Super vajen estetıgı vıdeoları;)

Vallahi evli olup yaptiranlar okeyde daha evlenmemis kiz olup yaptirmak isteyenlerde büyük cesaret valla.Ben asla yaptirmazdim sahsen.:eek:lmaz: Ama yaptiranlara saygim sonsuz tabe.

Vallahi evli olup yaptiranlar okeyde daha evlenmemis kiz olup yaptirmak isteyenlerde büyük cesaret valla.Ben asla yaptirmazdim sahsen.:eek:lmaz: Ama yaptiranlara saygim sonsuz tabe.

iyide bunda bir sorun yokki:S esas bekarken yaptırıpta evlendiğin zaman rahatını yaşamak daha mantıklı bence.kaldıki bu ameliyatın kızlığa herhangi bir zararı yok birde temis bir bayan doktoruyla para bulursan anormal bişey değilki:S kadınların ortak sorunu genç kızlar daha çok kasıyor bu konuda evli olanları bilemiyorum sonuçta kocaları bunu sorun etmemiş bekarlarda hem kocanın beklentisi dahada önemlisi kendine güven sorunu oluşmakta:S tabi herkesin fikri farklıdır.saygı duyarım:)

iyide bunda bir sorun yokki:S esas bekarken yaptırıpta evlendiğin zaman rahatını yaşamak daha mantıklı bence.kaldıki bu ameliyatın kızlığa herhangi bir zararı yok birde temis bir bayan doktoruyla para bulursan anormal bişey değilki:S kadınların ortak sorunu genç kızlar daha çok kasıyor bu konuda evli olanları bilemiyorum sonuçta kocaları bunu sorun etmemiş bekarlarda hem kocanın beklentisi dahada önemlisi kendine güven sorunu oluşmakta:S tabi herkesin fikri farklıdır.saygı duyarım:)

anlayisla karsilarim saygim sonsuzdur kaydirigubbakcemile2

ya arkadaşlar bende izledim ve fotolarına baktımda bu allahın bir lütfu bence bilmiyorum ama bi beyde siteye yorum yazmış eşim iki kez doğum yaptı ve vajinasında aşırı sarkma var ilişki sırasında zevk almıyoruz ikimizda diyodu bir yandan böye düşündüğünde yaptırmak mümkünde ne biliyim ben bekarım ama ilerde böle bişi yaptırırmıyım bilmiyorum ama mantıklı düşünürsek bu bir doğa olayı sarkmasıda toplu olmasınada alışmak lazım aslına bakarsak.

ne yazıkki bu olayın çoğunlukla görünüm açısına takılmışız.ama birde hijyenik açısı var:SSS ikiside birleşince insan kendini ameliyattan alamıyor.kimse için kolay değil bıçak altına yatmak kaldıki bayanların en önemli bölgesi bu.tek görünüşünden rahatsız olanlar için bu sorun aşılabilir.ama hijyen konusundanda rahasızım ben bilmiyorum siz ne düşünürsünüz???

netten bulup izledim.kadının vajinası kötü durumdaydı:1shok:
baya düzeeltti.sarkmıştı kadının ki
helal olsun doktora walla süper yaptı alkisalkisalkishihoyyyt

ay aynen ya sana kesinlikle katılıyorum canım ayrıca yabancılar rahat dereken ktü bişey mi kastettin benim babam ingiliz buda yanlış bi yorum o organdan hepimizde var anlamadım aşın kendinizi artık lütfen

of ya ızlemeyeın boyle vıdeolar vazgecersınız sonra

Eşler arasındaki cinsel uyumu etkileyip evliliğe zarar vereceğine bu tür ameliyatların yapılmasından yanayım. Ama nur'a katılıyorum, yaptırmaya niyetiniz varsa videoları izlemeyin, korkup vazgeçebilirsiniz. Hem izleyip n'apcaksınız, nasıl olsa sonuç önemli :KK1:

X