iyi ki yaptirmisim diyorum. Ahmet karacalar bu konuda insanin kendini emanet edecegi tek hekim, cunku kullandigi teknik cok ozel.

Yalniz bu konuda artik ne tek bir yorum ne tek bir mesaj almak istiyorum. Burada aramizda paylasilanlari carpitip bir de doktora aktaran kendini bilmezler sebebiyle bir daha komple Kadinlar Kulubune birsey yazmamayi dusunuyorum. Kesinlikle kimseye cevap vermeyecegim.

evet sonuctan cok memnunum. Kesinlikle iyi ki yaptirmisim diyorum. Ahmet karacalar bu konuda insanin kendini emanet edecegi tek hekim, cunku kullandigi teknik cok ozel.

Yalniz bu konuda artik ne tek bir yorum ne tek bir mesaj almak istiyorum. Burada aramizda paylasilanlari carpitip bir de doktora aktaran kendini bilmezler sebebiyle bir daha komple Kadinlar Kulubune birsey yazmamayi dusunuyorum. Kesinlikle kimseye cevap vermeyecegim.

nolmuş birileri doktora bişey mi söylemiş? Bende ahmet beye ameliyat oldum da bu yüzden pek paylaşmıyordum

nolmuş birileri doktora bişey mi söylemiş? Bende ahmet beye ameliyat oldum da bu yüzden pek paylaşmıyordum

evet hocaya gidip benim yazimdan dolayi ameliyata cok korkarak girdiklerini falan soylemis 2 hastasi. Ben burada ameliyatla ilgili tek 1 zorluktan bahsetmedim,tek derdim CORAPti ve bunu da giyince bikac gun cektikleri ile anlarlar zaten. Hepsi geciyor,memnunum da demisim. Hala olumsuz etkilenip bu konuda beni suclayan kendini bilmezlere yardimci olmak icin ameliyat sonrasindan bahsetmek ne buyuk hataymis, gercekten iyilik yapmaya gelmez insanogluna.

Merhaba, aradan olumsuz yorumlarimi cimbizlayan arkadaslar ve gelecekte ameliyat olacaklar icin, durumu tekrar ozetlemek istiyorum.

1.Lipodem cerrahi tedavisi icin(zaten suan baska tedavisi mevcut degil) Ahmet karacalari ve superdry teknigini tek gecerim. Sonuctan son derece memnunum.

2.ameliyatin kendisi hicbir agri aci yaratmiyor. Evet sonraki gunler yuksek basincli corap caninizi yakiyor. Tabii ki bu herkesin kisisel agri esigi ile ilgili. 2.gunumde "bilseydim bu kadar zor oldugunu ameliyati olmazdim" diye yazmisim bundan cok etkilenen olmus. Arkadaslar, o an corabin acisiyla ilk hafta boyu boyle dusundum evet.

**Bu benim kisisel can acisi dayanikliligimla da ilgili, benim acim size sinek isirigi gelebilir.**

Sonraki onlarca olumlu cumlem, ayni gunlerde

"Doktorumu cok seviyorum, sadece onu gormek bile moralimi duzeltti" yazmisim.

"Tek sikinti corap" yazmisim. "Goruntuden cok memnunum" deyip olculerimi vermisim.

Acaba buralardan neleri cimbizlayip hocaya kadar yansittiniz? Aynaya bakin ve ne kadar sacma bisey yaptiginizi bir dusunun. Bir kere buradan okudugunu hocayla paylasmak nedir. Bu bir KISISEL fikir ve agri esigi,psikoloji,yani kisinin kendisine cok OZNEL yaptigi yorumlar. Sizin kisisel karariniz bir yorumdan bu derece etkilenmemeli.

3. Bir hekim olarak da sunu vurguluyorum. superdry lipodem tedavisi icin en guvenli,en hizli iyilestiren ve goruntu olarak da en guzel sonucu veren yontem. Makalelere bakabilirsiniz. ve bu yontemin sahibi ve duayeni de benim doktorum.

Ayrica gelecekte cok kereler daha baska estetik cerrahi ameliyatlarinda yine tercih edecegim tek hekim.

Kisaca, sonuctan inanilmaz mutluyum. Bacaklarim tam istedigim gibi oldu,selulit goruntusu dahi cozuldu. Hayata dondum,spor ve saglikli beslenmeye motivasyonum artik bitmiyor.

Ilk gunler canimi yakan coraplara gelince, ihtiyacim olmadigi halde onlari atmadim, cunku onlara minnettarim. O zaman bile belirtmistim, bu coraplar odemin cabuk gidip bacaginizin guzel sekillenmesi icin cok ONEMLI. Surecin bir parcasi.

LUTFEN 7.AYIMDA YAZDIGIM BU GUNCEL YORUMLARI DIKKATE ALIN. Ameliyati ve superdry i lipodem hastasi olan herkese sonuna kadar tavsiye ediyorum. Artik bana bu konuda birsey sormayin.

Son olarak guncel olculerim: bilek 20.5 cm alt baldir: 33.5 cm ust bacak cevresi(hemen kalcanin 4 parmak altindan) 51 cm. Durumum sporu gecici sure biraktigim ve bir suru cikolata yedigim halde de korunuyor.

Hosca kalin.

Merhaba
Bu konu ile ilgili yazilarinizin tamamini operasyon oncesi en az 2-3 kez okudum. Gunbegun yaptiginiz durum bildirimleriniz bana inanilmaz yardimci oldu. Yasayacaklarimi daha onceden bildigim icin hersey beklentilerim dogrultusunda gelisti. Boylece daha kolay bir donem gecirdim. Bu nedenle size cok tesekkur ederim.
Ayrica operasyon oncesi baska bir dr da arastirmadim sizin yazilardan dolayi. Hersey gayet net ve sonuc beklenti dogrultusundaydi.
Operasyona karar vermis olan bir insanin sizin yazdiklarinizdan dolayi vazgecegini asla sanmam. Kafasina takacak kadar sikayetci ise kadinlar zaten o operasyonu olur vazgecmezler . Sayenizde yeterli on bilgi ile girmis olurlar.
Kesinlikle paylasimlarinizdan pisman olmayin. Emin olunki cok insana faydasi olmustur. Ben onlar adina ve kendi adima size cok tesekkur ederim
Sevgiler.

Ben de cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Sanirim hocadan bana gelen mail de biraz tihafti, yani acip okumadigina eminim,duyduguna inandi herhalde.

Aynen, ben sureci hic bilmedigim ve hic zorluk yasamayacagimi dusundugum icin ilk gunler cok kaybolmus ve cok moral bozmustum. Amacim da diger insanlarin bilerek sureci benden cok daha rahat, corapla olmayi ilk yurumeleri taniyarak daha iyi atlatmalariydi. Tamamen iyilik yapmak istedim yani.

Cok gecmis olsun,yeni goruntunuzle omur boyu mutluluklar dilerim.

Merhaba ben de yazınızı severek ve ilgiyle okudum ve çok aydınlatıcı buldum, lütfen bin tarz insanlara bakarak buraya yazmamazlik etmeyin. Uzun yıllardır bu forumdayım , sizin gibi üyelere ihtiyaç var

Ben de bin operasyonu olmak istiyorum ama çok korkuyorum 10 yasında ve 6 yasında iki çocuğum var ve ogretmenim :KK43:

Alt baldırlarım çok kalın 45 cm
Hep dalga konusu oldu kilo versem bile hep şişman gösterdi , şimdi kilo fazlam da var
Acaba kilo vermeden bu ameliyatı olmak doğru mu?

Bir de Hüseyin guner siye bir dr gördüm instagramda bilginiz var mi

Hayir bilgim yok bahsettiginiz doktor hakkinda. Buyuk ihtimal lipodem hastasisiniz,bunu bir arastirin. Ekmek,makarna hayatinizdan ciksin,pirincten olabildigince uzak durun hic yememek daha iyi. Fasulye,nohut gibi seyleri de takip edin,sisiriyorsa sizi yememeye calisin.

Merhaba ben de yazınızı severek ve ilgiyle okudum ve çok aydınlatıcı buldum, lütfen bin tarz insanlara bakarak buraya yazmamazlik etmeyin. Uzun yıllardır bu forumdayım , sizin gibi üyelere ihtiyaç var

Ben de bin operasyonu olmak istiyorum ama çok korkuyorum 10 yasında ve 6 yasında iki çocuğum var ve ogretmenim :KK43:

Hep dalga konusu oldu kilo versem bile hep şişman gösterdi , şimdi kilo fazlam da var

Ben de olmak istiyorum Hüseyin Güneri bende sosyal medyadan takip ediyorum ama emin olamadım birde buradaki yazıyı okuyunca kkks adlı takipçinin doktorunu da merak ettim çok da guzel anlatmış ama ücreti bana biraz pahalı geldi siz ne yaptınız karar verdiniz mi bende öğretmenim acaba bı üç gun sonra felan ise donmem sorun olur mu

Hayir bilgim yok bahsettiginiz doktor hakkinda. Buyuk ihtimal lipodem hastasisiniz,bunu bir arastirin. Ekmek,makarna hayatinizdan ciksin,pirincten olabildigince uzak durun hic yememek daha iyi. Fasulye,nohut gibi seyleri de takip edin,sisiriyorsa sizi yememeye calisin.
Kkks merhaba, çok teşekkürler verdiğin bilgiler için. Ben de Ahmet beye ameliyat oldum. Lipödem için yalnızca altbacak, super dry. Çorabı giyiyorum ama ödemim var. Lenf drenaj cihazı hakkında bilgi verebilirsen çok sevinirim. Hangi marka, fiyatı ve memnun musun? 300€ dediğin yeri bulamadım, link vermen mümkün mü?
Çok geçmiş olsun, yeni vucudunla mutluluklar dilerim:)

ne yaptınız dr hüseyin bey ile görüşme yaptınız mı acaba ben de merak ediyordum ?

Kkks merhaba, çok teşekkürler verdiğin bilgiler için. Ben de Ahmet beye ameliyat oldum. Lipödem için yalnızca altbacak, super dry. Çorabı giyiyorum ama ödemim var. Lenf drenaj cihazı hakkında bilgi verebilirsen çok sevinirim. Hangi marka, fiyatı ve memnun musun? 300€ dediğin yeri bulamadım, link vermen mümkün mü?
Çok geçmiş olsun, yeni vucudunla mutluluklar dilerim:)

Merhaba. Aletten ben cok memnunum, hala kullaniyorum. cunku bu kronik bir hastalik ve arada ne bileyim stresten, regl donemlerine gore falan cok hafif odem olabiliyor.yada sekerli bisey yiyip kacamak yapinca.

benim kullandigim aleti ben amazon.de"den aldim. VENEN ENGEL markasi.

link burda.turkiyeye getirtilir mi bilmiyorum ama almanyada yasayan bir tanidik belki yardimci olabilir :) cok gecmis olsun, canimiz bacaklarimizdan ve tum vucudumuzdan hep saglik fiskirsin insallah.

https://www.amazon.de/VENEN-ENGEL-D...pons&keywords=lymphdrainage+gerät+beine&psc=1

7.gun. Gece corap yerine korse ile uyudugum icin 5-6 saat deliksiz uyudum. 6 gecedir ilk kez. Ama corabin kiymetini de ilk kez anladim, sabqh agrilarla uyandim cunku korse sikmadigi icin agrilsr dagiliyo boyle. Corap kendine has rahatsizligiyla meger agrilari toparliyomus. Coraplacyurumek daha guven verici kisaca.

Agrilarin acilarin bitip ev icinde biraz nefes alabildigim gun 6.gun oldu brnim icin.dun oglenden beri odem didinda bi derdim yok. Tabi 30 dkda bi ev icinde yuruyorum falan. Bugunum de ayni sekilde.
*Ameliyatin psikoloji bozacak kadar zorlugu 5 gun kadar suruyor bence*
Bu da bu ameliyatin benim acimdan tecrubesi.

Yarin benim ucagim var, bunu da deneyimlemis olucam, bence aml olup ucmak isteyenler icin cok degerli bi deney olacak. Ben cok bilgi almaya calisip alamamidtim. Burayi kimse takip ediyomu bilmiyorum ama dursun tecrubelerim:)
Slm lipödem benimde sorunum bu sene ağustos sonu bende ameliyat olmayı düşünüyorum .Senin ameliyatının üzerinden neredeyse 7 ay geçmiş nedir durumun ameliyattan sonra alt bedenden kilo verdin mi ben nekadar rejim yapsam şu anda Kilo veremiyorum .Bazıları alınan yağın 2 katı kilo verdim diyor.

Selam ben kilo takibi yapmadim, suanda da spor bile yapmiyorum. Tek yaptigim ekmek, makarna ve paketli gida yememek ve bol su icmek. Tabii hareketsiz yasadigim icin biraz aldim ameliyata gore kilo. Fakat o yamuk yumuk yapan hastalik goruntusu gittigi icin cok da takmiyorum. Yani resmen lipodemden iyilesmis gibi hissediyorum,selulitsiz olmak muhtesem. Hala cok memnunum yani. Tabi suan ekstrem bi donemindeyim hayatimin, bu donemi atlatinca yoga ve yuzmeye geri donucem.

Bence en onemlisi, belli yogun kariyer donemlerinde kilo alsak bile verebilmek. O yuzden cok iyi anliyorum sizi,verememek insani cok derin depresyona sokuyo. Herkes icin ayni olmayabilir fakat benim acimdan suan oyle bir sorun kalmadi. Muhtemelen 2-3 kilo almisimdir ama spora dondugum an verebilecegim bir durumda,yani hastalikli karnibahar gibi,yamuk yumuk boru gibi gosteren goruntu gitti.

Merhaba zeynep sen ne süpersin ya tam bisey sorucam anlatmışsın tam foto at dicem atmissin beni hic zorlamadin:KK66:Gerci ben karin lipo icin arastiriyorum. Buarada mukemmel bacaklar görüyorum ödemli demissin ama çok güzel. Ama eski halini merak ettim. Bu doktora neden karar verdin
Karin laser lipo’nun da Zeynep hanimin yasadiklarindan pek bir farki yok. Kesinlikle tavsiyesine katiliyorum, cok ciddi sıkıntılarınız yoksa asla yaptirmayin, var ise de iradenizi, psikolojinizi iyi hazirlayin. Bu tip ameliyatlar maalesef anlatildigi gibi toz pembe degil, iyilesme sureci cok sancili..

Arkadaşlar merhaba, 4 yıl evvel tıp fak de plastik cerraha ücretli liposuction oldum. Sonrasında bacaklarım hem daha da kötü oldu hem de ağrıdan sızıdan uyuyamadım, hem de bir ay a yakın yürüyemedim çok düzgün. Öyle pişman oldum ki, o ağrı sızıdan verdiğin parayı da gözün görmüyor zaten. Sonra bu sene ocak ayında esk de çok çok iyi bir plastik cerraha lipödem ameliyatı oldum. Bacaklarım o ilk ameliyata göre inanılmaz düzeldi ve aynı zamanda BBL popomu da yaptırdım 😌😊 pantolon giydirme estetiği de yaptı ve dr bana söylediğinde inanmamıştım ama ameliyattan çıkar çıkmaz yürüdüm, ertesi gün de yürüyerek çıktım eve. Bir kere bile sıkıntım olmadı. Her iyi dr İstanbul’da diye bir inanış var nedense ama hangi arkadaşımı götürdüysem de memnun kaldı benim doktorumdan. Ben çok araştırdım, ikinciyi yanlış yapma ihtimaline karşın.

X